Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!" - 16 - Meta

×
Hyrja
Profili

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 43505

Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!"

· 400 · 43505

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #375 ne: 25-11-2009, 14:20:19
  MAX i kam te selektuara keto opsione te profili im por nuk me vijne gje me email si ka mundesi?

  E njejta ndodhe edhe me mua.

  • Postime: 26705
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #376 ne: 25-11-2009, 20:10:08
  Do ta shohim kete problem dhe te tjera qe jane shqetesues. Na jepni pak kohe :)

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #377 ne: 25-11-2009, 22:09:31
  OK MAX  ;)

  • Postime: 855
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #378 ne: 26-11-2009, 22:37:50
  Nese eshte fjala per pamjen e re, do te thosha qe me pelqen shume. Dhe nga te gjitha pamjet qe ka patur qe nga 2006-ta (kohe kur jam bere anetare), eshte me e mira.

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #379 ne: 27-11-2009, 22:11:42
  Kjo pune e postimeve mire kishte me qene me e kthy si ka qene vlla :D

  • Postime: 26705
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #380 ne: 27-11-2009, 22:29:06
  Nuk mund te jesh me pak lakonik ti? Cfare, ku qendron problemi me postimet?!

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #381 ne: 28-11-2009, 17:59:34
  Disi pak e mundimshme me duket se jo per gje tjeter ...:D

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #382 ne: 29-11-2009, 11:01:02
  Tani me sa te kuptova Miss,ti deshiron qe postimet e fundit ne nje teme te caktuar  te dalin ne fund te faqes. Aethere shko,,
  Rregullo profilin, - Preferencat e tua personale .. do ta shofesh kete..
  Aty ku eshte e  rrethuar me te kuqe, ti mesiguri duhet ta kesh me "tik", hecja tikun, kliko Ndrysho profilin dhe postimet do ti kesh ne fund te faqes.

  Flm Oqean  :)

  E gjeta me ne fund...ishte problemi im jo i forumit  ;)

  • Postime: 877
 • i identifikuar

  #383 ne: 29-11-2009, 12:26:45
  ishte problemi im jo i forumit  ;)

  kete e dine te gjithe... na trego diçka qe nuk e dime :d

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #384 ne: 29-11-2009, 13:09:01
  me falni kam 1 problem shume te madh  :P .... nuk mund te postoj te Edukata Seksuale ... si ka mundesi apo keni frike se do jap keshilla te gabuara  :P :)

  • Postime: 7469
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #385 ne: 29-11-2009, 17:48:29
  ku mund ta gjej ate forumin pa censure une se po e kerkoj po nuk po e gjej... vereni tek edukata seksuale qe ta gjejme kollaj e jo duke marre linqe nga te tjeret... por vendosni kod per ate qe do i jepni leje .

  • Postime: 877
 • i identifikuar

  #386 ne: 29-11-2009, 17:56:06
  mirembrema...

  ne zonen e re te Forumit (per ne rrugeçerit) pra ZERI PA CENSURE, coptova nje artikull me titullin ''sex generation'' ne 861 tema

  pra ajo qe dua te them eshte qe ta hiqni ate teme koti tashme,

  sygjeroj gjithashtu qe titulli i nen forumit ZONE E KUQE ti vini titullun SEX GENERATION, tingellon me bukur per mendimin tim.

  sidhe nje diçka... shikoj qe ne tema (kudo) postohen artikuj te gjate, te lodhshem per tu lexuar, dmth ai/ajo qe i poston do te ishte mire qe ta kuronte pak artikullin qe poston e jo 17 faqe revistash pernjehere, por te mundohen te dergojne esencen e artikullit, ku te gjithe ta lexojne e te marin pjese ne debat, s'diskutohet

  artikujt e gjate te trembin, ne forum shumica (te themi te gjithe) futen per tu argetuar, komunikuar, dashuruar, masturbuar, etj, etj... e jo per te lexuar gazeta.

  • Postime: 7469
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #387 ne: 29-11-2009, 17:58:36
  duhet qe te postohen mendime personale te antareve te forumit e jo botime shkecore e ku di une, por si duket paska pak ide dhe shume kopjime deri me tani.

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #388 ne: 29-11-2009, 18:00:44
  1. Notorious tema u fshi.

  2. Nenforumi eshte i hapur per te gjithe Steriotipi mund te kontribosh e ti ose cdo anetar tjter duke hapur tema qe ti i mendon qe nuk jane "kopjime" dhe pse shkencerisht quhen studime dhe jo "kopjime".

  Ju faleminderit te dyve per komentet :)

  • Postime: 7469
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #389 ne: 29-11-2009, 18:02:55
  desha qe temat e mia qe jane hapur tek temat e seksit te kalojne te tera tek forumi pa censure se aty mund te flasim te tere lirshem.

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #390 ne: 29-11-2009, 18:05:47
  Ide e mire mendoj qe EDUKATA SEKSUALE te kaloj te zona e kuqe. :)

  • Postime: 7469
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #391 ne: 29-11-2009, 18:06:46
  Ide e mire mendoj qe EDUKATA SEKSUALE te kaloj te zona e kuqe. :)
  jo edukata seksuale vetem temat e mia te hiqen qe aty e te kalojne tek  ZONA E KUQE

  • Postime: 877
 • i identifikuar

  #392 ne: 29-11-2009, 18:41:53
  tipi, tema kur hapet lal te pakten dy rreshtat e pare te jene shkruajtur nga njerez qe vertete e kan sdudiar ate fenomen... si prezantim.

  tjeter gje pastaj se si mer debati ne teme me anetaret... ku ti thua un e kam te madh, e se rruaj trapin per njeri, nderkoh qe dikush tjeter mund ta kete me te madh se ty, e te thote qe je ne gabim ose ndryshe s'ke eksperience.

  pra eshte e mira qe shejtonia te na sielli artikuj nga ku bazohet dhe jeta sot... ne te gjitha fushat kuptohet

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #393 ne: 03-12-2009, 20:42:06
  kete e dine te gjithe... na trego diçka qe nuk e dime :d

  E dije ti Noto...qe ishte problemi i forumit dhe jo imi  :D

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #394 ne: 04-12-2009, 13:14:31
  Kisha nje kerkese une ...mund te  dalloni se cila eshte kryeteme e cila eshte teme e thjesht ,sepse une kete nuk e dalloj dot  ;)

  • Postime: 26705
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #395 ne: 04-12-2009, 13:34:11
  Kjo gje eshte ne "TO DO list" dhe do te behet shpejt.

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #396 ne: 04-12-2009, 13:46:45
  E ate kerkesen qe te thash me MP a mundesh me rregullu ? :D

  • Postime: 26705
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #397 ne: 04-12-2009, 13:55:13
  Lexo te stafi se e kam dhene atje pergjigjen, pasi ka qene problem i pergjithshem.

  • Postime: 7469
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #398 ne: 05-12-2009, 14:39:47
  dua ca yje si te shejtanes une si i behet, jo per gje po me zbukurohet edhe profili. ;)

  • Postime: 26705
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #399 ne: 05-12-2009, 16:58:38
  Cilet yje? ^o)

  Temat e fundit