×

Sondazh

Cfare vote do jepnit ju per kete faqe te re?!

Shkelqyeshem
319 (57.6%)
Shume mire
105 (19%)
Mire
65 (11.7%)
Jo keq
17 (3.1%)
Jo dhe aq mire
15 (2.7%)
Keq
9 (1.6%)
Nuk kam pare me keq
24 (4.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 270

Votoni Zeriyt.com

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 22662

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#100 ne: 28-09-2010, 18:10:06
Une zgjodha te fundit :D se pastaj mos po na del neser forumi Time Out :D

E paske zgjedhur për të prishur syrin e keq :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#101 ne: 28-09-2010, 21:07:50
mundet edhe me mir :)

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#102 ne: 28-09-2010, 21:27:41
jam kondrra me ty justa me mir ska ku tshkoj :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#103 ne: 29-09-2010, 19:37:03
jam kondrra me ty justa me mir ska ku tshkoj :)


pun e madhe :D

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#104 ne: 29-09-2010, 19:47:14
e thuaj me zemer ne dore :D  "kiss" ups shpulle :P

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#105 ne: 21-10-2010, 12:09:53
Keto ditet e fundit qe s'po punonte "Zeri" dola vizita neper forumet tjera.
Nuk para e kam pasur idene si jane e si funksionojne e cfare permbajne :D, meqe vetem me "Zerin" merresha.

Ti Max dhe ti Syrgjyn vertet duhet te jeni krenare per cfare keni bere me kete forum.
Eshte absolutisht sh. me i vecante se forumet e tjera, si ne paraqitje ashtu edhe ne permbajtje.

Welldone to both of you.  :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#106 ne: 21-10-2010, 12:57:55
Faleminderit! :)

 • Postime: 22687
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#107 ne: 22-10-2010, 13:03:17
Rrofsh e dashur Dream :) Na vjen shume mire kur lexojme dhe fjale te tilla.

Le te mos harrojme dhe slloganin  kesaj rubrike:

Vlerësimet dhe lavdërimet na kënaqin; kritikat na ndihmojnë të ecim para

 • Postime: 86
 • Gjinia: Mashkull
pylltar
#108 ne: 06-11-2010, 22:51:18
dy te parat zgjodha

 • Postime: 239
 • Gjinia: Femer
[AnnaBela]
#109 ne: 15-03-2012, 16:51:14
me duket e shkelqyeshme

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#110 ne: 17-03-2012, 18:05:23
Shkelqyeshem paskam votuar por tani do thoja mire  :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#111 ne: 23-05-2012, 13:36:42
Shkelqyeshem paskam votuar por tani do thoja mire  :)

me 2

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#112 ne: 23-05-2012, 13:42:36
Eshte i kendshem si forum. Mua me duket sikur jam ne shtepine time. :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#113 ne: 23-05-2012, 13:49:30
Eshte i kendshem si forum. Mua me duket sikur jam ne shtepine time. :Dpranej je leshu si vaji ne lakra ti LOL

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#114 ne: 23-05-2012, 13:51:05
pranej je leshu si vaji ne lakra ti LOL

Po mi,po ti ma kalo ama LOL

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#115 ne: 23-05-2012, 15:04:26
Personalisht, s'do e nderroja me asnje forum tjeter. :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#116 ne: 23-05-2012, 15:06:07
Personalisht, s'do e nderroja me asnje forum tjeter. :)

mendohu edhe i here  ;)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#117 ne: 23-05-2012, 15:06:25
Po mi,po ti ma kalo ama LOL

po flisnim per ty ,jo per mua...

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#118 ne: 23-05-2012, 15:07:37
mendohu edhe i here  ;)

Me bere kurioze :D

Shoot! :D hmmmmm:

 • Postime: 12738
Mishel...............
#119 ne: 23-05-2012, 15:18:43
Shttttt pse ca me di ti mua eeee Spiune LOL LOL

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#120 ne: 23-05-2012, 15:19:41
Shttttt pse ca me di ti mua eeee Spiune LOL

Sic ka thene R.Tree :D Ka shpik zoti MP :P :P ( ta thashe edhe me rime pale LOL)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#121 ne: 23-05-2012, 15:20:33
Sic ka thene R.Tree :D Ka shpik zoti MP :P ( ta thashe edhe me rime pale LOL)

Nuk merrem me pemethym une mi LOL
kam ca kam i them ne shesh te burrave LOL

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#122 ne: 23-05-2012, 15:26:55
hhahaha po thuje de se na bere veshet sa te gomarit LOL :D

Sinqerisht, ne forumin shqiptar kam qene njefare periudhe, s'di pse po s'me terhoqi ^o)
per forume te tjera as qe behet fjale ti krahasoj me ket...

Do me hapur se kaq?? :D :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#123 ne: 23-05-2012, 15:29:31
hhahaha po thuje de se na bere veshet sa te gomarit LOL :D

Sinqerisht, ne forumin shqiptar kam qene njefare periudhe, s'di pse po s'me terhoqi ^o)
per forume te tjera as qe behet fjale ti krahasoj me ket...

Do me hapur se kaq?? :D

me shume se kaq JO LOL

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#124 ne: 23-05-2012, 15:30:40
LOL O mister qe mban emrin Mishel (Perseri me rime LOL)