×

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41933

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 41933

 • Postime: 26269
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #100 ne: 03-12-2006, 14:20:21
  Cfare gabimesh ke pare?

  Sidoqofte rrofshi per sugjerimet.

  PS: FareTop qe perdor vB eshte offline :P j/k

  • Postime: 100
 • i identifikuar
  FareTop
  #101 ne: 03-12-2006, 14:36:36
  Citim nga: M A X
  PS: FareTop qe perdor vB është offline :P j/k

  vërtetë? (ndoshta dhe mund te jetë, nuk e kam pare)

  kush është adresa qe perdor për të hapur forimin tim?
  unë me adresen:
  faretop.com me hapet ne regull, ose me adresen
  www.faretop.com me hapet ne regull, ose me adresen
  http://faretop.info/forumi/index.php prap hapet .

  do ti bëj një suprimim fileve ne "Temporary Internet Files" sepse ndoshta tek unë hapet ngaqë filet janë ne pc(flm)

  • Postime: 3786
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #102 ne: 04-12-2006, 11:29:42
  vërtetë? (ndoshta dhe mund te jetë, nuk e kam pare)

  FareTop... M A X po bënte shaka :D

  PS: FareTop qe perdor vB është offline :P j/k

  • Postime: 3786
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Syrgjyn
  #103 ne: 10-12-2006, 10:35:13
  edhe diçka forumi këto ditet e fundit po punon ca si ngadalë. e kam provuar edhe nga vende te tjera se kujtoja mos qe nga pc im por e njëjta gjë, edhe ne e-explorer edhe me firefox.

  Jane bere ca ndryshime ne shpejtesine e serverit.

  Ju lutemi te gjithe anetareve: shikoni dhe na thoni nese forumi ecen me shpejt. Faleminderit!

  • Postime: 776
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Dalber
  #104 ne: 26-12-2006, 19:39:12
  eshte disi me ndryshe por ne krahasim me fillimin eshte prap ngadal.

  edhe nje sugjerim tjeter:

  ne krahe te djathte te faqes jane dhen linke per forumet brenda zerit. me duket perseritje pasi jane me siper  ke "FORUME" dhe ne vend te asaj do ishte me mire te vendosni opsionet e anetarit qe kane qen me pare, pasi kshu nuk mund te shikoj postimet e reja qe jane bere ne forume te ndryshme, mund te shikoj vetem ne nje psh. ke politika me tregon vetem ato te politikes.

  pershendetje...

  • Postime: 1
 • i identifikuar
  subz3r0
  #105 ne: 28-12-2006, 23:25:09
  Kisha nje sugjerim per ju ne lidhje me chatin. Jam founder ne nje nder kanalet me te medha te irc-s shqiptare dhe mund tju ofroj nje bashkepunim. Mund te flasim me msg private nqs do ju interesoje.

  Me respekt
  subz3r0

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #106 ne: 28-12-2006, 23:47:36
  Me kontakto mua tek oltjoni@gmail.com

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #107 ne: 01-01-2007, 19:18:01
  është disi me ndryshe por ne krahasim me fillimin është prap ngadal.

  edhe një sugjerim tjetër:

  ne krahe te djathte te faqes janë dhen linke për forumet brenda zerit. me duket përsëritje pasi janë me sipër  ke "FORUME" dhe në vend te asaj do ishte me mirë te vendosni opsionet e anetarit qe kanë qen me pare, pasi kshu nuk mund te shikoj postimet e reja qe janë bërë ne forume të ndryshme, mund te shikoj vetëm ne një p.sh.. ke politika me tregon vetëm ato te politikes.

  Përshëndetje...

  Ai modul na ka pas shkaktuar probleme me disa funksione te tjera te forumit. Ndoshta me vone do gjejme nje zgjidhje tjeter qe do e zevendesoje ate.

  Pershendetje!

  • Postime: 1632
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  arbias
  #108 ne: 02-01-2007, 03:08:52
  Ju lutm a ka mundsi me hap,Nje nen forum Vetvendojsa.
   Ju pershendes
      gjitha t mirat

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #109 ne: 06-02-2007, 19:49:07
  Do me pelqente qe sa here futem ne forum dhe shikoj antaret qe jane ne linje nen te te shikoja dhe antaret qe tashme ndodhen ne Chat
  Nuk e di nese eshte e mundur gjithsesi nje mendim hedh une  e dini ju :D

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #110 ne: 06-02-2007, 23:33:47
  Do me pelqente qe sa herë futem në forum dhe shikoj antaret qe janë ne linjë nën te te shikoja dhe antaret qe tashmë ndodhen ne Chat
  Nuk e di nëse është e mundur gjithsesi një mendim hedh unë  e dini ju :D

  Te njejten kerkese kam dhe une e shpresoj qe xhaxhi Syrgjyni ta rregulloje :D

  Seriozisht sot ne mengjes po flisja me te pikerisht per kete gje pasi teknikisht eshte e mundur nje gje e tille dhe besoj do te behet.

  • Postime: 4258
 • i identifikuar
  Charlie
  #111 ne: 06-02-2007, 23:58:26
  Do te ishte mire kjo :D

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #112 ne: 07-02-2007, 00:04:06
  Chatit mund t'i shtohen kanale radio dhe mp3 player. Do ishte me interes kjo gje per ju?

  • Postime: 4258
 • i identifikuar
  Charlie
  #113 ne: 07-02-2007, 00:10:19
  Po si ...do te ishte fantastike :D

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bekimi
  #114 ne: 07-02-2007, 00:33:25
  Ide e mire. :)

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #115 ne: 07-02-2007, 03:54:17
  sigurisht ide e mire e dhashe une :D LOL

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bekimi
  #116 ne: 07-02-2007, 04:04:33
  E paske mendjen pjellore. :D

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #117 ne: 07-02-2007, 15:20:06
  Une nuk kam vetem mendjen pjellore :D

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #118 ne: 08-02-2007, 15:07:52
  OK me pyeti Syrgjyni mbreme nese kisha ndonje ide tjeter :D po nuk em vinte asgje ne mendje , tani qe u futa ne chat ....do me pelqente qe kur te klikoja ne Chat  te hapej nje dritare e vecante me qellim qe te mos me shkepuste nga forumi......
  Se psh. mua me pelqen qe nderkohe qe flas apo jam ne chat te shkruaj edhe ne forum per te bere ate me duhet te hap vete nje dritare me vete te futem perseri tek forumi etj etj .....
  Sikur te hapej ne dritare te vecante do na lehtesonte punen ............

  • Postime: 1632
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  arbias
  #119 ne: 08-02-2007, 15:25:41
  a ka mundsi ai qat te ekt edhe  at dritaren si thot lisa Me vendos kameren siq esht aj far lloj paltalku e ather do te doja ti shija te gjith onlajn nepermjes kamerave ? Mendoj se ky ishte mendimi edhe i Lises.

  Nje herit ju pershendes shum juve te stafit dhe keni nje pershendetje te madhe nga antaret dhe Udhheqsit  e Vetevendosjes.org

  • Postime: 4258
 • i identifikuar
  Charlie
  #120 ne: 08-02-2007, 23:34:36
  OK me pyeti Syrgjyni mbrëmë nëse kisha ndonjë ide tjetër :D po nuk em vinte asgjë ne mendje , tani qe u futa ne chat ....do me pelqente qe kur te klikoja ne Chat  te hapej një dritare e veçantë me qëllim qe të mos më shkepuste nga forumi......
  Se p.sh.. mua me pëlqen qe ndërkohë qe flas apo jam ne chat te shkruaj edhe në forum për te bërë atë më duhet te hap vete një dritare me vete te futem përsëri tek forumi etj etj .....
  Sikur te hapej ne dritare te veçantë do na lehtësonte punën ............  Pajtohem me  ty  Lisa :D do te ishte me  e lehte per ne  :)

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #121 ne: 08-02-2007, 23:46:23
  OK me pyeti Syrgjyni mbrëmë nëse kisha ndonjë ide tjetër :D po nuk em vinte asgjë ne mendje , tani qe u futa ne chat ....do me pelqente qe kur te klikoja ne Chat  te hapej një dritare e veçantë me qëllim qe të mos më shkepuste nga forumi......
  Se p.sh.. mua me pëlqen qe ndërkohë qe flas apo jam ne chat te shkruaj edhe në forum për te bërë atë më duhet te hap vete një dritare me vete te futem përsëri tek forumi etj etj .....
  Sikur te hapej ne dritare te veçantë do na lehtësonte punën ............

  Me lehtesisht mund te veproni duke klikuar mbi linkun qe deshironi (chat ne kete rast) me butonin e djathte te miut dhe pastaj zgjidhni opsionin qe mundeson hapjen e nje dritareje te re. Me poshte po ve dhe nje foto si behet konkretisht.

  • Postime: 26269
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #122 ne: 08-02-2007, 23:48:11
  a ka mundsi ai qat te ekt edhe  at dritaren si thot lisa Me vendos kameren siç esht aj far lloj paltalku e ather do të doja ti shija te gjith onlajn nepermjes kamerave ? Mendoj se ky ishte mendimi edhe i Lises.

  Një herit ju përshëndes shum juve te stafit dhe keni një Përshëndetje te madhe nga antaret dhe Udhheqsit  e Vetevendosjes.org

  Kjo dhe mund te behej por do te na kerkonte nje server te forte shume. Sidoqofte ndoshta do e shikojme ne te ardhmen e afert nese mund ta bejme dicka te tille.

  • Postime: 7994
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #123 ne: 09-02-2007, 01:10:55
  pse e mri im del sikur jam ne chat ....edhe kur nuk jam .......

  • Postime: 3003
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Bekimi
  #124 ne: 09-02-2007, 01:23:21
  Une hyra thash gjeta Lisen ne chat, por s'kish asnje aty... :D