×

Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

· 20 · 368

Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

· 20 · 368

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
ne: 21-03-2013, 10:00:49
A i perdor njeri ketu keto dy funksionet ne krye te forumit? E kam fjalen per Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#1 ne: 21-03-2013, 10:24:45
sigurisht qe po
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#2 ne: 21-03-2013, 14:42:24
Padiskuringu

Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#3 ne: 21-03-2013, 17:44:17
Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme

Ky eshte problemi kryesor i ketij shekulli.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1061
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#4 ne: 25-03-2019, 14:40:03
Ekziston me ky opsion?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 25-03-2019, 15:03:32
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1061
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#6 ne: 25-03-2019, 16:22:15
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese
Ok.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7 ne: 25-03-2019, 18:37:28
JAm pak konfus drejt me thene me forumin dhe mendoj se duhet te jete pak me thjeshte gjetja e temave te reja ose te atyre qe kemi postuar me pare se duke postuar gjithnje tek avatari sikur bezdisemi icik drejt me thene. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 25-03-2019, 18:41:38
Tani keto funksione jane ne balle te faqes

 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9 ne: 25-03-2019, 18:43:43
Tani keto funksione jane ne balle te faqes

  [ Invalid Attachment ]  
Shi tani i pashe une, rrofsh per orientimin.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 25-03-2019, 18:47:53
Sa i vura :D
S'kishe ca te shifshe perpara. Kshu qe ne rregull je ti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#11 ne: 25-03-2019, 19:15:48
Max bravo ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#12 ne: 25-03-2019, 19:16:42
Ooo me dalin te paklikueshme mua
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#13 ne: 19-05-2019, 13:51:39
Padiskuringu

Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme
...ketu paske qene tape mesa duket...te kam thene mos pi kur je ne timon..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#14 ne: 19-05-2019, 16:35:17
Grens...tu deshen 5 vjet te kuptosh nese isha pishem a deshem :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#15 ne: 20-05-2019, 10:44:07
keshtu e kam une ,,me 5vjet  koficientin e gabimit..defekt qe ne prodhim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#16 ne: 20-05-2019, 20:31:06
Prit e 5 te tjera se fiks ne kohe jemi LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#17 ne: 20-05-2019, 23:49:06
tani as 5 dite nuk pres me,fillo dhe bej pak stervitje se na pret nje rruge e gjate....ndoshta me pak se 10 vjet nuk do zgjase mendoj :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#18 ne: 21-05-2019, 10:49:47
Ule cik vlla se nuk mbaj aq une :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#19 ne: 22-05-2019, 09:38:34
ja po e ul edhe ca dite..dhe ngelen 8 vjet e ca
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super