×

Sondazh

Cfare vote do jepnit ju per kete faqe te re?!

Shkelqyeshem
319 (57.6%)
Shume mire
105 (19%)
Mire
65 (11.7%)
Jo keq
17 (3.1%)
Jo dhe aq mire
15 (2.7%)
Keq
9 (1.6%)
Nuk kam pare me keq
24 (4.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 458

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 22512

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 22512

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#25 ne: 24-09-2004, 15:22:06
Amela rrofsh per fjalet e mira :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
greta
#26 ne: 27-09-2004, 01:40:13
Shume shume urime, web site eshte me te verte shume i mire. <>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2
lona_19
#27 ne: 27-09-2004, 16:37:21
gjeri tani u takon shum mire ..... po me vone nuk e dime ....mbase e shkelqyeshme <> <)>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1289
 • Gjinia: Femer
Zhade
#28 ne: 27-09-2004, 16:46:13
gjeri tani u takon shum mire ..... po me vone nuk e dime ....mbase e shkelqyeshme <> <)>

FLM per fjalet e mira Greta & Lona_19 :puth :puth

P.s. Lona me vone akoma me mire do te jete  :pafshim :pafshim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#29 ne: 30-09-2004, 19:13:29
Ju pergezoj! Shume pune e mire..suksese !
Hala s`kam pare "faqen e zeze" ketu, oj, e keni, a se keni?
Se  revistat ma hengren shpirtin me jane bere boze   :occ
A ju punon ju AL-SAT se mua nuk ma kapin valet ? :pafshim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#30 ne: 04-10-2004, 19:29:43
 :lalala
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 14
zonjusha
#31 ne: 04-10-2004, 21:18:44
megjithse nuk hyj shume ne forum per arsye kohe, me pelqen shume ketu , ka plot tema neper te cilat secili mund te gjej ate cka i pershtatet....etj
ju pergezoj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#32 ne: 05-10-2004, 02:08:40
megjithse nuk hyj shume ne forum per arsye kohe, me pelqen shume ketu , ka plot tema neper te cilat secili mund te gjej ate cka i pershtatet....etj
ju pergezoj

flm Zonjusha per komplimentat.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer
TolindaKS
#33 ne: 12-10-2004, 11:57:30
Kurre forum me te shkelqyer deri me tani s'kam pare. :X
p.s. Si kam votuar , mund ta vertetoni. :)
« Editimi i fundit: 06-11-2004, 14:48:22 nga Tolinda_19 »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#34 ne: 12-10-2004, 16:52:53
Kur forum me te shkelqyer deri me tani s'kam pare. :X
p.s. Si kam votuar , mund ta vertetoni. :)

Shkelqyeshem ke votuar ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer
TolindaKS
#35 ne: 12-10-2004, 18:41:41
Bravo Berno <)>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 9
Saimir
#36 ne: 15-10-2004, 20:13:43
Eshte me te vertete nje pune e mrekullueshme qe keni bere. Faleminderit qe na jepni mundesine te ndjekim nga afer zhvillimet ne token meme. Faleminderit qe na ngrohni zemren dhe na beni te ndihemi si ne atdhe. Vazhdoni keshtu se do te keni bekimin e zotit dhe te mbare shqiptareve dhe patrioteve qe u dhemb zemra dhe shpirt per ate toke te perveluar.

Ju uroj pune te mbare dhe suksese te metejshme.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 259
Bar Bari
#37 ne: 23-10-2004, 16:31:53
Po kuptohet, e kisha rradhen te votoj, dhe dihet te paren. Pse? Po jeni te shkelqyeshem, ia keni qelluar me vete emertimin e faqes "Zeri yt" qe nenkuptoj zerin tim, tendin dhe te gjithe shqiptareve ane e kende ku jane,qe zeri i tyre te ndegjohet kumbueshem, ashtu sic reh zemra e tyre per vendlindje e ATDHE, te vazhdon ndegjueshmeria e zerit te shqiptarit per shqiptari e Shqiperi.
Me nderime dhe respekt, stafit udheheqes dhe gjithe shqiptareve!
Bar Bari
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#38 ne: 23-10-2004, 16:43:28
Ju falenderojme per fjalet e mira :)

Shpresojme qe sebashku te ndertojme dicka qe te na vleje te gjitheve.

Pershendetje!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#39 ne: 24-10-2004, 19:07:09
bravo  <>..urimet me te mira
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2355
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#40 ne: 25-10-2004, 22:29:02
nese më ndegjoni mua mos ndegjoni se ç'thojn tjerët përë ju, por bëhuni më të mirë se tjerët!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#41 ne: 25-10-2004, 23:07:45
Besoj se kritikat jane  te nevojshme :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 188
 • Gjinia: Mashkull
diamant
#42 ne: 26-10-2004, 03:39:57

Shkelqyshem    :occ
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#43 ne: 26-10-2004, 04:51:36
Shume mir ~ shkellqyshem
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 823
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#44 ne: 15-11-2004, 20:19:53
#1  #1  #1 #1 #1

 faqja me e mire shqipetare qe kam pare ne internet deri tani
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#45 ne: 15-11-2004, 21:04:04
#1  #1  #1 #1 #1

 faqja me e mire shqipetare qe kam pare ne internet deri tani

flm Ina per fjalet e mira :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#46 ne: 26-11-2004, 22:19:47
Pershendetje forumit megjithse dhe une u bera antare nje veretje kam , her pas here mbyllet ky forum cfare ndodh ;) :love:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#47 ne: 26-11-2004, 22:23:09
Kemi pas nje probleme me severin dhe tashi sdo kete probleme ma tashi qe na erdhe dhe ti do te heci shum mire :puth
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#48 ne: 26-11-2004, 22:28:25
Pershendetje forumit megjithse dhe une u bera antare nje veretje kam , her pas here mbyllet ky forum cfare ndodh ;) :love:
Ngaqe forumi eshte si yll na e kane inat..........Na kane zili Xhuli.........:D
dhe na detyruan te nderrojme server,edhe pse jemi me mire me te riun!
Keshtu qe serveri i ri i sapo upload-uar nuk do kete probleme mbyllje me!
faleminderit!
;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2355
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#49 ne: 27-11-2004, 07:55:37
pershendetje dhe urime!

smë treguat përse tek une duken gerrmat, sidomos (A=ë) dhe (ç=<)
j u lutemi si ta rregulloje këtë prishje?

tek disa antarë është në rregull!
qe pra cilët s'arrij ti deshifroj si duhet:

Po filloj nga une, kreksi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super