×

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41331

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41331
 • i identifikuar
  Capkenja
  #200 ne: 11-06-2007, 22:44:05
  Faktikish kisha nje verejte te  vogel eshte nje teme cdo te thote fjala sexy per ju eshte kthyer ne shesh  betejash,fshisa ca postime qe nuk kishin lidhje fare me temen por ka akoma te tjera!

  Ndonje i stafit mund ta shoh se dhe te jap ndonje sygjerim une mendoj te fshihet cdo gje qe skane permbajte me temen !

  FLM

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #201 ne: 12-06-2007, 02:25:10
  Ndonjë i stafit mund ta shoh se dhe te jap ndonjë sygjerim unë mendoj te fshihet çdo gjë qe skane permbajte me temën !

  Po ti ne staf je! :) Postimet jashte teme s'kane pse te rrine aty. Anetareve duhet t'u dergohet mesazh nese u fshihen ose editohen postimet.

  • Postime: 2658
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Lumlumi
  #202 ne: 25-06-2007, 16:07:38
  Qenka temë e sugjerimeve a?
  E asi thashë a ka mundësi të krijohet një skin ose pamje e re e faqes kur përmbajtja e mbulon tërë ekranin. E kam fjalën që të plotësohen ana e majtë dhe e djathtë e faqes. E kam një ekran të madh dhe mua (dhe të gjithë atyre që kanë 19" ose 21") më përshtatet qashtu. :)

  • Postime: 2287
 • i identifikuar
  PetritKola
  #203 ne: 26-06-2007, 00:30:05
  Forumi zeri te jete me aktive me antaret. Ti dergoje temat e reja dhe qe ngecen (tema serioze dhe jo e puthi, apo e lagu sepse vlera e forumit te ato tema duket) qe te behet vertet tribun e intelektualizmit shqiptar.

  Ja nje shembull;

  Date: Tue, 19 Jun 2007 00:11:51 -0500
  To: pojofree@yahoo.com
  From: "webmaster@forumishqiptar.com" <webmaster@forumishqiptar.com>  Add to Address Book  Add Mobile Alert 
  Subject: PetritKola na morri malli!
     

  I/e dashur PetritKola!

  Në rradhë të parë urojmë që ky mesazh t'iu gjejë shëndoshë e
   mirë si ju edhe familjen tuaj. U bë  një kohë e gjatë që nuk keni
   marrë pjesë në komunitetin tonë tek Forumi Shqiptar dhe të gjithë
   e kemi ndjerë mungesën tuaj.
   
  Forumi dhe temat e shumta të tij kanë nevojë si për praninë si
   për mendimin tuaj.

  Nëse keni harruar fjalëkalimin, mund të kërkoni ta ndryshoni atë
   në formularin më poshtë:

  http://www.forumishqiptar.com/login.php?do=lostpw

  Nëse keni pyetje apo nevojë për ndihmë, mos nguroni të kontaktoni
   me email administratorët e forumit në adresën
   webmaste@forumishqiptar.com.

  Mirëulexofshim së shpejti në forum,
  Forumi Shqiptar
  http://www.forumishqiptar.com/

  • Postime: 23162
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #204 ne: 26-06-2007, 15:39:39
  Qenka temë e sugjerimeve a?
  E asi thashë a ka mundësi të krijohet një skin ose pamje e re e faqes kur përmbajtja e mbulon tërë ekranin. E kam fjalën që të plotësohen ana e majtë dhe e djathtë e faqes. E kam një ekran të madh dhe mua (dhe të gjithë atyre që kanë 19" ose 21") më përshtatet qashtu. :)

  Eshte duke u bere dicka e tille.
  Faleminderit!

  • Postime: 23162
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #205 ne: 26-06-2007, 15:41:03
  Forumi zëri te jetë me aktive me antaret. Ti dërgoje temat e reja dhe qe ngecen (tema serioze dhe jo e puthi, apo e lagu sepse vlera e forumit te ato tema duket) qe te bëhet vërtetë tribun e intelektualizmit shqiptar.  Eshte ne plan te behet dhe dicka e tille. Sapo te kemi mbaruar me disa ceshtje teknike te forumeve do te fillojme te dergojme buletine javore per temat me interesante ne forumet tona.

  • Postime: 1632
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  arbias
  #206 ne: 26-06-2007, 23:52:50
  Mendova diqka par si duket une sja vlej shum te jem aty ku flitet blla blla bllla prandaj ,Kam nje kerkes qe nese mundohet  qe forumi zeriyt tè bashkohet me forumin www.kosova.de hde me nje nga maqedonija nje nga presheva dhe nej nga mali i zi si psh ulqini kaq kisha

  • Postime: 2287
 • i identifikuar
  PetritKola
  #207 ne: 07-07-2007, 23:04:17
  Mendoje qe kur kemi antare te rinje ti dergohet nje mesazh mirseardhe... si per shembull; Mirese na erdhet ... shikojme perpara ne kontributin tuaj per ta bere kete forum sa me te kendshem dhe me te vlershem...

  • Postime: 790
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Niki™
  #208 ne: 10-07-2007, 15:38:41
  Pershendetje , jam antar i ri i ketij forumi ,me pelqequ gjithqka ketu ,kam vetem nje sygjerim per ju ,ne vend te www.speedyshare.com qe po perdoret per upload te muzikave etj te perdoretndonje faqe tjeter ,

  Kjo www.speedyshare.com ka shume te meta ,fajllat po qendrojn shume shkurt ( 1 jave qendrojn nese nuk shkarkohen ) gjithashtu ka edhe antar qe nuk munden me shkarku prej aty.

  Ju kisha preferu me perdor ndonje faqe tjeter si psh :

  www.divshare.com , fajllat qendrojn shume gjate ndoshta pergjithmon ,gjithashtu fajllat qe behen upload ketu mund psh. muzikat mund te ndegjohen pa pas nevoj ti shkarkoni ,ose edhe mund ti shkarkoni.

  www.upload4ever.com te kjo faqe fajllat qe ngarkohen ne madhsi deri 20 mb qendrojn pergjithmon ,ndersa nese madhesia eshte me e madhe se 20 mb atehere fshihen pas 30 ditesh mosaktivitet ( dmth nese mbrenda 30 ditesh fajllsi nuk shkarkohet asnjhere ai fshihet )

  Respekte per te gjithe.

  • Postime: 27110
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  #209 ne: 10-07-2007, 15:52:34
  Kete Sygjerim qe ke ber ketu mund te hapesh nje teme te tille te Muzika per shkarkim dhe ta lexojn ato qe vendosin muzike dhe dergoi ndonje mesazh privat moderatoreve qe jane ne ate rubrik.Te tema e re vendos po keto gjera qe ke shkruar ketu.Se smund te detyrojm ne antaret se si ta vendosin muziken besoj se me kupton :)

  • Postime: 4224
 • i identifikuar
  Charlie
  #210 ne: 10-07-2007, 19:39:56
  Mire e ka Berni ..hap nje teme ke forumi i muzikes pastaj do ta diskutojm kete pune te gjithe se bashku :D

  Tung  :)

  • Postime: 776
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Dalber
  #211 ne: 11-08-2007, 17:57:03
  Un sapo kam kaluar nje periudhe tranzicioni disa javeshe pasi nuk mund te vizitoja ZY!, dhe u enda larte e poshte neper bote neper forume te tjera shqipetare e te huja.
  megjithese kete kerkese e kam bere disa here po e riperseris.
  te forumet qe kam vizituar kam pare pjesmarrje te madhe, edhe pse nuk me jane dukur te nivelit te ZY!, perjashtoj FSH.NET, por vetem fakti qe kur kerkoje per postime te reja te jepeshin rezultatet e te gjithe nenforumeve, dhe, edhe nese dilje njeher nga forumi dhe rihyje do te gjeje perseri temat e palexuara nga radha e kaluar.
  mu duken shume te rehatshem si forume, dhe do tja sugjeroje kete gje edhe ZY!.

  faleminderit.

  • Postime: 790
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Niki™
  #212 ne: 12-11-2007, 01:45:32
  Nje sygjerim per Administratoret e forumit,,, tek nenforumi i Muzikave per shkarkim nese keni mundesi ta ndaloni postimin nga antaret qe nuk jan te regjistruar ne forum.
  Eshte e veshtir te kontrollohen postimet dhe kerkesat ne kete form.

  Respect, shpresoj te merret parasysh ky sygjerim  ;)

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #213 ne: 12-11-2007, 08:06:41
  Charli dhe Eurogina këtu te muzika për shkarkim do e bëj MAX qe mos postojn vizitoret  :)
 • i identifikuar
  Capkenja
  #214 ne: 12-11-2007, 12:01:39
  O shok e shoqe....tashi mua me del ne cdo fund faqe poshte pergjigju njoftohu shto entje etje keni parasysh me dalin ca llafe kot se koti

  psh ketu me del me ngjyre blu

  tema shqiptare slbtux com wwwzeri mp3 e lloqe kavaje...

  cjane keto gjera qe dalin reklama ?

  • Postime: 27110
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  #215 ne: 12-11-2007, 12:08:35
  Capkene jane fjalet qe hyjn njerezit, nga google me ate teme qe ti shikon.

  • Postime: 23162
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #216 ne: 12-11-2007, 12:50:03
  Keto quhen "tags" apo "etiketa" ne shqip dhe sherbejne per te lehtesuar navigimin duke gjetur edhe temat e tjera pak a shume te ngjashme. Keto qe gjenden ne fund te cdo teme gjenerohen ne cdo rast kur dikush ka hyre ne temen perkatese nga Google duke perdorur pikerisht ate fjale. Sa me e madhe te jete fjala aq me shume vizitore kane hyre ne ate teme duke perdorer fjalen perkatese.

  • Postime: 4224
 • i identifikuar
  Charlie
  #217 ne: 27-11-2007, 23:44:05
  Marshalla sa antari eshte bere tani :D

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #218 ne: 29-12-2007, 16:47:48
  Ok...

  Bshkangjita disa tema tek tema e Modes dhe estetikes ....sepse ne forum me duket se ka shume tema te njejta....e fillova qe aty pasi doja te postoja dicka dhe nuk dija nga ta postoja se ishin thuajse tema te njejta u mundova ti bashkoj aq sa pata mundesi dhe kohe ...

  Nese kam bere ndonje gabin ...Sorry (mos gjuni me me mbetet vule pernjehere :D) :S

  Gjithsesi nese nuk jam gabuar do vazhdoj me te njejtin ritem nese me lejoni (ne te gjitha temat pak a shume :)

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #219 ne: 29-12-2007, 16:50:18
  Edhe nje gje te vockel fare :D

  Mund te vem nje si tip paralajmerimi kur dikush sapo ka postuar ne temen qe ne po duam te postojme ...se u beme lemsh postojme gjera kot se koti pa rradhe ...

  uuu edhe sikur te shtonim disa ikona qe te kemi me shume varjcjon :D

  Nuk po kerkoj shume apo jo .....se te them te drejten une vduq per ikonat i kam shume qejf jane nje menyre shume e kendshme per te shprehur vertet ate qe duam te themi :D

  • Postime: 776
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Dalber
  #220 ne: 29-12-2007, 16:58:40
  Te nendarja e kultures, vura re qe temat me te shumta ishin "magazine" apo te stilit "paparaci". Nuk do ishte me mire qe keto tema te kishin nje blog te vetin, pasi per mua keto nuk kane lidhje me kulturen.

  thjesht sugjerim.

  • Postime: 1
 • i identifikuar
  predikusi
  #221 ne: 03-01-2008, 12:41:00
  Unë ju kisha sygjeruar qe faqen e prezentimit, ballinen Zeri yt, të mos e prekni, se kështu si është me këtë blue te qelun te knaq syrin.

  Ato tjerat propozime te them te drejt nuk arrij ti kuptoj, mbasi s'kam par diku tjetër një shembull te tillë, apo një model se si do duket projekti i ri.
  ndoshta do ishte mirë qe te paraqitni këtu një model se si do jet ne t'ardhmen kjo faqe se nuk e kam iden.
  Kam frikë se mos po ngarkohet tepër ku ne antaret do humbemi ne te si ne një pyell.

  Po ia le fjalën edhe tjerve.

  suksese pra !
   
  jeni shume te mire dhe jua befte mbare cdo gje Zoti.

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #222 ne: 04-01-2008, 02:15:09
  Mund te vem një si tip paralajmerimi kur dikush sapo ka postuar në temën qe ne po duam te postojmë ...se u bëtë lemsh postojmë gjëra kot se koti pa rradhë ...

  Te "Profili Im", shko te "Look and Layout Preferences" dhe hiq (beje te pazgjedhur) opsionin "Don't warn on new replies made while posting".
 • i identifikuar
  Emira
  #223 ne: 04-01-2008, 09:36:34
  Sygjerimi im: Drejtuesit e forumit te na paraqiten me foto personale, me mire gjysem nudo :D

  Po c´halli qe Max me ka thene nje here se forumi eshte i te gjitheve  LOL

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #224 ne: 04-01-2008, 09:58:51
  Sygjerimi im: Drejtuesit e forumit te na paraqiten me foto personale, me mirë gjysëm nudo :D

  Për këtë e ke fjalën ti? :D