×

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 40723

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 40723

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  kengaime
  #375 ne: 25-11-2009, 14:20:19
  MAX i kam te selektuara keto opsione te profili im por nuk me vijne gje me email si ka mundesi?

  E njejta ndodhe edhe me mua.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 22189
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #376 ne: 25-11-2009, 20:10:08
  Do ta shohim kete problem dhe te tjera qe jane shqetesues. Na jepni pak kohe :)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #377 ne: 25-11-2009, 22:09:31
  OK MAX  ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 855
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Ami
  #378 ne: 26-11-2009, 22:37:50
  Nese eshte fjala per pamjen e re, do te thosha qe me pelqen shume. Dhe nga te gjitha pamjet qe ka patur qe nga 2006-ta (kohe kur jam bere anetare), eshte me e mira.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 4146
 • i identifikuar
  Charlie
  #379 ne: 27-11-2009, 22:11:42
  Kjo pune e postimeve mire kishte me qene me e kthy si ka qene vlla :D
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 22189
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #380 ne: 27-11-2009, 22:29:06
  Nuk mund te jesh me pak lakonik ti? Cfare, ku qendron problemi me postimet?!
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 4146
 • i identifikuar
  Charlie
  #381 ne: 28-11-2009, 17:59:34
  Disi pak e mundimshme me duket se jo per gje tjeter ...:D
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #382 ne: 29-11-2009, 11:01:02
  Tani me sa te kuptova Miss,ti deshiron qe postimet e fundit ne nje teme te caktuar  te dalin ne fund te faqes. Aethere shko,,
  Rregullo profilin, - Preferencat e tua personale .. do ta shofesh kete..
  Aty ku eshte e  rrethuar me te kuqe, ti mesiguri duhet ta kesh me "tik", hecja tikun, kliko Ndrysho profilin dhe postimet do ti kesh ne fund te faqes.

  Flm Oqean  :)

  E gjeta me ne fund...ishte problemi im jo i forumit  ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #383 ne: 29-11-2009, 12:26:45
  ishte problemi im jo i forumit  ;)

  kete e dine te gjithe... na trego diçka qe nuk e dime :d
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #384 ne: 29-11-2009, 13:09:01
  me falni kam 1 problem shume te madh  :P .... nuk mund te postoj te Edukata Seksuale ... si ka mundesi apo keni frike se do jap keshilla te gabuara  :P :)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 7271
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #385 ne: 29-11-2009, 17:48:29
  ku mund ta gjej ate forumin pa censure une se po e kerkoj po nuk po e gjej... vereni tek edukata seksuale qe ta gjejme kollaj e jo duke marre linqe nga te tjeret... por vendosni kod per ate qe do i jepni leje .
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #386 ne: 29-11-2009, 17:56:06
  mirembrema...

  ne zonen e re te Forumit (per ne rrugeçerit) pra ZERI PA CENSURE, coptova nje artikull me titullin ''sex generation'' ne 861 tema

  pra ajo qe dua te them eshte qe ta hiqni ate teme koti tashme,

  sygjeroj gjithashtu qe titulli i nen forumit ZONE E KUQE ti vini titullun SEX GENERATION, tingellon me bukur per mendimin tim.

  sidhe nje diçka... shikoj qe ne tema (kudo) postohen artikuj te gjate, te lodhshem per tu lexuar, dmth ai/ajo qe i poston do te ishte mire qe ta kuronte pak artikullin qe poston e jo 17 faqe revistash pernjehere, por te mundohen te dergojne esencen e artikullit, ku te gjithe ta lexojne e te marin pjese ne debat, s'diskutohet

  artikujt e gjate te trembin, ne forum shumica (te themi te gjithe) futen per tu argetuar, komunikuar, dashuruar, masturbuar, etj, etj... e jo per te lexuar gazeta.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 7271
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #387 ne: 29-11-2009, 17:58:36
  duhet qe te postohen mendime personale te antareve te forumit e jo botime shkecore e ku di une, por si duket paska pak ide dhe shume kopjime deri me tani.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #388 ne: 29-11-2009, 18:00:44
  1. Notorious tema u fshi.

  2. Nenforumi eshte i hapur per te gjithe Steriotipi mund te kontribosh e ti ose cdo anetar tjter duke hapur tema qe ti i mendon qe nuk jane "kopjime" dhe pse shkencerisht quhen studime dhe jo "kopjime".

  Ju faleminderit te dyve per komentet :)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 7271
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #389 ne: 29-11-2009, 18:02:55
  desha qe temat e mia qe jane hapur tek temat e seksit te kalojne te tera tek forumi pa censure se aty mund te flasim te tere lirshem.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 12325
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #390 ne: 29-11-2009, 18:05:47
  Ide e mire mendoj qe EDUKATA SEKSUALE te kaloj te zona e kuqe. :)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 7271
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #391 ne: 29-11-2009, 18:06:46
  Ide e mire mendoj qe EDUKATA SEKSUALE te kaloj te zona e kuqe. :)
  jo edukata seksuale vetem temat e mia te hiqen qe aty e te kalojne tek  ZONA E KUQE
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 876
 • i identifikuar
  notorious
  #392 ne: 29-11-2009, 18:41:53
  tipi, tema kur hapet lal te pakten dy rreshtat e pare te jene shkruajtur nga njerez qe vertete e kan sdudiar ate fenomen... si prezantim.

  tjeter gje pastaj se si mer debati ne teme me anetaret... ku ti thua un e kam te madh, e se rruaj trapin per njeri, nderkoh qe dikush tjeter mund ta kete me te madh se ty, e te thote qe je ne gabim ose ndryshe s'ke eksperience.

  pra eshte e mira qe shejtonia te na sielli artikuj nga ku bazohet dhe jeta sot... ne te gjitha fushat kuptohet

  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 3767
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Misss
  #393 ne: 03-12-2009, 20:42:06
  kete e dine te gjithe... na trego diçka qe nuk e dime :d

  E dije ti Noto...qe ishte problemi i forumit dhe jo imi  :D
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 4146
 • i identifikuar
  Charlie
  #394 ne: 04-12-2009, 13:14:31
  Kisha nje kerkese une ...mund te  dalloni se cila eshte kryeteme e cila eshte teme e thjesht ,sepse une kete nuk e dalloj dot  ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 22189
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #395 ne: 04-12-2009, 13:34:11
  Kjo gje eshte ne "TO DO list" dhe do te behet shpejt.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 4146
 • i identifikuar
  Charlie
  #396 ne: 04-12-2009, 13:46:45
  E ate kerkesen qe te thash me MP a mundesh me rregullu ? :D
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 22189
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #397 ne: 04-12-2009, 13:55:13
  Lexo te stafi se e kam dhene atje pergjigjen, pasi ka qene problem i pergjithshem.
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 7271
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #398 ne: 05-12-2009, 14:39:47
  dua ca yje si te shejtanes une si i behet, jo per gje po me zbukurohet edhe profili. ;)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super

  • Postime: 22189
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #399 ne: 05-12-2009, 16:58:38
  Cilet yje? ^o)
  • M'pelqe
   Kot fare
   Super