×
Hyrja
Profili

Temat për seksin

Temat për seksin

· 49 · 7621

 • Postime: 5949
SmiLey
#25 ne: 28-05-2008, 22:56:10
po lejini dicka intimitetin e privacy-s tuaj mer dreqa qe iu shko menja 24/7 sex n just sex LOL

nje pyetje kisha, per sygjerimin qe keni dhene qe gjoja doni te krijoni nje nenforum per kete topic, e si dreqin do ta beni me akses vetem per 18+? Keshtu i bie te merrni te dhenat e kartes se kreditit apo numrit te pashaportes. Apo thjesht enderra ne diell, thuaj :P

Une sugjeroj qe ta beni nje nenforum per kete teme te nxehte, sigurisht, por do sugjeroja qe ta beni me kod, aty te hyne vec keta anetare qe juve ua mushin rradaken qe jane me teper se 18 yrs. Pak a shume ju e njihni njeri tjetrin, keshtu qe beni nje grup gallate aty edhe fillo e luni topa djegsi LOL

Hajt me te mira, se keq e paskeni punen e shoh... bota zien per gjera te tjera, ju qani hallin se ku te ndukeni e ku te ziheni... hahaa

Noten! :pafshim
Emira
#26 ne: 29-05-2008, 16:47:20
po u hap nje nenforum i tille une gjalle ne bote nuk futem se do te me dukej vetja si perverse, sikur po flas mbi dicka te ndaluar...jo o vella, une dua te flas "serjozisht" dhe hapur mbi seksin, nuk e quaj per ndonje gje te habitshme ose shume te vecante- pjese e jetes- e pastaj, turp nuk me vjen se me ka plasur cipa (sic do ta kishte formuluar ndonjeri;-)

me thene te drejten, fjalet penis e vagine mendoj se nuk duhet te censurohen, si terma mjekesore qe perdoren per ato pjese trupi tek e fundit  :-[ , po ato te tjerat me p dhe k, natyrisht, se behet niveli : vari teneqen- pastaj...dhe nuk kemi se pse te perdorim fjalor rrugesh per te folur mbi seksin, pse duhet te jete e nevojshme nje gje e tille nuk e kuptoj... hmmmmm:

thjesht shpreha mendimin tim ketu... :)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#27 ne: 29-05-2008, 17:01:20
po u hap një nenforum i tillë unë gjallë ne botë nuk futem se do të me dukej vetja si perverse, sikur po flas mbi diçka te ndaluar...jo o vëlla, unë dua të flas "serjozisht" dhe hapur mbi seksin, nuk e quaj për ndonjë gjë te habitshme ose shumë te veçantë- pjesë e jetës- e pastaj, turp nuk më vjen se më ka plasur cipa (siç do ta kishte formuluar ndonjëri;-)

me thënë te drejtën, fjalët penis e vagine mendoj se nuk duhet te censurohen, si terma mjekesore qe përdoren për ato pjesë trupi tek e fundit  :-[ , po ato te tjerat me p dhe k, natyrisht, se bëhet niveli : vari teneqen- pastaj...dhe nuk kemi se pse te perdorim fjalor rrugesh për te folur mbi seksin, pse duhet te jetë e nevojshme një gjë e tillë nuk e kuptoj... hmmmmm:

thjesht shpreha mendimin tim këtu... :)
Sa shume e urren SeXyN ;)
Emira
#28 ne: 29-05-2008, 17:38:23
e ke gabim, perkundrazi, e adhuroj, se eshte dhe sjell jete...

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#29 ne: 29-05-2008, 17:40:47
e ke gabim, përkundrazi, e adhuroj, se është dhe sjell jetë...
E kuptoj por une e thashe me sensin e shakase :)
Emira
#30 ne: 29-05-2008, 17:47:49
shyqyr qe u morem vesh se kushedi behej hataja pastaj  :D  :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#31 ne: 29-05-2008, 17:50:31
Te pakten thyem ate "Tabune" qe shqipetaret dine te merren vesh me njeri-tjetrin :)
Emira
#32 ne: 29-05-2008, 17:51:42
tamam, pikes i ke rene...
mishel
#33 ne: 29-05-2008, 18:23:38
epo cte them me? te adhurosh seksin, te flasesh per te , te jesh pa komplekse ne tema te tilla quhet mekat. po si mund te jete mekat kur ne erdhem ne jete nga kjo gje? por nese eshte e tille ath jemi pjese e mekatit. hajde pra mekatojme!

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#34 ne: 30-05-2008, 15:21:38
Ju beni debat kot, se per te fol te ajo rubrike keni liri sa te doni, po me disa gjera e tejkaloni, ajo tema qe mbylla, per mua ishte nje teme e pa vlere, sikur me bere muhabet shokesh e te perdorje fjalor rruge..... duhet ruajtur pak etika e te shprehurit, nuk eshte forum pornografik qe te hapim tema qe sjane normale e banale, mos mendoni se te gjithe forumistet kane te njejten mendje sic kane disa.
mishel
#35 ne: 30-05-2008, 15:28:20
ata qe se kane mos hyn aty as te lexojne e as te shkruajne! apo kurioziteti ca ka aty! pfff e me ha e me djeg

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#36 ne: 31-05-2008, 16:49:24
Kjo teme nuk eshte hapur aq rastesisht
Pasi cdo kush nga anateret e ka nje "gisht"

Ngeci fjala te nje veprim sa njerezor ne boten mjeksore
Aq kafsheror u trajtua ai ne jeten e sotme mizore

Sperma eshte produkt njerezor
Ajo derdhet e shkon ku te doje

Kush ne thellesi te mukoza
e kush ne siperfaqe me lloj-lloj dozash

Te gjithe e dime qe seksi femeror ka pretendime ne kete pike
E secila do nje derdhje me taktike

Ajo qe mua pershtypje me ben
Eshte se nuk ishin femrat ato qe nuk nxene

Por ca meshkuj te turpshem e teper delikat
Qe nje zot e di se ku u shkon per shtat

Mbase u zgjat shume ky debat
Por pyetja qe lindi mbeti sakat

Per sa kohe qe seks bejme
Jeni te sigurt qe e dime e se si e bejme ;)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#37 ne: 31-05-2008, 19:57:12
Nuk kam lexuar te gjitha postimet, por mendimi im eshte qe rubrika te jete e shfaqur vetem per anetaret e regjistruar dhe mbi 18 vjec.

Keshtu, tema s'mund te shikohet nga vizitoret dhe shancet qe minorenet te genjejne per moshen jane me te vogla.

Si thoni??

Mos pergjigjeni nese kjo eshte diskutuar tashme. :)

 • Postime: 4261
Charlie
#38 ne: 31-05-2008, 20:03:20
E Beko kjo qe thua per mendimin tim nuk vlen shume sepse te gjith mund edhe ta nderrojn moshen tek profili i tyre sa per vizitor kjo behet, mirpo per anetare nuk e di nese do te mundet sepse jo te gjithe e tregojn moshen reale te tyre ;)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#39 ne: 01-06-2008, 00:20:51
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 31-05-2008, 16:49:24
Kjo teme nuk është hapur aq rastesisht
Pasi çdo kush nga anateret e ka një "gisht"

Ngeci fjala te një veprim sa njerezor ne botën mjeksore
Aq kafsheror u trajtua ai ne jetën e sotme mizore

Sperma është produkt njerezor
Ajo derdhet e shkon ku te doje

Kush ne thellesi te mukoza
e kush ne siperfaqe me lloj-lloj dozash

Të gjithë e dimë qe seksi femeror ka pretendime ne këtë pikë
E secila do një derdhje me taktike

Ajo qe mua përshtypje me bën
Është se nuk ishin femrat ato qe nuk nxene

Por ca meshkuj te turpshem e tepër delikat
Qe një zot e di se ku u shkon për shtat

Mbase u zgjat shumë ky debat
Por pyetja qe lindi mbeti sakat

Për sa kohe qe seks bëjmë
Jeni te sigurt qe e dimë e se si e bëjmë ;)
Bravo....Pa koment fare.............
Capkenja
#40 ne: 01-06-2008, 12:35:11
Edhe si perfundim..e lagu se lagu.Po pse cmendoni ju se po vuajme te shprehim hormonet tona ketu ne forum,pff e kam thene me mijra here une ketu hyj me u tall asgje me teper.

Pastaj-.....jam shume e sigurt...se keta te kulluarit qe gjoja bejne sikur nuk duan,do jene te paret qe do klikojne me vrap


se si thone....edhe me ha edhe me djeg......

per mendimin tim do hapni nenforum kot se koti......sepse ne do vazhdojme te shkruajme atje ku shkruajme gjithmone....


edhe harrova..........pj esa me e madhe e temave te seksit jane hapur prej stafit  :D  :D

cfare faji kemi ne qe temat jane hapur,po u hapen do diskutuar  :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#41 ne: 01-06-2008, 13:03:09
Nuk eshte BarKafe ketu  :D
« Editimi i fundit: 01-06-2008, 17:29:45 nga Charlie »

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#42 ne: 17-06-2008, 16:06:57
Keto tema jan ok,,,pse nxeheni juve,,,besoj se te gjtihe e dime se c'fare eshte ajo pune,,,nejse me se shumti hapen per shaka,,, :D,,dhe ashtu jane shaka,, :)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#43 ne: 19-06-2008, 20:10:15
Oiiiiii cqenka bere ketu....
 E keni trajtuar ceshtjen sikur ju kane hequr te drejten per te bere sex  e jo se eshte fshire nje teme :D
Rubrika e Sexyt dikur ka qene nenforum, te nderuar forumiste dhe ishin adminat ata qe e bashkangjiten me rubriken e Dashurise sepse ne jeten reale jane pjese e njera-tjetres.   Ne kete rubrike u be kohe qe postohen tema te reja me permajtje  dhe diskutime te forta seksi dhe nuk jane penguar. Eshte e qarte qe dhe kjo rubrike eshte si gjithe te tjerat per te dhene apo mare mendime ose thjesht per te kaluar kohen. Por ja qe ka nga ata qe u pelqen te diskutojne vetem rreth dashurise dhe kur hyjne brenda u bejne syte xixa nga titujt e temave te sexit :D
Mendoj se Sexy te kaloj nenforum per tu dhene mundesi, te shijone te qete vetem temat e dashurise, asaj pjese qe nuk pelqen temat rreth sexyt. Nese kjo pjese e quan seksin mekat, eshte pune e tyre askush nuk i gjykon dot.
I lini ironite menjane se nuk ja vlen. 

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#44 ne: 19-06-2008, 20:12:37
.Po pse cmendoni ju se po vuajme te shprehim hormonet tona këtu në forum,pff e kam thënë me mijra here unë këtu hyj me u tall asgjë me tepër.
 

Po pse moj tu be vone ty cmendojne te tjeret?

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#45 ne: 19-06-2008, 20:18:48
po u hap një nenforum i tillë unë gjallë ne botë nuk futem se do të me dukej vetja si perverse, sikur po flas mbi diçka te ndaluar...jo o vëlla, unë dua të flas "serjozisht" dhe hapur mbi seksin, nuk e quaj për ndonjë gjë te habitshme ose shumë te veçantë- pjesë e jetës- e pastaj, turp nuk më vjen se më ka plasur cipa (siç do ta kishte formuluar ndonjëri;-)


Nese nje tematike e caktuar kalohet ne nenforum, ne rastin ne fjale sexy...nuk do te thote aspak e ndaluar por SPECIALE  :D Mos e vrit mendjen :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#46 ne: 27-03-2013, 15:12:46
ta them une berni. dashur padashur do filloj degjenerimi. dhe jo nga ne po pikerisht nga ata 15 vjecaret qe do hyne me te dhena te rreme. persa i perket aides nese temat serioze nuk frenkuentohen une do thoja beni nje analize menyres si i administroni apo i pervisheni postuesit. une kam qene shume aktive tek politika dhe feja. pse nuk jam me? sepse une shpresoj te flas me njerez dhe jo me kafshe. por kur dikush me fyen ka 2 rruge o ta le te deliroj ose ti kthehem me te njejten monedhe. e pra une kam zgjedhur te largohem ne menyre qe mos acarohem. pastaj ashtu sic tha capi une futem te argetohem dhe jo te edukohem apo edukoj kend.seriozitetin, edukaten,moralin nuk lashe ti vlersoj apo peshoj ketu.qe mos zgjatem me une nuk jam per hapje nenforumesh se po me duket sikur brenda nje hoteli po hapet nje konak ku ne te shthururit te shfryjme dufet tona. une dufin kam ku e shfry. postimet jane me shume ne kuadrin e humorit sesa reales. gjykoni si te doni por mua me duket se po flasim per  ate pjese qe une moderoj.

Hahahahahahahha

 • Postime: 12743
Mishel...............
#47 ne: 27-03-2013, 15:13:08
ath  po te them vec kaq. ata emra nuk  jane aspak ofendues sic i ke marre ti aide. sepse nese do ishte ashtu gjyshja ime duhet te kishte turp per ate emer. elpidha e dashur rrjedh nga greqishtja dhe e shqiperuar do te thote shpresa. kurse palikari ka te njejten prejardhje dhe kuptimi sinjifikimi eshte trimosh ! prandaj me vjen keq qe paske marre parashtesat apo prapashtesat dhe paske ndertuar opinione te gabuara. nuk quhet paragjykim ky? me tregon se jam prind? aida pikerisht per ate njohje jashte forumit po e le me kaq vetem sqarim per kauzen ne fjale! per ceshtjen prindoret me mire nuk po konfrontohemi sepse nuk do doja te perfundonim ne nje degradim total te bisedes! por kujdes kur shprehesh pa doreza aida! une jam e eger vetem kur me egersojne ne rastet e tjera jam e qete , e paqshme. dhe per edukimin e brezave e dashur kam pershtypjen se kemi vizione te ndryshme. une jam per edukim live nga prindit te femija. dhe jo virtual . nuk mund ne te edukojme femijet apo brezat ne menyre virtuale. gjthsesi peace krushke.

kohe te arta , kur per seksin kishim malle..se censuroheshim

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#48 ne: 19-05-2019, 13:48:28
tek kjo tema paskeni ngecur te gjithe e te gjitha..cfar paska ndodhur?

Temat e fundit