×

Sondazh

Cfare vote do jepnit ju per kete faqe te re?!

Shkelqyeshem
319 (57.6%)
Shume mire
105 (19%)
Mire
65 (11.7%)
Jo keq
17 (3.1%)
Jo dhe aq mire
15 (2.7%)
Keq
9 (1.6%)
Nuk kam pare me keq
24 (4.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 270

Votoni Zeriyt.com

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 22661
Gjumashi
#50 ne: 27-11-2004, 08:20:56
Pershendetje Kreksi!
Ke te drejte, pasi kaluam ne serverin e ri, disa gjera u rregulluan e disa jo.

Per ti kaluar prap E dhe C, mjafton te marrish tekstin ta besh copy dhe pastaj tek Wordpad pse tek
Word ta besh paste, dhe pastaj me crlt + H kliko dhe do e zgjedhish qe Ä<< ta besh E dhe ate tjetren C.
Shpresoje se te kam ndihmuar sa do pak.Me disa postime do merret vet stafi, por ata qe i kan postimet te shentuara ne pc, do isha lutur qe te postojn dhe nje her.
Faleminderit per mirekuptimin.

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#51 ne: 01-12-2004, 21:55:35
marrshallaaa marrshalllaaa

mu mpelqen shum i her
PS: e kapa me dor se mos e marr msysh

se ne gaxhot te marrim msysh na qefi le le na inat:P apo jo berno  :lalala


 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#52 ne: 03-12-2004, 00:58:25
marrshallaaa marrshalllaaa

mu mpelqen shum i her
PS: e kapa me dor se mos e marr msysh

se ne gaxhot te marrim msysh na qefi le le na inat:P apo jo berno  :lalala

meqe ra fjale  kujt i thoni gaxhie  :???

 • Postime: 823
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#53 ne: 03-12-2004, 04:54:45
mua me pelqen ky website si dhe forumi dhe galeria

webite: me pelqen se eshte i thjesht.

Forumi:me pelqen se qe kur erdha minutat e para anetaret me mirepriten me shume dashamiresi.

Galeria:me pelqen se shikojm fotot me te fundit

 <> <> :perqafim :puth :puth

« Editimi i fundit: 14-12-2004, 04:20:42 nga Dor-ina »

 • Postime: 1
 • Gjinia: Mashkull
Berti1
#54 ne: 26-12-2004, 20:28:40
komplimente edhe nga ana ime ok  :???

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull
Step By Albania
#55 ne: 27-12-2004, 17:03:22
Tung,
Qysh ne fillim deshta tju pergezoj per idete e forumit. Tani sa e gjeta ne gogle, e shoh se ja vlen qe te kyqem me shpesh.

 • Postime: 29
BuBi
#56 ne: 02-01-2005, 22:38:57
 <)> Mire jo keq por ka edhe me mire  :tym

 • Postime: 4421
 • Gjinia: Femer
Alda
#57 ne: 04-01-2005, 13:03:28
Edhe un mendoj se forumi esht shum interesant dhe shum i bukur deri tashi ka hecur shum mire dhe te vazhdojm te mbajm kete ritem po duhet ma shum angazhim , kuptohet qe esht sezon pushimi tashi per studentet dhe jane me pushime te neper familjet e veta po ne te ardhem do ket shum aktivitet i uroj suksese Administratoreve te forumit.

 :puth

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#58 ne: 20-01-2005, 19:33:16
Si forum eshte i shkelqyer  por    nuk e kuptoj akoma  probleme keni me servirin   nuk e kuptoj   :???
SuB_ZeRo
#59 ne: 21-01-2005, 00:13:37
do nderrojme server me ca di une  :??? :??? :???

 • Postime: 2354
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#60 ne: 21-01-2005, 00:22:20
Zeri yt na u është bërë tani si Nikotini  ore  apo si një virus i pasheruar!
Sa e nderprejm duhanin aq më shumë na mungon...
dhe keshtu ia dijm mungesen e tijë më shumë.
A e keni ndjer edhe ju keshtu dashurin e parë apo vetëm une?

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#61 ne: 27-03-2005, 10:33:41
Komplimente!
I rrumbullakësova "shkëlqyeshëm" dhe "shumë mirë". :perqafim

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
0711
#62 ne: 19-04-2005, 06:56:25
pershendetje te dashur miq dhe staffi i zeriyt.com

dua tju sjpreh komplimentet e mia per faqen, dmth regullimet e saj...
me ka pelqyer jashtmase
dhe ngjyrat me kane bere shume pershtypje, i japin
forumit nje "flair" shuzme rinore... :)

ju pershendes, 0711 :)

 • Postime: 390
 • Gjinia: Mashkull
Positive
#63 ne: 19-04-2005, 07:10:56
vota ime shkoi per "Shkelqyeshem!"

me verte tani me kete pamjen e re, Forumi ka dal dicka mrekulli...
ju pergezoj per kete web faqe shqiptare qe kemi ne Internet,
nje urim i vecante i shkon Stafit Drejtues (ne vecanti MAX).

suksese ne te ardhmen,
I krishteri  ;)

 • Postime: 1894
 • Gjinia: Mashkull
a1
#64 ne: 21-04-2005, 13:56:29
nuk kam votuar akoma  Jojo:

se avatarin e kisha 3d dhe ai me del vec nje foto  :O :(

megjithate ju lumta dora keni bere nje pune shume te mire ;)

 • Postime: 35
yllza
#65 ne: 10-05-2005, 05:33:28
Zoti ju ndihmofte per nje vazhdimesi edhe me te shkelqyer vertete jeni te mrekullueshem vota ime ishte per shkelqyeshem..sukse se

 • Postime: 54
 • Gjinia: Mashkull
Patriot2005
#66 ne: 19-05-2005, 05:45:35
mire por duhet edhe me mire me shume cilesi

 • Postime: 22687
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#67 ne: 19-05-2005, 06:10:18
o max ,o lali ,po pse sarri me cu mesazhe si me perpara un.ca boni kto nryshime per dit,te pakten na shpiego si funksionojn .spo mor vesh mo asigjo............ :tym.hajt shnet ............

Qe te arrish te dergosh MP duhet te kesh mbi 30 postime ne forum. Duke lene te lire mundesine e mesazheve private per cdokend, kishim problem pasi shume hyjne e rregjistrohen vetem per t'i derguar reklama anetareve ne privat duke i  bezdisur.

 • Postime: 1667
 • Gjinia: Femer
Dirrtygirl
#68 ne: 19-05-2005, 07:55:50
SHKELQYESHEM

 • Postime: 17
 • Gjinia: Mashkull
mbreti007
#69 ne: 19-05-2005, 10:29:03
Pershendetje

Forumi eshte i shkelqyeshum, ketu mund te nderlidhesh ne shume tema.
Vetem keshtu dueht te vazhdohet se do te arrihet shume, se paku ky eshte mendimi im.

 • Postime: 22687
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#70 ne: 19-05-2005, 18:18:34
Ju faleminderit.

Dhe nje here kerkoj ndjese per kufizimin me MP por duhesh bere pasi ka shume abuzime. Njezet postime nuk jane dhe aq shume per t'u arritur ;)

 • Postime: 1
kanto leshaj
#71 ne: 29-06-2005, 15:05:50
Edhe un mendoj se forumi esht shum interesant dhe shum i bukur deri tashi ka hecur shum mire dhe te vazhdojm te mbajm kete ritem po duhet ma shum angazhim , kuptohet qe esht sezon pushimi tashi per studentet dhe jane me pushime te neper familjet e veta po ne te ardhem do ket shum aktivitet i uroj suksese Administratoreve te forumit.

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#72 ne: 01-07-2005, 10:09:17
E kam votuar me SHKELQYESHEM pasi kjo faqe nuk meriton as edhe nje grimce me pak...

Eshte forumi Nr.1 i gjithe shqiptareve. Ju moderatoret duhet te jeni krenare qe keni kryer nje pune kaq te mir.

Ju uroj suksese ne te ardhmen, dhe shpresoj se numri i anetarve te arrije 1000000.

Ju pershendes te gjithve.

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull
emsi
#73 ne: 12-08-2005, 15:30:07
Forumi me i mire nga te gjithe forumet shqiptare qe egzistojne :) :)

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#74 ne: 12-08-2005, 16:59:35
shkelqyeshem