×

Rreth bashkangjitjeve ne forum

· 9 · 1061

Rreth bashkangjitjeve ne forum

· 9 · 1061

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 15-07-2009, 01:18:41
Per arsye sigurie jemi detyruar te heqim opsionin e bashkangjitjes (attachment) se fotove (dhe materiale te tjera) direkt ne forum.
Eshte hap i detyruar sepse mundesia per te ngarkuar foto direkt ne serverin e ZY mund te keqperdorej.
Per kete arsye tani ne rastet kur deshironi te postoni foto qe i keni ne PC-ne tuaj duhet t'i vendosni ato diku tjeter perpara pastaj t'i postoni ne forum.
Nje zgjidhje e shpejte eshte perdorim i sherbimeve per hostim fotosh, si psh TinyPic, Photobucket apo PixHostr.
Ky i fundit eshte dhe opsioni i sugjeruar ne cdo dritare postimi!

Ne kete menyre lehtesisht mund te klikoni linkun, te shkoni atje dhe te ngarkoni foton.
Keto sherbime ofrojne mundesine per te marre direkt adresen e fotos se bashku me kodet perkatese per postim neper forume.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#1 ne: 16-07-2009, 01:22:03
Une e provova Max madje dhe u regjistrova por nuk di si ta bashkengjis foton te temat.
A mund te na e sqarosh nje çik me qarte.

Faleminderit :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#2 ne: 16-07-2009, 15:37:31
Ka disa menyra dhe shpjegimet jane dhene ketu: Si postohen fotot :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 16-07-2009, 15:41:53
Mundesia per te bashkangjitur foto dhe materiale te tjera ne forum eshte aktivizuar perseri.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#4 ne: 16-07-2009, 17:51:53
Faleminderit çuna :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#5 ne: 18-07-2009, 06:23:38
Kur perpiqem te ngarkoj foto tek profili im (My pictures), del vetem nje X, fotot nuk me ngarkohen dot nga kompjutri.

Dikur u ngarkojshin pa problem, tani jo.

A din kush se si mund ti ngarkoj disa foto tek profili ?

Flmd.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#6 ne: 18-07-2009, 08:53:57
Edhe une kam kete prob te fotove tek profili... :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#7 ne: 18-07-2009, 09:00:09
Edhe une kam kete prob te fotove tek profili... :(

Edhe une... s'po e marr vesh fare si vendosen fotot pa attachment.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#8 ne: 27-07-2009, 15:05:42
Kur perpiqem te ngarkoj foto tek profili im (My pictures), del vetem nje X, fotot nuk me ngarkohen dot nga kompjutri.

Dikur u ngarkojshin pa problem, tani jo.

A din kush se si mund ti ngarkoj disa foto tek profili ?


E be gje per kete prob apo nahh?! :D :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super