×
Hyrja
Profili

Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

· 20 · 860

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

ne: 21-03-2013, 10:00:49
A i perdor njeri ketu keto dy funksionet ne krye te forumit? E kam fjalen per Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 21-03-2013, 10:24:45
sigurisht qe po

 • Postime: 12743

#2 ne: 21-03-2013, 14:42:24
Padiskuringu

Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme

#3 ne: 21-03-2013, 17:44:17
Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme

Ky eshte problemi kryesor i ketij shekulli.

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-03-2019, 14:40:03
Ekziston me ky opsion?

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-03-2019, 15:03:32
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-03-2019, 16:22:15
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese
Ok.

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-03-2019, 18:37:28
JAm pak konfus drejt me thene me forumin dhe mendoj se duhet te jete pak me thjeshte gjetja e temave te reja ose te atyre qe kemi postuar me pare se duke postuar gjithnje tek avatari sikur bezdisemi icik drejt me thene. :D

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-03-2019, 18:41:38
Tani keto funksione jane ne balle te faqes

 

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 25-03-2019, 18:43:43
Tani keto funksione jane ne balle te faqes

  [ Invalid Attachment ]  
Shi tani i pashe une, rrofsh per orientimin.

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-03-2019, 18:47:53
Sa i vura :D
S'kishe ca te shifshe perpara. Kshu qe ne rregull je ti

 • Postime: 253

#11 ne: 25-03-2019, 19:15:48
Max bravo ...

 • Postime: 253

#12 ne: 25-03-2019, 19:16:42
Ooo me dalin te paklikueshme mua

 • Postime: 2173

#13 ne: 19-05-2019, 13:51:39
Padiskuringu

Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme
...ketu paske qene tape mesa duket...te kam thene mos pi kur je ne timon..

 • Postime: 12743

#14 ne: 19-05-2019, 16:35:17
Grens...tu deshen 5 vjet te kuptosh nese isha pishem a deshem :P

 • Postime: 2173

#15 ne: 20-05-2019, 10:44:07
keshtu e kam une ,,me 5vjet  koficientin e gabimit..defekt qe ne prodhim

 • Postime: 12743

#16 ne: 20-05-2019, 20:31:06
Prit e 5 te tjera se fiks ne kohe jemi LOL

 • Postime: 2173

#17 ne: 20-05-2019, 23:49:06
tani as 5 dite nuk pres me,fillo dhe bej pak stervitje se na pret nje rruge e gjate....ndoshta me pak se 10 vjet nuk do zgjase mendoj :P

 • Postime: 12743

#18 ne: 21-05-2019, 10:49:47
Ule cik vlla se nuk mbaj aq une :P

 • Postime: 2173

#19 ne: 22-05-2019, 09:38:34
ja po e ul edhe ca dite..dhe ngelen 8 vjet e ca

Temat e fundit