×

Sondazh

Cfare vote do jepnit ju per kete faqe te re?!

Shkelqyeshem
319 (57.6%)
Shume mire
105 (19%)
Mire
65 (11.7%)
Jo keq
17 (3.1%)
Jo dhe aq mire
15 (2.7%)
Keq
9 (1.6%)
Nuk kam pare me keq
24 (4.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 270

Votoni Zeriyt.com

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 22648

 • Postime: 206
 • Gjinia: Femer
embelsira
#75 ne: 14-08-2005, 09:08:15
ne gje qe me ka ra ne sy ketu dhe qe forumet e tjera nuk i kane jan ato mesazhet e castit, shum te bukura komplimente

ju pershendes

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#76 ne: 17-08-2005, 23:30:58
Mua me ben pershtypje ajo shifra 17 te Nuk kam pare me keq... si duket do jene ata te atyre faqeve me Tk ne fund se s'ka si te jete ndryshe! :D

 • Postime: 1894
 • Gjinia: Mashkull
a1
#77 ne: 10-09-2005, 13:26:05
Ose  do jen nga Albforumi  ;)  se me duket 17 anetar kan ne stafin drejtues ata LOL

 • Postime: 1
Dire
#78 ne: 27-09-2005, 04:17:58
Si dikur në  komunizëm
Turp  i madh për Forumin Zeriyt.
Përjashtohen anëtarët pa  asnjë  koment

Psh. Bambos

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull
[TRAFIKER OF COLUMBIA]
#79 ne: 15-10-2005, 08:54:47
Forum i lezecem me pelqen interesant.Ju lumte per punen e krijuar dhe realizuar nga STAFI.

 • Postime: 1580
sorelina
#80 ne: 15-10-2005, 15:10:58
vetova dhe une piken e pare

 • Postime: 11
Aleko
#81 ne: 16-10-2005, 04:28:55
votova edhe un piken e fundit. :)

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#82 ne: 17-10-2005, 13:30:23
po  sigurisht  qe duhet  dhe ndonje vote e tille  per te prishur  syrin e keq :)

 • Postime: 1528
Karatisti
#83 ne: 17-10-2005, 15:33:20
votova edhe un piken e fundit. :)

nese nuk ke pare me keq, me verte shume pak paske pare LOL

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#84 ne: 24-04-2006, 09:12:48
votova edhe un pikën e fundit. :)

Shume mire e ke ber,sic e tha dhe Erlehta mos na marrin nga zar me voten shkelqyeshem.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#85 ne: 09-05-2006, 21:29:38
Të parën te parën  :)
Rrall gjera une pelqej .
Jam interesant une  :)
Zeri yt me pelqen pa mase.
Sa hap pc-n ne shtepi ose diku ku jam duke perdorur internetin ska shance mos hy te zeriyt .

 :perqafim

 • Postime: 2354
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#86 ne: 10-05-2006, 18:48:31
Zeri i se vërtetës !


[attachment[/attachment]

 • Postime: 68
 • Gjinia: Mashkull
marvis
#87 ne: 29-10-2007, 21:04:23
Shum mire mund te themi po ku e ka te shkelqyeshmin mos e degjeneroni muhabetin apo duhet me i ber pak qejfin ....

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#88 ne: 30-10-2007, 08:27:28
Une nuk po them se çfare votova, pasi vota eshte kofidenciale :P.
Po si gurisht qe me pelqen shume ky forum, perndryshe nuk do futesha kaq shpesh ne te.
Urime stafit

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#89 ne: 30-10-2007, 09:33:47
Shum mirë mund të themi po ku e ka te shkelqyeshmin mos e degjeneroni muhabetin apo duhet me i ber pak qejfin ....

Ka qene i shkelqyer,se ti 3 muaj ke ketu,po para 2 vjetesh ka pas shume antare online ne nje moment,po do behet sic ka qene,se deri tani nuk i eshte ber asnje reklam,sot ose neser do vendoset nje pamje e re shpresojm qe te jete e lezetshme per antaret,dhe do i behet me shume reklam duke i derguar e-maile antareve qe te kete shume aktivitet,ne temat me te mira qe ka forumi.

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#90 ne: 30-10-2007, 20:52:39
Te paren normal eshte i shkelqyeshem

 • Postime: 670
 • Gjinia: Mashkull
Terenc
#91 ne: 31-10-2007, 00:07:33
ska nevoje per vota  :D mjafton te shikosh statistikat e forumit dhe del pergjije e shume e mire  ;)

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#92 ne: 31-10-2007, 00:42:15
s'ka nevojë për vota  :D mjafton të shikosh statistikat e forumit dhe del pergjije e shumë e mirë  ;)

Ketu ia ke pikasur!!! :D
Nuk ka nevoje per vota natyrisht, kur dihet nga vete anetaret qe cdo dite regjistrohen ne kete forum, nga postimet qe jane me mijera dhe nga temat qe i bejne te gjithe te pakten ta hapin njehere :P ;) faqen e mrekullueshme "ZeriYT"!!!
Une vetem mund te them qe vetem vazhdoni keshtu, sepse nuk kam hasur ne ndonje forum me te mirefillte se ky qe bej pjese une me gjithe qejf! ;) :perqafim

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#93 ne: 05-08-2010, 15:06:56
shume mire..:).

 • Postime: 22667
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#94 ne: 05-08-2010, 15:53:24
Paske germuar nje teme "antike" :) Rrofshi per vleresimet sidoqofte.

 • Postime: 1580
sorelina
#95 ne: 06-08-2010, 20:05:27
Shkelqyer  :)

 • Postime: 85
 • Gjinia: Mashkull
Hektori111
#96 ne: 06-08-2010, 20:10:27
Shume e mire.

 • Postime: 410
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#97 ne: 28-09-2010, 10:02:05
Shkelqyeshem  :)

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#98 ne: 28-09-2010, 11:46:26
bombe fare  po nuk votoj se me shkoj jeta neper votime :D

 • Postime: 4215
Charlie
#99 ne: 28-09-2010, 18:02:06
Une zgjodha te fundit :D se pastaj mos po na del neser forumi Time Out :D