×

Sondazh

Cfare vote do jepnit ju per kete faqe te re?!

Shkelqyeshem
319 (57.6%)
Shume mire
105 (19%)
Mire
65 (11.7%)
Jo keq
17 (3.1%)
Jo dhe aq mire
15 (2.7%)
Keq
9 (1.6%)
Nuk kam pare me keq
24 (4.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 458

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 22505

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 22505

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 31-05-2004, 19:36:41
Votoni per tere komponentet e kesaj faqe duke filluar me revisten, portalin, galerine dhe forumin.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 553
atman
#1 ne: 11-06-2004, 17:27:42
Mua me duket se forumi eshte ne rruge te mbare. Kur them forumi kam parasysh gjithçka duke perfshire edhe ate qe ndoshta eshte shume e rendesishme, revista, si dhe gjithe komponentet e tjere. Natyrisht kjo persa i perket permbajtjes dhe formes me te cilen shprehet. Persa i perket aneve teknike, do te deshiroja qe dikush te me sqaronte per menyren se si behen levizjet e temave kur ato dublohen dhe kam parsysh ketu rastin e sotem te barcoletave, kur Neptun kishte  hapur nje te rediku gjetke,  ndersa ne forum eshte nje teme e tille. Me duket sikur egziston vetem lista e gjate e kapitujve, por jo nen zerat dhe nese nuk egziston mundesia e nenzerave, egziston mundesia e dublimit, ose pamundesia e rregullimit. Kjo verejtje mund edhe te mos qendroje, por ju lutem shume, kush eshte ekspert ne keto gjera le te lodhet paksa per ta rregulluar, ose per te me bere nje leksion te shkurter mua, gratis e? ndryshe :pafshim
Faleminderit.
Sidoqofte, vajza dhe djem, ajo qe mungon tani per tani eshte vetem pak pjesmarrje, dua te them gjalleri. Ndryshe do te ngacmoj nga pak qe te filloni <)> dhe nese nxirrni justifikime atehere do te zbatohet ligji i luftes dhe...  :zjarr. Mos thoni qe nuk u paralajmeruat.
Forumi eshte mire, shume mire. Perfitoj nga rasti t'i uroj ata studente qe jane me provime, une per vete jam duke :tym.
« Editimi i fundit: 11-06-2004, 17:33:15 nga atman »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 12-06-2004, 17:04:56
E kam vendosur faqen ne nje direktori sitesh shqiptare (www.kerko.info) dhe lexoni vleresimin qe na kane bere: "pershendetje?
e kam princip nw jet as kujt nuk i jap kompliment po ksaj rradhe ju e merritoni,po vazhdon keshtu se ma letsoni punen sidomos kjo vlen per studentet.falemderi t
"
http://www.kerko.info/index.php?id=33&t=details&cat=33
:)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#3 ne: 15-07-2004, 18:03:34
Mendoj se eshte nje 'site' mjaft interesant dhe informues (deri diku) ;)

Urime dhe suksese stafit <> qe beri te mundur hapjen e kesaj faqe me te gjitha karakteristikat e saj qe e cilesojne me shume nga faqet e tjera shqiptare qe kam pare deri tani <)>.

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 15-07-2004, 23:53:03
Falemnderit shume per komplimentat :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#5 ne: 16-07-2004, 18:06:26
Edhe un mendoj se forumi esht shum interesant dhe shum i bukur deri tashi ka hecur shum mire dhe te vazhdojm te mbajm kete ritem po duhet ma shum angazhim , kuptohet qe esht sezon pushimi tashi per studentet dhe jane me pushime te neper familjet e veta po ne te ardhem do ket shum aktivitet i uroj suksese Administratoreve te forumit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 27-07-2004, 01:03:20
Tek www.kerko.info Zeri yt eshte lavderuar shume dhe ka marre plot nente vota ;)

Ketu: http://www.kerko.info/index.php?id=33&t=details&cat=33
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#7 ne: 27-07-2004, 11:32:59
Jo vetem interesant por edhe i mrekullueshem  dhe te gjithe ketu me duket se i njoh kur hyjne ne forum.Jemi miqesuar
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 505
CL
#8 ne: 20-08-2004, 06:16:44
iiiiiii   sa te poshter qe jeni (shaka) sikur se dini qe te gjith do te zgjedhin shkelqyeshem dhe shum mir , madje na vini dhe "skam par me keq". hihihiihhi      SUPER MO JENI  (dihet)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#9 ne: 22-08-2004, 18:32:44
iiiiiii   sa te poshter qe jeni (shaka) sikur se dini qe te gjith do te zgjedhin shkelqyeshem dhe shum mir , madje na vini dhe "skam par me keq". hihihiihhi      SUPER MO JENI  (dihet)

Faliminderit per komplimentat Capkene ???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#10 ne: 27-08-2004, 16:15:19
voten time do e jap pak me vone  :lule gjer tani jeni mire :pafshim :pafshim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 9
la justicia
#11 ne: 04-09-2004, 16:33:56
i mir....shum shum i mir me duket ne mu.... :lule
po ja qe m'bezdisin ca rob koti nji kty e ne ca tema ia veshin nji kot  ><  :lalala
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 103
 • Gjinia: Mashkull
Guevara
#12 ne: 05-09-2004, 01:36:08
ato qe kane votuar NUK KAM PARE ME KEQ, e kane bere per kunje :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#13 ne: 08-09-2004, 11:21:51
Hey urime stafit drejtues  ;)...pune te mrekullueshme keni bere edhe po beni! <>
Me topalbania radio e keni mbyllur kapitullin  <)> <>
Bravo, Bravo,Bravo
« Editimi i fundit: 08-09-2004, 11:23:14 nga aceofhearts »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
bledarmuco
#14 ne: 08-09-2004, 16:47:21
pergezime per faqen tuaj por mos ju rritet mendja shume se pastaj  :zjarrr
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#15 ne: 08-09-2004, 16:53:58
pergezime per faqen tuaj por mos ju rritet mendja shume se pastaj  :zjarrr


Kujt po i rritet mendja?? Dhe cdo me thane ai Zgjarri.
Me tregu se jemi te nxehte!!!!! :lule
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
njoni
#16 ne: 10-09-2004, 13:44:21
keni bere me te vertete nje pune te mrekullueshme  8)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 188
 • Gjinia: Mashkull
diamant
#17 ne: 11-09-2004, 02:35:42
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#18 ne: 11-09-2004, 03:33:31
nuk e  kuptoj pse-ne e shkronjave te vogla,por kam vene re se ne pc te ndryshem ndryshon formati!Psh ai i MAC s'eshte gje!Nuk e di po mua per vete shkronjat me dalin normale!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gjumashi
#19 ne: 11-09-2004, 03:35:38
Kush na ka inat he.

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#20 ne: 11-09-2004, 03:36:33
se mos na ka kush inat!!!! :occ
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#21 ne: 11-09-2004, 08:57:05
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari

E ke fjalen per madhesine e germave ne faqe te pare, apo tek forumi?

Pershendetje!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 188
 • Gjinia: Mashkull
diamant
#22 ne: 11-09-2004, 23:16:01
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari

E ke fjalen per madhesine e germave ne faqe te pare, apo tek forumi?

Pershendetje!

Tek faqja e pare. :tym
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 188
 • Gjinia: Mashkull
diamant
#23 ne: 11-09-2004, 23:20:41
Kush na ka inat he.

E  paske karikatorin te nxehur lol:lalala
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#24 ne: 24-09-2004, 02:54:53
Good Job !!!
Po me pelqen shume ky forumi i ri se paske shume pika kyce ku mund te kapesh :P ;)
Me vertet shume topic paska edhe tema nga me te ndryshmet.....po jan anetaret thuj qe e kan zbukuru .
Eshte si puna e shtepiave qe kompania e ngrit ne kembe nje pallat dhe banoret e mire mbajne :) Jan be te dyja bashke edhe pastaj bjen ne sy puna e mire e bere nga dyja palet.
Pershendetje administratoreve dhe anetareve ne vecanti qe qenkan kaq simpatike :)
Bye all !! :pafshim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super