×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 22-05-2019, 09:38:34 »

ja po e ul edhe ca dite..dhe ngelen 8 vjet e ca
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 21-05-2019, 10:49:47 »

Ule cik vlla se nuk mbaj aq une :P
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 20-05-2019, 23:49:06 »

tani as 5 dite nuk pres me,fillo dhe bej pak stervitje se na pret nje rruge e gjate....ndoshta me pak se 10 vjet nuk do zgjase mendoj :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-05-2019, 20:31:06 »

Prit e 5 te tjera se fiks ne kohe jemi LOL
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 20-05-2019, 10:44:07 »

keshtu e kam une ,,me 5vjet  koficientin e gabimit..defekt qe ne prodhim
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 19-05-2019, 16:35:17 »

Grens...tu deshen 5 vjet te kuptosh nese isha pishem a deshem :P
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 19-05-2019, 13:51:39 »

Padiskuringu

Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme
...ketu paske qene tape mesa duket...te kam thene mos pi kur je ne timon..
Postuar nga: Monique
« ne: 25-03-2019, 19:16:42 »

Ooo me dalin te paklikueshme mua
Postuar nga: Monique
« ne: 25-03-2019, 19:15:48 »

Max bravo ...
Postuar nga: M A X
« ne: 25-03-2019, 18:47:53 »

Sa i vura :D
S'kishe ca te shifshe perpara. Kshu qe ne rregull je ti