Votoni Zeriyt.com - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Cfare vote do jepnit ju per kete faqe te re?!

Shkelqyeshem
319 (57.6%)
Shume mire
105 (19%)
Mire
65 (11.7%)
Jo keq
17 (3.1%)
Jo dhe aq mire
15 (2.7%)
Keq
9 (1.6%)
Nuk kam pare me keq
24 (4.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 270

Votoni Zeriyt.com

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 25382

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-05-2004, 19:36:41
Votoni per tere komponentet e kesaj faqe duke filluar me revisten, portalin, galerine dhe forumin.

 • Postime: 553
 • Karma: +1/-0

#1 ne: 11-06-2004, 17:27:42
Mua me duket se forumi eshte ne rruge te mbare. Kur them forumi kam parasysh gjithçka duke perfshire edhe ate qe ndoshta eshte shume e rendesishme, revista, si dhe gjithe komponentet e tjere. Natyrisht kjo persa i perket permbajtjes dhe formes me te cilen shprehet. Persa i perket aneve teknike, do te deshiroja qe dikush te me sqaronte per menyren se si behen levizjet e temave kur ato dublohen dhe kam parsysh ketu rastin e sotem te barcoletave, kur Neptun kishte  hapur nje te rediku gjetke,  ndersa ne forum eshte nje teme e tille. Me duket sikur egziston vetem lista e gjate e kapitujve, por jo nen zerat dhe nese nuk egziston mundesia e nenzerave, egziston mundesia e dublimit, ose pamundesia e rregullimit. Kjo verejtje mund edhe te mos qendroje, por ju lutem shume, kush eshte ekspert ne keto gjera le te lodhet paksa per ta rregulluar, ose per te me bere nje leksion te shkurter mua, gratis e? ndryshe :pafshim
Faleminderit.
Sidoqofte, vajza dhe djem, ajo qe mungon tani per tani eshte vetem pak pjesmarrje, dua te them gjalleri. Ndryshe do te ngacmoj nga pak qe te filloni <)> dhe nese nxirrni justifikime atehere do te zbatohet ligji i luftes dhe...  :zjarr. Mos thoni qe nuk u paralajmeruat.
Forumi eshte mire, shume mire. Perfitoj nga rasti t'i uroj ata studente qe jane me provime, une per vete jam duke :tym.
« Editimi i fundit: 11-06-2004, 17:33:15 nga atman »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-06-2004, 17:04:56
E kam vendosur faqen ne nje direktori sitesh shqiptare (www.kerko.info) dhe lexoni vleresimin qe na kane bere: "pershendetje?
e kam princip nw jet as kujt nuk i jap kompliment po ksaj rradhe ju e merritoni,po vazhdon keshtu se ma letsoni punen sidomos kjo vlen per studentet.falemderi t
"
http://www.kerko.info/index.php?id=33&t=details&cat=33
:)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#3 ne: 15-07-2004, 18:03:34
Mendoj se eshte nje 'site' mjaft interesant dhe informues (deri diku) ;)

Urime dhe suksese stafit <> qe beri te mundur hapjen e kesaj faqe me te gjitha karakteristikat e saj qe e cilesojne me shume nga faqet e tjera shqiptare qe kam pare deri tani <)>.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-07-2004, 23:53:03
Falemnderit shume per komplimentat :)

#5 ne: 16-07-2004, 18:06:26
Edhe un mendoj se forumi esht shum interesant dhe shum i bukur deri tashi ka hecur shum mire dhe te vazhdojm te mbajm kete ritem po duhet ma shum angazhim , kuptohet qe esht sezon pushimi tashi per studentet dhe jane me pushime te neper familjet e veta po ne te ardhem do ket shum aktivitet i uroj suksese Administratoreve te forumit.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-07-2004, 01:03:20
Tek www.kerko.info Zeri yt eshte lavderuar shume dhe ka marre plot nente vota ;)

Ketu: http://www.kerko.info/index.php?id=33&t=details&cat=33

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 27-07-2004, 11:32:59
Jo vetem interesant por edhe i mrekullueshem  dhe te gjithe ketu me duket se i njoh kur hyjne ne forum.Jemi miqesuar

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#8 ne: 20-08-2004, 06:16:44
iiiiiii   sa te poshter qe jeni (shaka) sikur se dini qe te gjith do te zgjedhin shkelqyeshem dhe shum mir , madje na vini dhe "skam par me keq". hihihiihhi      SUPER MO JENI  (dihet)

#9 ne: 22-08-2004, 18:32:44
iiiiiii   sa te poshter qe jeni (shaka) sikur se dini qe te gjith do te zgjedhin shkelqyeshem dhe shum mir , madje na vini dhe "skam par me keq". hihihiihhi      SUPER MO JENI  (dihet)

Faliminderit per komplimentat Capkene ???

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 27-08-2004, 16:15:19
voten time do e jap pak me vone  :lule gjer tani jeni mire :pafshim :pafshim

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 04-09-2004, 16:33:56
i mir....shum shum i mir me duket ne mu.... :lule
po ja qe m'bezdisin ca rob koti nji kty e ne ca tema ia veshin nji kot  ><  :lalala

 • Postime: 103
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 05-09-2004, 01:36:08
ato qe kane votuar NUK KAM PARE ME KEQ, e kane bere per kunje :D

 • Postime: 1279
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 08-09-2004, 11:21:51
Hey urime stafit drejtues  ;)...pune te mrekullueshme keni bere edhe po beni! <>
Me topalbania radio e keni mbyllur kapitullin  <)> <>
Bravo, Bravo,Bravo
« Editimi i fundit: 08-09-2004, 11:23:14 nga aceofhearts »

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 08-09-2004, 16:47:21
pergezime per faqen tuaj por mos ju rritet mendja shume se pastaj  :zjarrr

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 08-09-2004, 16:53:58
pergezime per faqen tuaj por mos ju rritet mendja shume se pastaj  :zjarrr


Kujt po i rritet mendja?? Dhe cdo me thane ai Zgjarri.
Me tregu se jemi te nxehte!!!!! :lule

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 10-09-2004, 13:44:21
keni bere me te vertete nje pune te mrekullueshme  8)

 • Postime: 188
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 11-09-2004, 02:35:42
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 11-09-2004, 03:33:31
nuk e  kuptoj pse-ne e shkronjave te vogla,por kam vene re se ne pc te ndryshem ndryshon formati!Psh ai i MAC s'eshte gje!Nuk e di po mua per vete shkronjat me dalin normale!

#19 ne: 11-09-2004, 03:35:38
Kush na ka inat he.

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 11-09-2004, 03:36:33
se mos na ka kush inat!!!! :occ

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 11-09-2004, 08:57:05
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari

E ke fjalen per madhesine e germave ne faqe te pare, apo tek forumi?

Pershendetje!

 • Postime: 188
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 11-09-2004, 23:16:01
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari

E ke fjalen per madhesine e germave ne faqe te pare, apo tek forumi?

Pershendetje!

Tek faqja e pare. :tym

 • Postime: 188
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 11-09-2004, 23:20:41
Kush na ka inat he.

E  paske karikatorin te nxehur lol:lalala

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 24-09-2004, 02:54:53
Good Job !!!
Po me pelqen shume ky forumi i ri se paske shume pika kyce ku mund te kapesh :P ;)
Me vertet shume topic paska edhe tema nga me te ndryshmet.....po jan anetaret thuj qe e kan zbukuru .
Eshte si puna e shtepiave qe kompania e ngrit ne kembe nje pallat dhe banoret e mire mbajne :) Jan be te dyja bashke edhe pastaj bjen ne sy puna e mire e bere nga dyja palet.
Pershendetje administratoreve dhe anetareve ne vecanti qe qenkan kaq simpatike :)
Bye all !! :pafshim

Temat e fundit