×

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41328

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41328
 • i identifikuar
  Emira
  #225 ne: 04-01-2008, 10:01:25
  Nuk e hap dot ate linkun qe ke vene aty Syrgjyn, nuk e di se pse, kisha qejf ta shihja.

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #226 ne: 04-01-2008, 10:03:49
  Nuk e hap dot atë linkun qe ke vënë aty Syrgjyn, nuk e di se pse, kisha qejf ta shihja.

  Provoje prape.
 • i identifikuar
  Emira
  #227 ne: 04-01-2008, 10:08:40
  Mua ne fakt si fillim do te me mjaftonte te shihja psh nje foto tenden Syrgjyno, se Eleganca te ka lavderuar jashte mase :-[ :D sa te do gruja mor jahu!! ;)
 • i identifikuar
  Capkenja
  #228 ne: 04-01-2008, 12:39:57
  nuk hapet...jo


  po pati mundesi te heq ndonjeri ate emrin tim kudo neper tema sikur jam MODERATORE jo per gje po jam zeriste!

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #229 ne: 04-01-2008, 12:59:56
  nuk hapet...jo

  Cfare nuk hapet?

  po pati mundësi te heq ndonjëri atë emrin tim kudo nëpër tema sikur jam MODERATORE jo për gjë po jam zeriste!

  E ke fjalen per postimet apo per listen e moderatoreve te seciles rubrike?
 • i identifikuar
  Capkenja
  #230 ne: 04-01-2008, 13:15:35
  tashi u hap linku....doli nje me peshqir ahahha


  e kam fjalen per listen e moderatoreve..ne cdo teme lart me del emri...pastrojeni pak po mundet !

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #231 ne: 04-01-2008, 15:07:20
  e kam fjalën për listen e moderatoreve..ne çdo teme lart me del emri...pastrojeni pak po mundet !

  U be. Tashme nuk je moderatore ne asnje rubrike.

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #232 ne: 06-01-2008, 19:24:42
  Te shtohesh sasia e ikanave per postim ...dhe te shtohej varjacjoni ...e kam shkruar dhe diku tjeter ...gjithsesi nje sygjerim eshte .....

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #233 ne: 06-01-2008, 21:34:48
  Numri i ikonava per postim nuk mund te shtohet. Eshte bere me heret ky diskutim. Ndersa per te shtuar llojet e tyre mundesia eshte e hapur. Nese ke disa per te sugjeruar mos nguro te na i tregosh.
 • i identifikuar
  Capkenja
  #234 ne: 25-01-2008, 12:51:02
  Nje sugjerim te vockel fare..nese do ishte e mundur keto topat e bores me ndonje opsion kush do le ti heqi kush do le ti mbaj .Mua personalisht me pengojne plus bien shume ne sy per vendim ku punoj .


  A mund te behet nje opsion i tille tek profili ?

  Flm

  • Postime: 8132
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #235 ne: 25-01-2008, 14:50:31
  Një sugjerim te vockel fare..nëse do ishte e mundur këto topat e bores me ndonjë opsion kush do le ti heqi kush do le ti mbaj .Mua personalisht me pengojne plus bien shumë ne sy për vendim ku punoj .


  A mund te bëhet një opsion i tillë tek profili ?

  Flm
  Unë sapo u futa këtu për te kërkuar te njëjtën gjë... :D

  Për mendimin tim përveç se janë te ngadalta, pengojne anetaret kur shkruajne ose klikojne nëpër faqe. Flm MAX. ;)

  • Postime: 27110
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  #236 ne: 26-01-2008, 16:41:28
  Ska mbaruar akoma dimri prandaj bie debore :D

  Puna eshte se keto i vendosen per festat,po kane harruar me i hequr,Syrgjyn po pate kohe beje kete gje hiqi,mua sme pengojn fare,se syte i kam top  :D

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #237 ne: 29-01-2008, 14:17:04
  Të shtohesh sasia e ikanave për postim ...dhe te shtohej varjacjoni ...e kam shkruar dhe diku tjetër ...gjithsesi një sygjerim është .....

  Sugjerimi u mor parasysh dhe u realizua. U shtuan shume ikona te tjera qe besoj mbulojne cdo emocion te mundshem qe ka nevoje njeriu te shprehe ne virtualitet..

   :party) :detari yll)) :potelefonoj eurodollare)

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #238 ne: 29-01-2008, 14:18:42
  Ndersa sa per deboren: ajo do qendroje dhe dy jave sa te kaloje mire dimri  lopa))

   sybukur)) kafe)) :ide bug))

  • Postime: 8132
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #239 ne: 29-01-2008, 14:35:58
  Ndërsa sa për deboren: ajo do qëndrojë dhe dy jave sa te kaloje mirë dimri  lopa))


  A nuk mendon se jane me te vertete te bezdisshme? Ka raste qe klikon mbi nje dhe nje faqe tjeter hapet. Une nuk do kisha asnje kundershtim sikur te ishin "transparente", por keshtu shkaktojne veshtiresi gjate procesit te postimit. :)

  PS: Perderisa anetaret jane nga cdo ane e globit, ndoshta dimri ka kaluar nga ato ane ;) )

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #240 ne: 29-01-2008, 15:06:48
  Dy jave durim dhe do hiqen.
  Anetare nga hemisfera jugore nuk ka këtu, te paktën asnjë nuk ka dalë deri tani te thotë se shkruan nga andej.
  Kush është nga Guinea e Re Papua, Zelanda e Re, Australia, Ishujt Salamon, Kiribati, Samoa, Samoa Amerikane, Kiribati, Kaledonia e Re, Tahiti, Afrika Jugut dhe ca vjen sipër saj deri ne ekuator, Argjentina, Uruguai, Paraguai, Kili?
  Kush vjen nga zona ekuatoriale nuk quhet sepse është gjithë viti vere :D

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #241 ne: 29-01-2008, 15:13:34
  PS: Përderisa anetaret janë nga çdo anë e globit, ndoshta dimri ka kaluar nga ato anë ;) )

  Po ti nuk je ne Australi!  hihihihi))
 • i identifikuar
  MAX
  #242 ne: 29-01-2008, 18:31:54
  KETE OPSIONIN SIAPJ MEJE DUHET TA NDYRSHIONI DMTH QE NE FORUM DUHET TE POSTOJNE VETEM ANTARET E FORUMIT DHE JO TJE TJER QE FUTEN ME SHUM EMRA SI UN PRSH SE I HUMBET LEZETI FORUMIT :)
 • i identifikuar
  mishel
  #243 ne: 29-01-2008, 19:11:43
  Te njejten gje mendoj dhe une! sot u ndesha me shume te tille dhe nuk mu duk e kendshme, bile ky siper me denoi me BAN se kishte pas ankesa! ehhh max them se duhet hequr ky opsion.

  • Postime: 8132
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  AngelDeviled
  #244 ne: 29-01-2008, 22:03:19
  Po ti nuk je ne Australi!  hihihihi))

  Kam idene se po le shtepine ne oren 5:00 ti.. bashke me njeren ;) vini te shpia ime perpara 5:30 LOL

  Una nuk i kame qejfe floket e bores se ketuja te una bie bore gati perdita ele una nuk e kam qejf...

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #245 ne: 30-01-2008, 01:09:03
  Nuk me thate se si ju duken ikonat e reja?  shkulfloket) :syzja sedi:
 • i identifikuar
  Capkenja
  #246 ne: 30-01-2008, 11:57:07
  Sikur te mundej te benit kete boren si opsion ne profil kush do ta mbaj kush jo se se hap dot fare forumin ne pune bie direkt ne sy nga bora...do me hiqni nga puna :)

  Apo  duro thuaj dhe 2 jave mos hy ne forum :)

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #247 ne: 30-01-2008, 13:02:48
  Duro dhe dy jave. Nuk e di pse e beni kaq tragjike, por ne fakt nuk eshte sepse debora gati nuk bie ne sy.

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #248 ne: 30-01-2008, 13:41:57
  Duro dhe dy jave. Nuk e di pse e bëni kaq tragjike, por ne fakt nuk është sepse debora gati nuk bie ne sy.

  ..mua me duken cute things... :)

  • Postime: 1610
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  CrYsTaL TeaRs
  #249 ne: 01-02-2008, 01:46:17
  kur keni ndërmend me i heq këto floket e bores se ka kalu Viti Ri

  meqë po vjen Shen Valentini, zevendsoji me zemra  ;)