×

Sugjerim!

· 18 · 1123

Sugjerim!

· 18 · 1123

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  ne: 14-09-2010, 09:52:33
  Jam e mendimit qe Zeri te kete njerez me te denje ne pjesen e moderimit....ketu marr shkas nga antaria Delight, si e paafte per te komunikuar me forumistet!

  Perkundrazi ka nje detyre...dhe duhet ta mbuloje me etike, respekt dhe kujdes!
  Ankohem per heqjen e saj nga stafi...me pare duhet te mesoj rregullat minimale te edukates dhe komunikimit me njerez!

  Pres reagim qofte nga stafi, qofte edhe nga sjellja e antares ne fjale!!
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 7271
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #1 ne: 14-09-2010, 10:16:04
  Dua edhe une qe mos jem me staf se nuk kam komunikim te mire. :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #2 ne: 14-09-2010, 10:27:07
  Pse je me staf ti???? hmmmmm:


  Do hapim teme tjeter per ty, reago per Delight njehere!  ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 7271
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #3 ne: 14-09-2010, 10:27:46
  une jam Problematiku. :P :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #4 ne: 14-09-2010, 10:32:29
  Dmth duhet te jesh problematike per te qene ne staf?  :-[

  Jam e interesuar ndaj pyes! LOL
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #5 ne: 15-09-2010, 15:21:58
  Dmth duhet te jesh problematike per te qene ne staf?

  Hmm... kjo shpjegon shume gjera... :-[
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #6 ne: 15-09-2010, 15:23:50
  Je per nje titull dhe ti goce me probleme...dmth problematike! LOL
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #7 ne: 15-09-2010, 15:32:37
  Ma bej hallall miss te kjo tema jote, po nje pyetje ne forme sugjerimi kisha une...

  Ajo tema Foto bardh e zi, ca ben te bar kafeja se me duket eshte nje nenforum vetem per foto e video ne mos gaboj... :-[
  Se i njejti problem ishte dhe me Fuego-n, po qe ajo teme gjeti zgjidhje.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #8 ne: 15-09-2010, 15:55:57
  Ke te drejte!

  I degjuan sic duket sugjerimet Snowy...sapo i ndryshuan!  ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #9 ne: 15-09-2010, 15:59:08
  Oh, i falenderoj! :-[
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #10 ne: 15-09-2010, 16:03:49
  Fol, tjeter shqetesim kishe?  :P :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #11 ne: 15-09-2010, 16:07:47
  Nuk ma zgjidh dot stafi shqetesimin tjeter, po meqe jemi ketu, po perforcoj ate mendimin tend te pare, te komunikimit te duhur ne kuader te pozicionit qe perfaqeson gjithsecili, sidomos stafi. ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 27121
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  #12 ne: 15-09-2010, 16:11:37
  Dhe Berisha ne qeveri eshte po ku eshte puna per te fol po e ngacmove nuk mbahet ma LOL LOL bej shaka, po me duket se i merreni ca gjera shume seriozisht, ne te stafit gojen mbyll nuk do e mbajm  :D
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #13 ne: 15-09-2010, 16:13:59
  Po ju...(jo te gjithe padyshim!  ;) ) njehere flisni po kur flisni ama e dh...fare!

  Inteligjenca dhe zgjuarsia tregohet te durimi dhe qetesia Berni!  ;) Lere Salen se ai s"eshte inteligjent hic! LOL  :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #14 ne: 15-09-2010, 16:17:32
  bej shaka, po me duket se i merreni ca gjera shume seriozisht, ne te stafit gojen mbyll nuk do e mbajm  :D

  Tashi kur une marr persiper te kaloj nje pjese te mire te kohes ne forum, duke fol per lloj lloj temash, duke shpalos arsenalin tim te njohurive per te pare a ka te tjere qe mendojne si une, duke shkul brinjet nga te qeshurat, duke qare me ato qe lexojme e postojme e duke krijuar miqesira qe kalojne virtualitetin une nuk e di si nuk u merrka seriozisht ky muhabet.

  Gjithsesi, po qe se do ecim me kete logjiken berishiane, na e thuaj seriozisht qe ta dime, te pergatitemi te shahemi nga motrat e nenat si ne parlament...
  Se gishtat e mesit i pame, s'na bejne me pershtypje! ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 27121
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  #15 ne: 15-09-2010, 16:27:19
  O Spring per cfare qenke nxehur, nuk e di saktesisht se nuk i kam pare debatet qe keni bere, po nuk ja vlen te merremi fjale se jemi per qejf e per te shtyre kohen.Sdi cte them me duket se shkruajta kot te kjo teme.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #16 ne: 15-09-2010, 16:29:59
  nuk e di saktesisht se nuk i kam pare debatet qe keni bere

  Dmth qe ketu nuk ja vlen me fol me gjate... :D
  "Te shtysh kohen" ne fjalorin e vjeter qe kam une nuk do te thote te shahesh e te ofendohesh apo te tregosh c'grade harbutlleku zoteron... po mbase ka ndryshuar me te riun... nuk flas dot, s'kam informacion! :P
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 22189
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #17 ne: 15-09-2010, 16:55:02
  Anetarja per te cilen behet fjale nuk eshte vendosur me sugjerim ne staf dhe nuk mundet as te hiqet nga stafi me nje sugjerim. Keshtu qe ky diskutim ketu eshte i tepert dhe i pavend. Tema mbyllet!
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super