×

Problem me forumin!

· 672 · 35781

Problem me forumin!

· 672 · 35781

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  chekevara
  #50 ne: 16-10-2007, 13:20:03
  max! po nqs kam firefox ku duhet te "shkoj" per te fshire ato qe ke lartpermendur???

  faliminderit...
 • i identifikuar
  Capkenja
  #51 ne: 16-10-2007, 16:20:47
  une jam rehat fare LOL

  • Postime: 22694
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #52 ne: 17-10-2007, 00:08:46
  max! po n.q.s. kam firefox ku duhet te "shkoj" për te fshirë ato qe ke lartpermendur???

  faliminderit...

  Tools->Options->Privacy->Show Cookies->Remove All Cookies.
  E mira do te ishte gjithashtu qe te mbyllje fare shfletuesin dhe te ristartosh PC.

  • Postime: 3000
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bekimi
  #53 ne: 17-10-2007, 08:33:01
  Max, komanda e citimit nuk punon me Mozilla Firefox.

  • Postime: 22694
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #54 ne: 17-10-2007, 10:57:33
  Max, komanda e citimit nuk punon me Mozilla Firefox.

  Une jam me Firefox dhe sapo te citova.
  Shiko se duhet ta kesh problemin tek FF.

  • Postime: 351
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Leona
  #55 ne: 09-11-2007, 00:54:41
  Nuk e di nëse është vendi i duhur por do doja të dija nëse keni të gjithë problem apo pengesë me hapjen e kësaj faqje. Tek unë shkon ( shyqyr jogjithmonë) aq ngadalë sa qe deri të "hapet" faqja, bllokohet fare.
  Pse ndodhë kështu?
  Ndodhe edhe tek juve ndonjëherë?
  Apo mos vallë problemi qëndron vetëm tek unë, përkatsisht në PC-në time?
  hmmmmm:

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #56 ne: 09-11-2007, 03:24:08
  Nuk e di nëse është vendi i duhur por do doja të dija nëse keni të gjithë problem apo pengesë me hapjen e kësaj faqje. Tek unë shkon ( shyqyr jogjithmonë) aq ngadalë sa qe deri të "hapet" faqja, bllokohet fare.

  Ndodh nganjehere, sidomos kur une dhe MAX punojme me forumin. Nese te ndodh shpesh, na thuaj!

  • Postime: 351
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Leona
  #57 ne: 09-11-2007, 23:58:44
  Ndodh nganjëherë, sidomos kur unë dhe MAX punojme me forumin. Nëse të ndodh shpesh, na thuaj!

  Jo veç shpesh por shumë shpesh!!! Ja, vetem sonte qe nga ora 22.00 tek tani arriti të funksionoi siç duhet.
  Si do qoftë falim për mundin tuaj ndaj postimit tim.

  Leona!

  • Postime: 22694
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #58 ne: 10-11-2007, 00:23:23
  Leona ke te drejte ne shqetesimin tend. Urojme qe ta rregullojme se shpejti :)

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #59 ne: 10-11-2007, 19:37:49
  Nuk e di nëse është vendi i duhur por do doja të dija nëse keni të gjithë problem apo pengesë me hapjen e kësaj faqje. Tek unë shkon ( shyqyr jogjithmonë) aq ngadalë sa qe deri të "hapet" faqja, bllokohet fare.
  Pse ndodhë kështu?
  Ndodhe edhe tek juve ndonjëherë?
  Apo mos vallë problemi qëndron vetëm tek unë, përkatsisht në PC-në time?
  hmmmmm:
                 


  absolutely  te njejtin  problem kam dhe une....dhe pc e kam  te ri...

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #60 ne: 10-11-2007, 21:38:48
  Jo veç shpesh por shumë shpesh!!! Ja, vetëm sonte qe nga ora 22.00 tek tani arriti të funksionoi siç duhet.
  Si do qoftë falim për mundin tuaj ndaj postimit tim.

  Leona!


  absolutely  te njëjtin  problem kam dhe unë....dhe pc e kam  të ri...

  Leona, dreamm dhe te gjithe anetaret e tjere:

  Si ju duket shpejtësia e forumit tani?

  • Postime: 351
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Leona
  #61 ne: 11-11-2007, 00:32:18
  Syrgjyn dhe Max , ju fallemnderit edhe njëherë dhe ju uroj mbarësi.

  PS.Syrgjyn , sonte funksionon ndryshe nga ditët e kaluara!
  :)

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #62 ne: 11-11-2007, 09:28:35
  Leona, dreamm dhe te gjithë anetaret e tjerë:

  Si ju duket shpejtësia e forumit tani?


  vetetime..... thnxx  te gjitheve...( u 2 Al....) :)

  • Postime: 855
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Ami
  #63 ne: 12-04-2008, 19:10:28
  Pershendetje,
  Kam nja 10 dite qe sa here qe futem ne forum dhe klikoj tek: "Shiko shkrimet e palexuara qe nga vizita e fundit", me jep 12 - 13 faqe, ku perfshihen edhe shkrime ku ka kohe qe nuk eshte shkruar ne to.
  Kjo eshte shume e bezdisshme dhe te ben te besh log out menjehere. Sepse nuk ke nerva te kontrollosh 13 faqe per shkrime te reja, apo shkrimet ne te cilat ka postime te reja.

  Shendet e te mira

  • Postime: 776
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Dalber
  #64 ne: 12-04-2008, 20:22:11
  Përshëndetje,
  Kam nja 10 ditë qe sa here qe futem në forum dhe klikoj tek: "Shiko shkrimet e palexuara qe nga vizita e fundit", me jep 12 - 13 faqe, ku përfshihen edhe shkrime ku ka kohe qe nuk është shkruar në to.
  Kjo është shumë e bezdisshme dhe te bën te besh log out menjehere. Sepse nuk ke nerva te kontrollosh 13 faqe për shkrime të reja, apo shkrimet ne te cilat ka postime të reja.

  Shendet e te mira


  e kam patur edhe un kte problem. Duhet te fshishe cookies, dhe rregullohet.

  • Postime: 855
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Ami
  #65 ne: 16-04-2008, 19:51:36
  e kam patur edhe un kte problem. Duhet te fshishe cookies, dhe rregullohet.

  E provova (i fshiva cookies), dhe perseri e njejta gje.

  • Postime: 22694
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #66 ne: 17-04-2008, 00:06:45
  Fshij Cookies (qe e ke bërë tashmë, por beje përsëri) pastaj fshij edhe offline files si dhe me pas ristarto PC. Nëse akoma nuk ka rezultat provo te përdorësh një browser tjetër dhe na thuaj me pas nëse mbetet problemi apo jo. Nëse perdor Internet Explorer të sugjeroj te përdorësh Firefox vetëm. Me shume info rreth Firefox-it mund t'i marresh nga ketu: http://www.zeriyt.com/shfletuesit/portali-shqiptar-i-mozillas-t42524.0.html

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #67 ne: 20-04-2008, 07:19:18
  Ami, ndiq keshillat e M A X dhe provoje perseri. :)

  Nese ti po perdor Firefox aktualisht, fshi edhe "authenticated sessions".

  • Postime: 855
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Ami
  #68 ne: 21-04-2008, 09:17:58
  I ndoqa keshillat tuaja, dhe perseri e njejta gje.
  Sapo klikova tek "shiko shkrimet e palexuara qe nga vizita e fundit" me dolen 17 faqe..
  Gje qe te ben te besh menjehere log out (kush ka nerva te vizitoje 17 faqe, e jo me pastaj te futesh neper shkrime te veçanta).

  P.s. nuk e kam patur asnjehere perpara kete problem, dhe kam patur po te njejtin sistem dhe programe ne kompjuter.

  • Postime: 22694
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #69 ne: 22-04-2008, 10:57:34
  Provo nje here te mbash te shtypur butonin CTRL dhe nderkohe te shtypesh dhe butonin F5.

  • Postime: 855
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Ami
  #70 ne: 23-04-2008, 15:05:15
  Të gjitha i provova, por përsëri asgjë.
  Me dalin rreth 18 faqe (gjasme te pavizituara qe nga log-imi i fundit, ndërkohë qe hy përditë në forum)!!!

  P.s. Mos e keni krijuar ju vete këtë opsion ;) :D

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #71 ne: 23-04-2008, 15:34:55
  P.s. Mos e keni krijuar ju vete këtë opsion ;) :D

  Sigurisht qe nuk kemi bërë asgjë te tillë. :)

  Çfarë Windows perdor, çfarë shfletuesi (browser) dhe cilin version? Versioni i shfletuesit lexohet te menuja Help ==> About.

  Gjithashtu, provo te besh logout dhe te futesh prape.

  • Postime: 259
 • i identifikuar
  Ministryofmath.info
  #72 ne: 25-04-2008, 20:54:05
  shiko forumi i matematikes  nuk  munewt  me  fonksionu  pa  simbole ju  lute  instalona  dikush donje  program

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #73 ne: 26-04-2008, 17:50:34
  shiko forumi i matematikes  nuk  munewt  me  fonksionu  pa  simbole ju  lute  instalona  dikush ndonjë  program

  Kam thene qe do ta instaloj une. Nuk kam harruar, thjesht beni durim.

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #74 ne: 14-09-2008, 22:39:51
  te gjitha faqet qe kerkoj ne nett me dalin pa problemm..
  faqja e forumit...kerkon sh.kohe..
  ndonje mendim??? :)
  thnx