×
Hyrja
Profili

Probleme me pm !

Probleme me pm !

· 27 · 2620

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull
HekurrThyesi
ne: 01-06-2008, 14:46:38
Nuk dergoj dot private message, si i behet ?
Ju lutem mod/admin me ndihmoni.  :)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#1 ne: 01-06-2008, 15:51:49
Duhet te kesh bere te pakten 5 postime. Postimet te BarKafeja dhe ato te fshira nuk quhen.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#2 ne: 01-06-2008, 18:28:09
Pastaj ka gjasa qe smund ti dergosh dikujt qe ste ka futur ne shoqeri mund te jete edhe ky problem  :D

 • Postime: 4261
Charlie
#3 ne: 02-06-2008, 09:47:10
Pastaj ka gjasa qe smund ti dërgosh dikujt qe s'të ka futur ne shoqeri mund te jetë edhe ky problem  :D

Po mendon aty tek Buddy jo jo ka njerz qe nuk i kam fare ne shoqeri dhe me dergojn MP-ja problemi eshte si e tha Syrgjyni ;)
mishel
#4 ne: 02-06-2008, 14:51:36
kam nje problem te tille. mp nuk me vine ne adresen qe kam vene si kontakt. mendova mos ishte problem serveri por edhe pasi e ndryshova adresen serisht mp nuk me vine! kush do me ndihmoj?

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull
HekurrThyesi
#5 ne: 02-06-2008, 21:59:31
Nejse qe se duhej te beja te pakten 10 poste ne forum, nejse ;)
Faleminderit per komentet dhe per shpjegimet, temen mbylleni po deshet !

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#6 ne: 03-06-2008, 11:38:03
kam një problem te tillë. mp nuk me vine ne adresen qe kam vënë si kontakt. mendova mos ishte problem serveri por edhe pasi e ndryshova adresen serisht mp nuk me vine! kush do me ndihmoj?

Shiko nese perfundojne ne Junk Mail.

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#7 ne: 03-06-2008, 11:39:14
Shiko nëse perfundojne ne Junk Mail.

Ncuk! As ne Junk Mail nuk perfundojne. ;)

Edhe une te njejtin problem e kam. :)
mishel
#8 ne: 03-06-2008, 13:32:03
Perfundojne asgjekundi syrgjyn. nuk me vine jo.shiko cfare ka.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#9 ne: 03-06-2008, 15:43:10
Sa kohe ka qe ju te dyjave nuk ju vijne njoftime ne e-mail?

A ndodh kjo vetem me MP, apo edhe me njoftime te tjera, per shembull per temat e reja, apo per postimet e reja ne temat ku jeni abonuar?
mishel
#10 ne: 03-06-2008, 16:03:05
Mua ka nja 4 dite. duke qene se kisha emailin e punes mendova nai problem serveri. vura dje emailin qe kam ne hotmail po asigjo. nuk vjen asgje me emrin forum. as mp as njoftime asgje prej gjeje. i kontrollova tek my profil mos kisha lujt gjo hic. ne rregull ishin.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#11 ne: 03-06-2008, 16:05:31
Hmm. Do ta shoh neser c'po behet. Nese ka ndonje tjeter me probleme hotkafeje hotmejlli, shkruani ketu.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#12 ne: 06-06-2008, 14:42:52
Mishel, Aida, ju vijne njoftimet ne e-mail tani?
mishel
#13 ne: 06-06-2008, 14:46:16
ja ti shoh sdi gje. me dergo nai mp se ndryshe se di. hahaha
mishel
#14 ne: 06-06-2008, 14:52:41
ok. vine. rrofsh.

 • Postime: 5949
SmiLey
#15 ne: 06-06-2008, 21:12:06
mua s'me vijne me njoftimet ne e-mail per MP-te :S
ec shpejt rregulloni katrauren qe keni bërë :P se na keni corientu krejt, malukater! LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#16 ne: 08-06-2008, 07:46:19
mua s'më vijnë me njoftimet ne e-mail për MP-te :S
ec shpejt rregulloni katrauren qe keni bërë :P se na keni corientu krejt, malukater! LOL

Shikoje tani, po te nis nje MP.

 • Postime: 4261
Charlie
#17 ne: 08-06-2008, 09:22:39
O Syrgjyno ...a mund te ma rregullosh edhe mua qe këto njoftimet qe postojn nëpër tema të mos vijnë tek e-maili por vetëm MP se me lodhen çdo ditë ka 300 e-mail i fshij :D

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#18 ne: 08-06-2008, 09:42:26
Mund ta rregullosh vete nga këtu http://www.zeriyt.com/profile.html;u=4198;sa=notification

Vura ID e Charlie-t ne URL ;)
« Editimi i fundit: 08-06-2008, 09:49:34 nga Syrgjyn »

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#19 ne: 08-06-2008, 09:51:49
O Syrgjyno ...a mund te ma rregullosh edhe mua qe këto njoftimet qe postojn nëpër tema të mos vijnë tek e-maili por vetëm MP se me lodhen çdo ditë ka 300 e-mail i fshij :D

Por per cdo njoftim qe te vjen me MP do te te vije nje njoftim ne e-mail qe ke marre MP :D

Nese nuk do qe te marresh njoftime automatikisht sa here qe dikush poston ne nje teme ku ke postuar edhe ti, hiq opsionin "Turn notification on when you post or reply to a topic" te linku me siper (Profili im --> Notifications and Email)

 • Postime: 4261
Charlie
#20 ne: 08-06-2008, 12:41:56
Rrofshi rrofshi :D jeni te papame :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#21 ne: 13-09-2008, 13:10:40
Pse po me del kjo :(


Nje gabim është krijuar!

You have exceeded the limit of 20 personal messages per hour.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#22 ne: 14-09-2008, 09:30:03
Një gabim është krijuar!

You have exceeded the limit of 20 personal messages për hour.

Nuk lejohen me shume se 20 mesazhe personale ne orë, per te mbajtur nen kontroll mesazhet e padeshiruara, per shembull reklamat.

 • Postime: 4261
Charlie
#23 ne: 14-09-2008, 10:52:36
A nuk mundesh vetem kesaj qe te ia lejosh a ?  ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#24 ne: 23-09-2008, 16:40:10
Dua te shikoj mp por me del ky shkrim d.m.th nuk mudn te lexoj asnje as te coj asnje..."Jeni te lutur te riprovoni..nese ky prob nuk zgjidhet atehere ju lutem kontaktoni stafin".. :S


C'te bej??

Temat e fundit