Temat për seksin - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Temat për seksin

Temat për seksin

· 49 · 8582

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-05-2008, 13:40:30
Ujku me vjen keq, po me duhet ta mbyll kete teme, si te barkafeja dhe te kjo rubrika flisni vetem per nje gje me disa tema te vecanta, jo se jam kundra ideve tuaja, po prish imazhin e forumit, me dukeni si adoleshnta, jo se i keni kaluar te 25-tat :D Do flas me cunat qe tju hapi nje nenforum te vecante, dhe te futeni vetem ju qe keni deshire keto gjera :D Syrgjyn po pate kohe hapja nje rubrike te tille, se Olti dhe 10 dite te tjera do jete shume i zene.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-05-2008, 13:55:25
S'eshte problem, e hap une nje rubrike te posacme. Pres propozime me MP... per titullin dhe vendndodhjen e rubrikes, eee, jo per gje tjeter LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-05-2008, 13:59:01
Un jam i mendimit qe ta benit me "Age confirmation" viziten ne ate rubrike :D :D

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-05-2008, 14:20:06
Un jam i mendimit qe ta benit me "Age confirmation" viziten ne atë rubrike :D :D

Edhe unë pajtohem me ty Dalber, mos harroni se kemi frekuentues te moshes nën 18 vjeç. Mos na degjeneroni rinine se si ja keni filluar ju me këta tema e shenderuat kete forum ne faqe Pornografike dhe jo faqe argetuese per te rinje!

Mirë do ishte Admini ta beje një rubrike te veçantë dhe vetëm disa anëtarëve te ju jepet akces ne atë kend. (?)

#4 ne: 23-05-2008, 15:13:42
ky quhet diskriminim ose paragjykim. nejse. edhe ue jame mendimit te hapet nje nenforum i tille per ata antar te zhveshur nga komplekset. ceshta e aksesit me duket si kot pasi gjithkush mund te vendos data mbi 18. por nese behet duhet te hapet nje teme ku antarve duhet ti jepet e drejta te kerkojne ose jo akses.

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 23-05-2008, 16:01:55
Te nderuar-a, une mendoj se drejtuesit e zeri yt kane te drejten e tyre te mos lejojne tema te tilla, por nqs ne nje teme egsiston fjala seks, une mendoj se asnjeri nuk ka te drejten ta çensuroje ate........sa per mendimin per te vendosur min e moshes apo per ta lene ate(temen) te vequar, nuk do beje tjeter veçse afrimin e me shume te tjereve.......

Ujku i epirit dhe shume te tjere kane solidaritetin tim ne te gjitha postimet e tyre....

pershendetje....

#6 ne: 23-05-2008, 16:03:57
do na merrni me qafe,dhe kjo më duhet mua te marr malet tani :)

po mirë janë te shkretat,se po shkruaj troç fare ne,tani e bëjmë ndonjehre gjurulldi se mohoj po jo kaq fare sa e bëni ju kokat e forumit.


Shthurja e një shoqëria nuk vjen nga diskutimi,por nga ajo çfarë i ofrohet shoqerise.


Një 18 vjeçar,s'ka nevojë për te lexuar komentet tona 3 ore kur fare mirë www.edivetti.com(he do klikosh ti ketu ahaha ) ka lloj lloj gjërash.

të flasësh mbi seksin dhe te faktoret e tij sdo te thotë të jesh njeri u shthurur..ama me qafsh qe te gjithë bëni seks mos e mohoni........

#7 ne: 23-05-2008, 16:09:04
Të nderuar-a, unë mendoj se drejtuesit e zëri yt kanë te drejtën e tyre të mos lejojne tema te tilla, por n.q.s. ne një teme egsiston fjala seks, unë mendoj se asnjëri nuk ka te drejtën ta çensuroje atë........sa për mendimin për te vendosur min e moshes apo për ta lënë atë(temën) te vequar, nuk do beje tjetër veçse afrimin e me shumë te tjerëve.......

Ujku i epirit dhe shumë te tjerë kanë solidaritetin tim ne të gjitha postimet e tyre....

Përshëndetje....
he pra he

edhe vene shkruaj vete seks atje dhe ketej behet lufte :)


 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 23-05-2008, 16:11:43
Më fal Mishel, unë nuk jam paragjykuese dhe as diskriminuese

Me sa mbaj ne mend ne fillim kur u hap Zeri Yt vizion ishte te bëhet një platformë për te shkembyer materiale edukative dhe platformë argetimi për te rinje. Ne plan ishin edhe ca projekte tjera te cilët fatkeqësisht nuk arriten te realizohen.

Aktiviteti ne rubrikat tjera ka ra shumë kohëve fundit, te vetmet rubrika qe frekuentohen me shumë janë Barkafeja dhe rubrika e Dashurise. Pervec asaj është humb serioziteti i temave, dhe janë ul cilësitë e postimeve. Besoj se kam te drejtë dhe ka edhe anetare te tjerë te cilët i bashkangjiten mendimit tim.
Po ta shiqojsh mirë e mirë shumë nga anetare serioz qe kanë dhënë kontributin ne rubrikat serioze nuk frekuentojne me forumin.

Skam gjë kundër materialeve edukative rreth Dashurise dhe Seksit, e as qe bëni qejf ne Barkafe, por çdo gjelle bëhet me kripe dhe kripa me karar thotë populli.

Siq thash edhe me lartë, kemi edhe frekuentues nën 18 madje edhe nen 15 vjeç.
Mirë do thoni se ne internet mund te lundroje çdo adoleshent, keni te drejtë por le të lundrojne athere ne faqet tjera sepse siç thash me lartë fillimisht ideja ka qenë qe kjo te bëhet faqe edukative dhe Stafi (Adminat) kanë pasur aspirata tjera.

Sidoqoftë, bëni si te mendoni se është me mirë për ju, unë për vehten time kam moshen dhe pjekurine te gjykoj se çka është pozitive dhe çka negative për vehten time, por ç'të ju bëjmë atyre qe janë akoma ne moshe delikate.


Vendimin përsëri do ta marrin Adminat, e meqë u shpreha tani dhe me herët, se lodhi me vehten të postoj ne këtë ose ne ndonjë teme tjetër sepse e di qe do të me quani paragjykuese ose diskriminuese.


Përshëndetje

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 23-05-2008, 16:18:16
Me qafsh mua Chapi, edhe pronat e babait te kishin vjedhur sdo kishe bere kaq rezistence LOL

Pastaj, asgje nuk eshte vendosur deri me tani, dhe kur Syrgjyni e solli kete temen ketu mendoj se ka patur si qellim qe te shihen pergjigjet nga te gjithe anetaret.

Ne fshataret kur nuk duam qe te na godasi gomari me shkelma ose i shtrengojme frerin, ose e terheqim nga bishti.

Edhe puna jone ketu, nese nuk shpjegohemi se kush eshte menyra me e mire, i bie qe ta shkyjme gomarin e shkrete ne dysh LOL

#10 ne: 23-05-2008, 16:51:21
Më fal Mishel, unë nuk jam paragjykuese dhe as diskriminuese

Me sa mbaj ne mend ne fillim kur u hap Zeri Yt vizion ishte te bëhet një platformë për te shkembyer materiale edukative dhe platformë argetimi për te rinje. Ne plan ishin edhe ca projekte tjera te cilët fatkeqësisht nuk arriten te realizohen.

Aktiviteti ne rubrikat tjera ka ra shumë kohëve fundit, te vetmet rubrika qe frekuentohen me shumë janë Barkafeja dhe rubrika e Dashurise. Pervec asaj është humb serioziteti i temave, dhe janë ul cilësitë e postimeve. Besoj se kam te drejtë dhe ka edhe anetare te tjerë te cilët i bashkangjiten mendimit tim.
Po ta shiqojsh mirë e mirë shumë nga anetare serioz qe kanë dhënë kontributin ne rubrikat serioze nuk frekuentojne me forumin.

Skam gjë kundër materialeve edukative rreth Dashurise dhe Seksit, e as qe bëni qejf ne Barkafe, por çdo gjelle bëhet me kripe dhe kripa me karar thotë populli.

Siq thash edhe me lartë, kemi edhe frekuentues nën 18 madje edhe nën 15 vjeç.
Mirë do thoni se ne internet mund te lundroje çdo adoleshent, keni te drejtë por le të lundrojne athere ne faqet tjera sepse siç thash me lartë fillimisht ideja ka qenë qe kjo te bëhet faqe edukative dhe Stafi (Adminat) kanë pasur aspirata tjera.

Sidoqoftë, bëni si te mendoni se është me mirë për ju, unë për vehten time kam moshen dhe pjekurine te gjykoj se çka është pozitive dhe çka negative për vehten time, por ç'të ju bëjmë atyre qe janë akoma ne moshe delikate.


Vendimin përsëri do ta marrin Adminat, e meqë u shpreha tani dhe me herët, se lodhi me vehten të postoj ne këtë ose ne ndonjë teme tjetër sepse e di qe do të me quani paragjykuese ose diskriminuese.


Përshëndetje
Aida,cpati per tu thene tek temat serioze u tha..a nuk mendoni se forumi ka kaq mijra tema qe vertitet po tek i njejti cak,jo me the jo te thashe.
Pastaj jo te gjitheve u behet per muhabet serioz,fundja une hyj per tu argetuar,seriozitetin e tregoj ne vend tjeter.
Dalber,lene fshatin tim se une jam rritur ne qytet kam vine cuno qe kam ikur,une jam ne mest as terheq as shtyj...kontrolloj ate qe bej :)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 23-05-2008, 16:58:33
Një gjë se kuptoj, pse nuk doni një rubrike te veçantë, dhe te futen vetëm ato qe kanë dëshirë, një neforum te dashuria me titull Eros.. + 18 vjeç dhe aty shkruajn ato qe kane dëshirë, po rubrika dhe temat mos jenë te dukshme për vizitoret.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 23-05-2008, 17:31:48
Ketij diskutimi qe kini filluar ju moralistet e temave te seksit e pershkruaj me nje fjale "BULL SHIT"

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 23-05-2008, 17:37:20
Ketij diskutimi qe kini filluar ju moralistet e temave te seksit e përshkruaj me një fjale "BULL SHIT"

Patjeter, ke mendimin tend dhe mund ti quash si te duash keto diskutime, por uroj qe mos behesh objekt transporti nga origjina ne destinacion te "Bull Shit"'it.

#14 ne: 23-05-2008, 17:42:26
ta them une berni. dashur padashur do filloj degjenerimi. dhe jo nga ne po pikerisht nga ata 15 vjecaret qe do hyne me te dhena te rreme. persa i perket aides nese temat serioze nuk frenkuentohen une do thoja beni nje analize menyres si i administroni apo i pervisheni postuesit. une kam qene shume aktive tek politika dhe feja. pse nuk jam me? sepse une shpresoj te flas me njerez dhe jo me kafshe. por kur dikush me fyen ka 2 rruge o ta le te deliroj ose ti kthehem me te njejten monedhe. e pra une kam zgjedhur te largohem ne menyre qe mos acarohem. pastaj ashtu sic tha capi une futem te argetohem dhe jo te edukohem apo edukoj kend.seriozitetin, edukaten,moralin nuk lashe ti vlersoj apo peshoj ketu.qe mos zgjatem me une nuk jam per hapje nenforumesh se po me duket sikur brenda nje hoteli po hapet nje konak ku ne te shthururit te shfryjme dufet tona. une dufin kam ku e shfry. postimet jane me shume ne kuadrin e humorit sesa reales. gjykoni si te doni por mua me duket se po flasim per  ate pjese qe une moderoj.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 23-05-2008, 17:43:12
Patjetër, ke mendimin tënd dhe mund ti quash si të duash këto diskutime, por uroj qe mos behesh objekt transporti nga origjina ne destinacion te "Bull Shit"'it.
Ky objekt transporti te pershtatet goxha ne fakt duke pare qe edhe mendimet te vijne ere.

#16 ne: 23-05-2008, 17:46:07
hej hej mos e ngjyrosni muhabetin. mjaft se late nam. po me duket sikur po ndajme pronat. aman ere se forum eshte nuk eshte jete

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 23-05-2008, 17:56:16
O Mishel dhe ajo rubrike po u hap, sdo lejohet te flitet cdo gje, po e zejm fjalor rruge.... apo foto pornografike etj them te futen disa tema te vecanta qe jane ne rubriken e dashurise, dhe te flitet pak me lirshem.Une e di se kalamajt vdesin per ato gjera, jane 2 tema nje te rinia dhe tjetra te forumi studentet, vetem pse kane fjalen seks adoleshentet thone, ku jane vidot se nuk shohim gje :D

#18 ne: 23-05-2008, 18:07:04
aman berni se skam nerva te diskutoj kaq gjate per nje ceshte te konsumuar tashme. mendimin tim e dhashe po aq sa kam dhene edhe kontributin mendoj. 3 vjet besnikeri ketij forumi hahaha

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 23-05-2008, 18:12:01
Kur te futet Olti te flasi me shume vete, se cfar do bej...

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 23-05-2008, 18:13:55
Kur te futet Olti te flasi me shumë vete, se cfar do bëj...

Edhe une po pres Oltin. :)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 24-05-2008, 12:43:38
Se se kisha mendjen me te replikoj ne këtë teme por meqë me janë drejtuar Capkenja dhe Misheli thash te ju pergjegjem.

Chekevara, këtu nuk flitet për cenzurimin e fjalës seks po për temat te cilët për nga natyra dhe përmbajtja nuk janë adekuate për çdo moshe, shkruajta me lartë se kemi edhe frekuentues te moshes nën 15 vjeçe;)


Capkene, edhe unë për clodhje dhe argetim lidhem në forum:)
Mos ke pare gjë se jam aktive ne Forumin e Mjeksise? Shfletoje pak atë kend dhe shih mos më është end ndonjë postim andej, por nuk besoj se do të gjejsh shumë shkrime nga unë atje. Arsyeja është sepse pas një orari prej 12-14 ore ne ditë ne spital, nuk dua as te lexoj e as te shkruaj rreth mjeksise sepse lodhjen e le tek puna ndërsa ne shtepi dua te clodhem;)

Mishel, me ty njihem virtualisht qe nga fillimet, kam rrespekt për ty dhe kemi shkembyer edhe shkrime private. Ka tema për te cilët mund me ty të flas e te qeshem deri nesër, por ka edhe te tjera ku ne dyja asnjëherë nuk do të biemi dakort sepse si tipa dallohemi. Gjithsesi siç thash me lartë kam rrespekt për ty.
Këtë shkrim uroj mos ma marrësh për te keq, sepse tani do të shprehem pa doreza.
Sa u përket rubrikave serioze qe permende Politikes dhe Teologjise te jap te drejtë se janë rubrika ku shpesh lindin konflikte dhe shenderohen në vend grindjeje, prandaj moderimi duhet te bëhet me shumë finese. Tek Politika sjam fut meqë sme ka interesuar kurrë Politika.
Por mos e mohoni, as ti e as ata tjerë se shumicen e temave ua humbni seriozitetin me ca shkrime qe skane çka te kërkojnë ne ata tema dhe shpesh moderatoret janë te detyruar te nderhyne me editimet e tyre qe ti mirembajne temat.
Para pak kohësh fshiva pikërisht një postimin tënd tek Forumi Voglusheve me përmbajtje qe se kishte vendin aty. Sinqerisht isha e deshperuar sepse me mendjen time thash ti je vete prind meqë edhe unë jam prind them nuk flas kurrë me femijun tim me një fjalor te tillë, e aq më pak dua te ju jem te tjerëve shembull me një fjalor joadekuat. E tash flas për Forumin e Voglusheve(!!!), ku kryesisht materialet dhe temat jemi munduar te ua pershtatim fëmijëve dhe prinderve te cilët e frekuentojne këtë forum. Nuk besoj qe ka qenë humor sepse nëse thua qe ai postim i joti ka qenë humor athere te them se spaske shije sa i përket humorit, plus për humor kemi rubrikën e Humorit ku mund te shkruani barcaletat tuaja. Ose ndoshta mos valle gabimisht ishte ne atë rubrike?
Besoj se e din per cfar postimi e kam fjalen. ;)

Se the ne njerin postim se paske ku ta shfrysh dufin tënd, shpesh fjalët tua bien ne kundërshtim me veprat tua. Gjithsesi janë preferenca tua qe nuk te perzihem.
Prandaj rreth kësaj teme se kam mendjen me te zgjatem as me ty e as me te tjerët, thjeshtë shprehim opinionet te cilët nga natyra dallohen. 

Jam dakort me ty, nuk jemi këtu ti ndajme pronat se fundja për argetim futemi gjith dhe i kemi kushtuar kohe dhe besnikeri këtij forumi, si ti njeashtu edhe unë 3 vite.
Por sinqerisht më vjen shumë keq për ata te cilët kan investuar akoma me shumë mund dhe perkushtim qe kjo faqja te bëhet shembull nder faqet e tjera shqiptare ne rrjetin e internetit.Mirë u lexofshim ne temat tjera te Forumit!


#22 ne: 24-05-2008, 13:43:13
ath  po te them vec kaq. ata emra nuk  jane aspak ofendues sic i ke marre ti aide. sepse nese do ishte ashtu gjyshja ime duhet te kishte turp per ate emer. elpidha e dashur rrjedh nga greqishtja dhe e shqiperuar do te thote shpresa. kurse palikari ka te njejten prejardhje dhe kuptimi sinjifikimi eshte trimosh ! prandaj me vjen keq qe paske marre parashtesat apo prapashtesat dhe paske ndertuar opinione te gabuara. nuk quhet paragjykim ky? me tregon se jam prind? aida pikerisht per ate njohje jashte forumit po e le me kaq vetem sqarim per kauzen ne fjale! per ceshtjen prindoret me mire nuk po konfrontohemi sepse nuk do doja te perfundonim ne nje degradim total te bisedes! por kujdes kur shprehesh pa doreza aida! une jam e eger vetem kur me egersojne ne rastet e tjera jam e qete , e paqshme. dhe per edukimin e brezave e dashur kam pershtypjen se kemi vizione te ndryshme. une jam per edukim live nga prindit te femija. dhe jo virtual . nuk mund ne te edukojme femijet apo brezat ne menyre virtuale. gjthsesi peace krushke.

#23 ne: 24-05-2008, 19:59:23
me duket se ne kete teme po gjykohemi per moralin ,ne fakt duhet te ishte per forumin por si duket njerezit dashur pa dashur shprehen ate qe e mbajten nen kesule per kaq kohe

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#24 ne: 24-05-2008, 23:20:31

ktu n'fakt... mungon një nën forum, ku diskutohet për seksin

ç'të keqe ka, se kuptoj...

rënd'si ka që Aida... t'mos ket opsionet e moderimit në kto tema,

duke pas parasysh që moderon dhe Barsaletat... kam bindjen që tema të tilla ku flitet për Penis e Vagin sdo lej shkrim pa zhduk

Temat e fundit