×
Hyrja
Profili

Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

· 20 · 847

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
ne: 21-03-2013, 10:00:49
A i perdor njeri ketu keto dy funksionet ne krye te forumit? E kam fjalen per Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1 ne: 21-03-2013, 10:24:45
sigurisht qe po

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2 ne: 21-03-2013, 14:42:24
Padiskuringu

Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme
Gerti1
#3 ne: 21-03-2013, 17:44:17
Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme

Ky eshte problemi kryesor i ketij shekulli.

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#4 ne: 25-03-2019, 14:40:03
Ekziston me ky opsion?

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 25-03-2019, 15:03:32
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#6 ne: 25-03-2019, 16:22:15
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese
Lart ne te djathte, aty ku ke emrin dhe avatarin tend kliko dhe te hapet menuja me opsionet perkatese
Ok.

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7 ne: 25-03-2019, 18:37:28
JAm pak konfus drejt me thene me forumin dhe mendoj se duhet te jete pak me thjeshte gjetja e temave te reja ose te atyre qe kemi postuar me pare se duke postuar gjithnje tek avatari sikur bezdisemi icik drejt me thene. :D

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 25-03-2019, 18:41:38
Tani keto funksione jane ne balle te faqes

 

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9 ne: 25-03-2019, 18:43:43
Tani keto funksione jane ne balle te faqes

  [ Invalid Attachment ]  
Shi tani i pashe une, rrofsh per orientimin.

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 25-03-2019, 18:47:53
Sa i vura :D
S'kishe ca te shifshe perpara. Kshu qe ne rregull je ti

 • Postime: 253
Monique
#11 ne: 25-03-2019, 19:15:48
Max bravo ...

 • Postime: 253
Monique
#12 ne: 25-03-2019, 19:16:42
Ooo me dalin te paklikueshme mua

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#13 ne: 19-05-2019, 13:51:39
Padiskuringu

Vetem se tek Tema te palexuara me del gjithnje accounti Lajme
...ketu paske qene tape mesa duket...te kam thene mos pi kur je ne timon..

 • Postime: 12743
Mishel...............
#14 ne: 19-05-2019, 16:35:17
Grens...tu deshen 5 vjet te kuptosh nese isha pishem a deshem :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#15 ne: 20-05-2019, 10:44:07
keshtu e kam une ,,me 5vjet  koficientin e gabimit..defekt qe ne prodhim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#16 ne: 20-05-2019, 20:31:06
Prit e 5 te tjera se fiks ne kohe jemi LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#17 ne: 20-05-2019, 23:49:06
tani as 5 dite nuk pres me,fillo dhe bej pak stervitje se na pret nje rruge e gjate....ndoshta me pak se 10 vjet nuk do zgjase mendoj :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#18 ne: 21-05-2019, 10:49:47
Ule cik vlla se nuk mbaj aq une :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#19 ne: 22-05-2019, 09:38:34
ja po e ul edhe ca dite..dhe ngelen 8 vjet e ca

Temat e fundit