×
Hyrja
Profili

Sugjerim!

· 18 · 1511

Sugjerim!

· 18 · 1511

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 14-09-2010, 09:52:33
  Jam e mendimit qe Zeri te kete njerez me te denje ne pjesen e moderimit....ketu marr shkas nga antaria Delight, si e paafte per te komunikuar me forumistet!

  Perkundrazi ka nje detyre...dhe duhet ta mbuloje me etike, respekt dhe kujdes!
  Ankohem per heqjen e saj nga stafi...me pare duhet te mesoj rregullat minimale te edukates dhe komunikimit me njerez!

  Pres reagim qofte nga stafi, qofte edhe nga sjellja e antares ne fjale!!

  • Postime: 7458
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 14-09-2010, 10:16:04
  Dua edhe une qe mos jem me staf se nuk kam komunikim te mire. :P

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 14-09-2010, 10:27:07
  Pse je me staf ti???? hmmmmm:


  Do hapim teme tjeter per ty, reago per Delight njehere!  ;)

  • Postime: 7458
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 14-09-2010, 10:27:46
  une jam Problematiku. :P :P

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #4 ne: 14-09-2010, 10:32:29
  Dmth duhet te jesh problematike per te qene ne staf?  :-[

  Jam e interesuar ndaj pyes! LOL
 • i identifikuar

  #5 ne: 15-09-2010, 15:21:58
  Dmth duhet te jesh problematike per te qene ne staf?

  Hmm... kjo shpjegon shume gjera... :-[

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 15-09-2010, 15:23:50
  Je per nje titull dhe ti goce me probleme...dmth problematike! LOL
 • i identifikuar

  #7 ne: 15-09-2010, 15:32:37
  Ma bej hallall miss te kjo tema jote, po nje pyetje ne forme sugjerimi kisha une...

  Ajo tema Foto bardh e zi, ca ben te bar kafeja se me duket eshte nje nenforum vetem per foto e video ne mos gaboj... :-[
  Se i njejti problem ishte dhe me Fuego-n, po qe ajo teme gjeti zgjidhje.

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 15-09-2010, 15:55:57
  Ke te drejte!

  I degjuan sic duket sugjerimet Snowy...sapo i ndryshuan!  ;)
 • i identifikuar

  #9 ne: 15-09-2010, 15:59:08
  Oh, i falenderoj! :-[

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #10 ne: 15-09-2010, 16:03:49
  Fol, tjeter shqetesim kishe?  :P :P
 • i identifikuar

  #11 ne: 15-09-2010, 16:07:47
  Nuk ma zgjidh dot stafi shqetesimin tjeter, po meqe jemi ketu, po perforcoj ate mendimin tend te pare, te komunikimit te duhur ne kuader te pozicionit qe perfaqeson gjithsecili, sidomos stafi. ;)

  • Postime: 27104
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #12 ne: 15-09-2010, 16:11:37
  Dhe Berisha ne qeveri eshte po ku eshte puna per te fol po e ngacmove nuk mbahet ma LOL LOL bej shaka, po me duket se i merreni ca gjera shume seriozisht, ne te stafit gojen mbyll nuk do e mbajm  :D

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #13 ne: 15-09-2010, 16:13:59
  Po ju...(jo te gjithe padyshim!  ;) ) njehere flisni po kur flisni ama e dh...fare!

  Inteligjenca dhe zgjuarsia tregohet te durimi dhe qetesia Berni!  ;) Lere Salen se ai s"eshte inteligjent hic! LOL  :P
 • i identifikuar

  #14 ne: 15-09-2010, 16:17:32
  bej shaka, po me duket se i merreni ca gjera shume seriozisht, ne te stafit gojen mbyll nuk do e mbajm  :D

  Tashi kur une marr persiper te kaloj nje pjese te mire te kohes ne forum, duke fol per lloj lloj temash, duke shpalos arsenalin tim te njohurive per te pare a ka te tjere qe mendojne si une, duke shkul brinjet nga te qeshurat, duke qare me ato qe lexojme e postojme e duke krijuar miqesira qe kalojne virtualitetin une nuk e di si nuk u merrka seriozisht ky muhabet.

  Gjithsesi, po qe se do ecim me kete logjiken berishiane, na e thuaj seriozisht qe ta dime, te pergatitemi te shahemi nga motrat e nenat si ne parlament...
  Se gishtat e mesit i pame, s'na bejne me pershtypje! ;)

  • Postime: 27104
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #15 ne: 15-09-2010, 16:27:19
  O Spring per cfare qenke nxehur, nuk e di saktesisht se nuk i kam pare debatet qe keni bere, po nuk ja vlen te merremi fjale se jemi per qejf e per te shtyre kohen.Sdi cte them me duket se shkruajta kot te kjo teme.
 • i identifikuar

  #16 ne: 15-09-2010, 16:29:59
  nuk e di saktesisht se nuk i kam pare debatet qe keni bere

  Dmth qe ketu nuk ja vlen me fol me gjate... :D
  "Te shtysh kohen" ne fjalorin e vjeter qe kam une nuk do te thote te shahesh e te ofendohesh apo te tregosh c'grade harbutlleku zoteron... po mbase ka ndryshuar me te riun... nuk flas dot, s'kam informacion! :P

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #17 ne: 15-09-2010, 16:55:02
  Anetarja per te cilen behet fjale nuk eshte vendosur me sugjerim ne staf dhe nuk mundet as te hiqet nga stafi me nje sugjerim. Keshtu qe ky diskutim ketu eshte i tepert dhe i pavend. Tema mbyllet!

  Temat e fundit