Probleme - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Probleme

   Probleme

  · 20 · 3488

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 11-03-2009, 11:03:13
  Meqe jam i ri sdi ku me u prenzatu dhe spo di me e vendos kete avatarin po keshtu mesazhet private spo punojne-

  Ju faliminderit ne advance

  • Postime: 3079
  • Karma: +22/-4
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 11-03-2009, 11:24:05
  Pershendetje Elgir

  Per prezantime kliko rubriken: Prezantime, Urime dhe Pershendetje

  Ndersa per problemet tjera qe ke, shpresoj se do te marresh pergjegje nga Syrgjyni sepse ai eshte mjeshtri teknik ketu.

  Gjithe te mirat!

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 11-03-2009, 11:27:03
  Faliminderit juve

  Doja ti coja dikujt mesazh mirepo ...

  Gezohem ....

  Ndonjehere me del nje shkrim problem me forumin.Why?

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 11-03-2009, 11:49:16
  Pershendetje dhe mire se na erdhe, Elgir! Ke emer te vecante, s'e kam degjuar me pare. :)

  1) Avatarin mund ta vendosesh te profili. Kliko te Profili Im nga menuja ne krye te faqes, shko te Profile Information dhe aty ke 3 mundesi:
  Personalized Picture, ku mund te zgjedhesh nje nga avataret e gatshem qe kemi vendosur ne forum;
  I have my own pic, ku mund te vendosesh URL (adresen ne Internet) te nje figure qe deshiron si avatarin tend;
  I will upload my own picture, prej nga mund te ngarkosh nje foto ose figure qe ke ne kompjuter.

  2) Per MP (mesazhet personale, sic quhen ketu), mbase problemi eshte se duhet te kesh bere te pakten 5 postime perpara se te nisesh MP. (Postimet ne BarKafe dhe ato te fshira nuk llogariten.) Provoje njehere tani dhe na thuaj. Apo nuk eshte ky problemi?

  3) Cfare problemi te del me shkrimin ne forum? Nese te shfaqet ndonje mesazh gabimi, postoje ketu.

  Gjithe te mirat! :)

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 13-03-2009, 16:03:37
  Thnx Syrgjyn

  Edhe dicka..

  Mesazhet e derguara si mund ti ruaj ose ti rilexoj pasi i kam cuar.Pasi kutia e mesazheve te derguara me rrin bosh.

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 13-03-2009, 16:21:00
  Shko te Profili Im > Personal Message Options dhe mbush kutine "Save a copy of each Personal Message in my outbox by default." pastaj kliko butonin "Change Profile". Ketej e tutje, mesazhet e derguara do t'i kesh te MP > Outbox.

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 15-06-2019, 14:43:33
  Po mundohesha te hidhja nje foto nga telefoni ketu ne forum por nuk me dilte opsioni se si mund ta Beja...
  Pak advise ju lutna shume...😁😉

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 15-06-2019, 14:48:19
  Perdor funksionin e postimit te plote, jo ate Pergjigje e shpejte. Aty i ke te gjitha pastaj. Ke Chose File e pastaj mund te perdoresh Insert Attachment per ta vendosur ku te duash ne postim. Psh mbi tekst ose ne mes te tekstit, ose ku te duash.

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 15-06-2019, 20:29:42

  Perdor funksionin e postimit te plote, jo ate Pergjigje e shpejte. Aty i ke te gjitha pastaj. Ke Chose File e pastaj mund te perdoresh Insert Attachment per ta vendosur ku te duash ne postim. Psh mbi tekst ose ne mes te tekstit, ose ku te duash.
  ku ta gjej kete opsion nga telefoni?

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 15-06-2019, 23:19:09


  Te postimi pastaj ...

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 16-06-2019, 03:40:22  Te postimi pastaj ...


  pikerisht ajo ikone nuk del ne telefonin tim. Mos nuk del ai opsioni per iPhone?

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #11 ne: 16-06-2019, 03:41:16

   pikerisht ajo ikone nuk del ne telefonin tim. Mos nuk del ai opsioni per iPhone?

   pikerisht ajo ikone nuk del ne telefonin tim. Mos nuk del ai opsioni per iPhone?
  lere se e gjeta . Flm dhe naten

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 16-06-2019, 08:55:12
  Ku ishte problemi?

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #13 ne: 16-06-2019, 15:34:58

  Ku ishte problemi?
  . Hi e nxirrte si opsion... pasi  clean all cookies dhe e rihapa doli.

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #14 ne: 20-06-2019, 18:01:09
  Prap u mundova te hidhja foto sot duke ndjekur hapat sipas postimit tend por ne momentin qe shtypja post me pas zeri behesh faqe e bardhe sikur ishte frieze. Beja refreshing dhe me thoshte qe ke double posting. Kur shoh temen nuk del postimi.

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #15 ne: 20-06-2019, 19:00:54
  Vete nuk i kam hasur keto probleme. Normalisht nuk ka me kufizim as per madhesine ne mb te fotografive. Testoje nje here me foto te vogel , si pash ato qe kam vene une me lart. Shkarko njeren prej tyre dhe tento ta vendosesh prap ne postim. Se dua te kuptoj ku qendron problemi.

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 21-06-2019, 20:40:39
  Një pyetje.

  tek kjo biznes 2.0 nuk ka mundësi për postim ose përgjigje të temes?

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #17 ne: 21-06-2019, 21:03:23
  Ah po! Do e rregulloj 👍

  U rregullua!

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0

  #18 ne: 26-07-2019, 15:46:15
  Jo verejtje, as sygjerim, thjesht nje mendim:

  Kjo ngjyra e kuqe shume 'e kuqe', pak me e zbehte ndoshta do dukej me e dashur per syrin :)

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #19 ne: 26-07-2019, 16:11:09
  Miresevjen ne radhe te pare. Rrofsh per keshillen. Kjo e kuqja ne fakt ka qene qe ne ato vite kur ishte ZeriYt dhe ceshtja e ngjyrave eshte sa ceshtje shijesh dhe sa ceshtje identiteti dhe paksa e veshtire per te kenaqur cdokend. Cfare varianti konkret do keshilloje ti?

  Ps: je anetar i ri, apo dhe dikush i epokes se ZY?

  Temat e fundit