×

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41327

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41327

 • Postime: 23160
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #250 ne: 01-02-2008, 09:23:55
  Ok, por nuk mund te veme dy jave zemra sepse nuk do dukej mire. Prit sa te afrohet festa e dashnise.

  • Postime: 1533
 • i identifikuar
  Karatisti
  #251 ne: 06-02-2008, 21:54:27
  Opcioni per te korrigjuar fjalet e pista si dhe gabimet drejteshkrimore ka shume dobesi dhe mendoj se duhet te korrigjohet teresisht.

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #252 ne: 08-02-2008, 05:56:47
  Opcioni për te korrigjuar fjalët e pista si dhe gabimet drejteshkrimore ka shumë dobesi dhe mendoj se duhet te korrigjohet teresisht.

  Gjithmone ka per te patur dobesi...

  • Postime: 1533
 • i identifikuar
  Karatisti
  #253 ne: 08-02-2008, 06:04:47
  Gjithmonë ka për te patur dobesi...

  Gjithmone kam kuptuar qe kjo teme eshte e krijuar per ti menjanuar disa nga dobesite te cilat i shohim dhe kemi mundesi ti korrigjojme, mirepo mund te kem qene gabim.

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #254 ne: 08-02-2008, 06:15:28
  Gjithmonë kam kuptuar qe kjo teme është e krijuar për ti menjanuar disa nga dobesite te cilat i shohim dhe kemi mundësi ti korrigjojme, mirëpo mund te kem qenë gabim.

  Ndoshta nuk shpjegova mire.

  (Per informacion edhe anetareve te tjere: Ai opsion perdoret per censure (kunder fjaleve te pista etj.) por ne e perdorim edhe per ndreqje drejtshkrimore.)

  Sado qe ta permiresojme ate, gjithmone do te kete ndonje fjale apo shprehje qe do te "shpetoje".

  Gjithsesi, mund te na thuash se cilat fjale duhen ndrequr?

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #255 ne: 08-02-2008, 16:02:41
  Besoj se Luli e ka fjalën për disa fjale korrigjuese, te cilat edhe vete janë shkruar keq. E kam vënë re dhe unë qe ne ndonje rast edhe se e shkruaj mirë sistemi ma ndryshon ne një formë tjetër jokorrekte. Sidoqoftë këto janë shumë pak fjale.

  • Postime: 1533
 • i identifikuar
  Karatisti
  #256 ne: 08-02-2008, 17:09:21
  Nuk jane edhe aq pak, ne shume vende me nxjerr ë ne fund te fjales edhepse nuk e ka vendin aty, si psh folja kerkoj!

  • Postime: 1610
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  CrYsTaL TeaRs
  #257 ne: 13-02-2008, 06:30:34
  e shef sa bukur ka dal me kto zemrat... s'ka gje fare, as mos e kujtoni biles qe ju dhash iden   :D

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #258 ne: 13-02-2008, 09:41:43
  e shef sa bukur ka dal me këto zemrat... s'ka gjë fare, as mos e kujtoni biles qe ju dhash iden   :D

  Je e sigurte qe nuk e kishim menduar vete me perpara?... ;) :D

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #259 ne: 13-02-2008, 09:52:38
  po zemrat pse s'i vute dyshe? :engjell:
 • i identifikuar
  mishel
  #260 ne: 13-02-2008, 12:23:57
  une them me mire beni ca zemra familjare! LOL LOL

  • Postime: 1610
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  CrYsTaL TeaRs
  #261 ne: 13-02-2008, 22:08:49
  Je e sigurtë qe nuk e kishim menduar vete me përpara?... ;) :D

  e ore mire, per pashket vini ca lepurusha e mos me thuaj qe ishte ideja jote LOL  :D

  • Postime: 3785
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #262 ne: 14-02-2008, 06:59:41
  e ore mirë, për pashket vini ca lepurusha e mos më thuaj qe ishte ideja jote LOL  :D

  Per inatin tend s'kemi per te vene gje fare! Qaj, plas tani :P LOL

  • Postime: 7
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  chapi
  #263 ne: 14-02-2008, 17:15:48
  ckemi kanjeri ne linje chapiiiiiii :perqafim

  • Postime: 1610
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  CrYsTaL TeaRs
  #264 ne: 14-02-2008, 17:20:48
  Për inatin tënd s'kemi për te vënë gjë fare! Qaj, plas tani :P LOL

  Mos u hiq si i fortë se po i thash njeres (e di vet ti) ke për ti kalu netet vetem ne divan pastaj LOL  :P

  • Postime: 12234
 • i identifikuar
  Lefter
  #265 ne: 14-02-2008, 19:50:41
  Pas festes se Shen Valentinit une do propozoja qe ne vend te zemrave te dalin figura zockash. :D..Jo per gje po na e zbukurojne ekranin. :D(shakaaaaaaa pak  ;))
  Bukur paska dal kjo. ;)

  • Postime: 211
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  * ~ Xha Milo ~ *
  #266 ne: 14-02-2008, 19:53:35
  Qoshtu mendoj ene une si Leftoja, Leftos nxirini ne ekranin e tij zocka lakuriqe, kurse mua mi nxirni me brekushe, he me ju lumte de.

  • Postime: 5949
 • i identifikuar
  SmiLey
  #267 ne: 14-02-2008, 20:45:43
  ... e ndersa mua meshkuj me allate LOL :D

  • Postime: 1533
 • i identifikuar
  Karatisti
  #268 ne: 18-02-2008, 22:59:16
  Me rastin e pavarsise mendoj qe ne vend te zemrave duhet te biejne shqiponja ose ndonje simbol tjeter kombetar.

 • i identifikuar
  Capkenja
  #269 ne: 18-02-2008, 23:07:00
  opo mua asgje sme bie...me dalin me x  te kuq keto kutite

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #270 ne: 18-02-2008, 23:08:00
  U mundova dje te gjej nje simbol te duhur, por pa sukses, te pakten jo aq te vogel sa duhet.

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bekimi
  #271 ne: 19-02-2008, 01:53:06
  Max, kerko nga ato shqiponjat e vogla qe mund te perdoren si shenje e mousit ose si cursor, jane tamam per ketu, mendoj une.

  • Postime: 239
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Triology
  #272 ne: 20-02-2008, 19:29:14
  pse nuk vini flamur te shqiperise ne vend te zemrave dhe bores ?
 • i identifikuar
  Capkenja
  #273 ne: 03-03-2008, 22:27:29
  Nje sygjerim,ishalla te jete me vend.Perse nuk krijohet nje teme ku te jete te renditur gjithe kengetaret shqiptar dhe kenget qe kendojne ata,keshtu kush do ndonje kenge te shof nje here atje...une psh kam 2 ore skam lene faqe me gjetur nje kenge nga Anila Mimani....edhe akoma se kam gjeutr....ndodh qe nje kenge postohet me shume se 3 here....

  tu behet nje renditje kengetareve dhe kenget qe nuk arrijne ti gjejne aty ti bejne kerkese.

  Naten

  • Postime: 23160
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #274 ne: 04-03-2008, 00:37:26
  Idea eshte e mire por do pune qe te realizohet. Mund te fillosh ti duke e bere psh, duke hapur temen perkatese dhe kengetaret ne te.

  Sa per problemin tend: ke provuar te perdororesh funksionin e kerkimit http://www.zeriyt.com/search.html ?
  Nese jo, hyr te forumi muzikor perpara pastaj kliko tek butoni "Kerko".