×

Problem me forumin!

· 672 · 35736

Problem me forumin!

· 672 · 35736

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SocialNetwork
  #75 ne: 15-09-2008, 13:45:23
  të gjitha faqet qe kerkoj ne nett me dalin pa problemm..
  faqja e forumit...kërkon sh.kohe..
  ndonjë mendim??? :)
  thnx
   

  Ne mos gabohem kjo ndodh nga nurmi i shumte i vizitoreve te faqes rreth 400  a me shume ne dite dhe serveri eshte i ngarkuar dhe kjo e ngadaleson hapjen e faqes.

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #76 ne: 16-09-2008, 13:09:58
  Na u bene leshrat kacurrela sot,do perjashtoni nja ca antare se si shumë jemi bërë...qe te postojnë rehat

  Ide shume e mire, pse jo... Them ta nisim me ty! :d :P

  shumë i ngadalte ky shoku sot edhe me hope punon  hmmmmm:

  E dime. Do ta rregullojme. :)

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #77 ne: 16-09-2008, 14:05:03
  Syrgjyn,këtë ta kishe bërë me kohe kam 3 vjet qe i lutet MAX me ve block
  dhe cuditerisht arrij te hyj me nick name te tjera  hmmmmm:


  Here tjeter lere MAX-in rehat dhe me thuaj mua. Une per ty nxjerr nga loja Elbasanin + cerekun e nje ISP-je gjermane. :)

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #78 ne: 16-09-2008, 14:35:34
  Mirë, më thuaj kur te futesh prapë.

  Adresen e IP kompjuteri yt e merr dinamike, pra ajo ndryshon here pas here. Ka nje menyre shume efikase qe te ta bllokoj kompjuterin, por pertoj te shkruaj kod per kete pikerisht tani. Heperhe te bllokova kete adrese qe ke ne kete moment.

  Dhe mos perdor llogari te anëtarëve qe banojne ne Shqipëri. Nëse shoh qe kjo ndodh përsëri, do të dilni te dyja jashtë loje. ;)

  • Postime: 2643
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Oqeani
  #79 ne: 17-09-2008, 02:26:45
  Pse lejohet qe te njejten llogari mund ta hapesh ne disa faqe apo disa vende te ndryshme ne te njejten koh,,?A mund te ndalohet kjo,?Mendoj qe kjo mund te ndihmoj qe serveri te mos ngarkohet pa nevoj,,

  • Postime: 691
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SocialNetwork
  #80 ne: 18-09-2008, 23:28:51
  Ka mënyra për tu futur dhe mënyra me e thjeshtë është proxy ku as Syrgjyn asnjë se ndalon :) vetëm të duhet te hapesh disa adresa e-maili d.m.th. te ndryshe dhe merr bann ip e-maili etj prapë me proxy futesh akoma me mirë është n.q.s. kur rregjistrohesh nuk është me konfirmim e-maili gjë qe e lehteson me shumë punën kur futesh me proxy se të duhet thjesht te fusesh një adrese e-maili inekzistente :)

  • Postime: 22667
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #81 ne: 18-09-2008, 23:47:29
  Pse lejohet qe te njëjtën llogari mund ta hapesh ne disa faqe apo disa vende të ndryshme ne te njëjtën koh,,?A mund te ndalohet kjo,?Mendoj qe kjo mund te ndihmoj qe serveri të mos ngarkohet pa nevoj,,

  E ke fjalen per 12 forumet e Zeri YT! apo dicka tjeter?

  • Postime: 2643
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Oqeani
  #82 ne: 19-09-2008, 00:43:03
  E ke fjalën për 12 forumet e Zeri YT! apo diçka tjetër?

  Po pikerisht,,eshte fjala per forumet e zeriyt

  • Postime: 22667
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #83 ne: 21-09-2008, 00:29:27
  Po pikërisht,,është fjala për forumet e zeriyt

  Faqja eshte nje e tere dhe forumet jane thjeshte pjese perbere te tij.
  Ndarja ne kete menyre eshte bere qe t'i lejoje secilit te vizitoje dhe marre pjese ne forumin apo forumet per te cilet ka interes pa u penguar nga pjese te tjera ndaj te cilave nuk ka interes. Keshtu gjithkush krijon nje llogari te vetme me te cilet mund te "kullose" kudo neper faqe. Shpresoj t'i jem pergjigjur pyetjes tende. Nese ke ende paqartesi mos nguro te pyesesh.
 • i identifikuar
  Emira
  #84 ne: 22-09-2008, 16:23:56
  Kam nje problem shume te madh me forumin. Nuk jam dakort qe Chekevara ta kete shtepine kaq larg meje  :D LOL LOL LOL

  A mund te me ndihmoni?

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #85 ne: 23-09-2008, 07:26:07
  Kam frike se jo, Emira... :D
 • i identifikuar
  Emira
  #86 ne: 24-09-2008, 14:27:51
  Kam frikë se jo, Emira... :D

  Epo tani ti Syrgjyn duhet te tregohesh pak me i gjere  :D dhe te beshe cmos...se nuk jemi kot bashkeatdhetare...

  Faleminderit per pergjigjen!!

  Te fala 

  :perqafim

  • Postime: 119
 • i identifikuar
  tkamzemer
  #87 ne: 28-09-2008, 08:33:50
  ankim: ish trendafilie  e  tani  Babyygirll  ESHTE  SHUME OFENDUSE. NE QOFTE SE VAZHDON  KESHTU  DO  TE  PERDOR  TE NJEJTEN  GJUHE  EDHE  UNE.
  a eshte  e ndaluar  te perdor  niknam  te  ngjashem?
  atehere-

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #88 ne: 28-09-2008, 08:37:14
  ankim: ish trendafilie  e  tani  Babyygirll  ESHTE  SHUME OFENDUSE. NE QOFTE SE VAZHDON  KESHTU  DO  TE  PERDOR  TE NJEJTEN  GJUHE  EDHE  UNE.
  a është  e ndaluar  te perdor  niknam  te  ngjashem?
  atëherë-

  Trego ku isha ofenduese?????... ;)..
  E ndaluar nuk eshte po pasi je mashkull ste ka lezet te vesh emer femre..paske lere me merak me dukettt ti laliii.. LOL :D

  E ndalueshme eshte qe kur ju prgj forumistave ne vend timin!! ;)

  Keshtu mblidhe veten ses te ka hije me be burri keshtu..ncncnc "stalker"!! :D

  • Postime: 119
 • i identifikuar
  tkamzemer
  #89 ne: 28-09-2008, 08:43:40
  Trego ku isha ofenduese?????... ;)..
  E ndaluar nuk është po pasi je mashkull s'të ka lezet te vesh emër femre..paske lere me merak me dukettt ti laliii.. LOL :D

  E ndalueshme është qe kur ju prgj forumistave në vend timin!! ;)

  Kështu mblidhe veten ses te ka hije me be burri kështu..ncncnc "stalker"!! :D
  Citim
  ku e din ti se cjam una?

  • Postime: 119
 • i identifikuar
  tkamzemer
  #90 ne: 28-09-2008, 08:52:52
  Trego ku isha ofenduese?????... ;)..
  E ndaluar nuk është po pasi je mashkull s'të ka lezet
  Citim
  keshtu me dukesh edhe  ti mua ;)edhe nga ata te....

  ma verteton  dot?

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #91 ne: 28-09-2008, 09:59:19
  Citim

  ma verteton  dot?

  Cfare te vertetoj??.. (?)..Qe jam femer??..Te gjithe ketu e dine qe jam.! Jua kam vertetuar me kohe.

  Tani eshte rradha jote besoj te vertetosh.. :)

  Kalo mire...edhe nese mendo qe te kam ofenduar "Me Fal".

   :)

  • Postime: 262
 • i identifikuar
  marsiola
  #92 ne: 05-10-2008, 15:22:52
  une dua qe te hap nje teme per diskutim por sdi se si

  mund te me ndihmoni
   
  flm

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #93 ne: 05-10-2008, 15:31:11
  Prsh Marsiola :)

  Varet se cfare teme eshte...psh nese eshte teme shoqerore hape atje tek bisedat shoqerore...ose nese ka te bej me moden dhe estetiken shko tek moda dhe estetika..ose nese eshte dicka ne lidhje me dashurine apo seksin shko tek dashuria dhe seksi..

  Shpresoj qe te kam ndihmuar sadopak :)

  • Postime: 22667
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #94 ne: 05-10-2008, 19:19:38
  unë dua qe te hap një teme për diskutim por s'e di se si

  mund te me ndihmoni
   
  flm

  Hyr ne rubriken ku do te hapesh temen dhe kliko pastaj butonin .
  Vazhdo proceduren dhe ja ku hape temen qe deshiron :)

  • Postime: 262
 • i identifikuar
  marsiola
  #95 ne: 07-10-2008, 15:37:07
  flm per ndihmen Max
  dhe babyygirll

  • Postime: 1007
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Stefi
  #96 ne: 31-10-2008, 11:50:17
  Ej Zuzuna nuk futet dot ne forum.

  Kur klikon tek indetifikohuni i nxjerr këtë,,,Please check your cookce settings.

  Ka nevoje per ndihme degjuat ore :D

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #97 ne: 31-10-2008, 12:01:02
  Ej Zuzuna nuk futet dot në forum.

  Kur klikon tek indetifikohuni i nxjerr këtë,,,Please check your cookce settings.

  Ka nevojë për ndihmë degjuat ore :D


  ...tools
     internet options
     delete cookies..
     ok... 
     delete files..ok

  there U go.. :) :)

  • Postime: 1007
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Stefi
  #98 ne: 31-10-2008, 12:05:34

  ...tools
     internet options
     delete cookies..
     ok... 
     delete files..ok

  there U go.. :) :)

  Thnx per pergjigjjen e shpejt dreamm  :-* :-*

  • Postime: 1007
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Stefi
  #99 ne: 31-10-2008, 13:34:37
  Si tia gjejme zgjidhjen zuzunes se provoi kete menyren qe me tha dreamm por prape ajo nuk hyn dot ne forum (?)

  NDIHME...