×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: whitesnake
« ne: 25-05-2012, 15:19:05 »

Kjo theme e forumit eshte ose me sakte ishte punuar mire si per nga dizajni dhe per nga funksionalitetet dhe me ka pelqyer qysh ne fillim  :) bravo admineve per punimin e kesaj theme, tani te shohim themen e re se si do te jete per nga dizajni dhe funksionaliteti :D dhe cfare gabimesh do te harrojne te rregullojne ke e reja :D se mezor po pres t'ua ve ne dukje  :P gjithsesi te pakten shpresojme qe te jete me e mire dhe me e bukur se kjo qe eshte aktualisht  :)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 23-05-2012, 15:31:37 »

ku e ka rimen mi???? LOL

vetem une qe s'mbaj mistere po nejse.....me hapur se une si une si ben askush gjerat...naaaa gjurmet sa te kaut LOL
Postuar nga: dreamm
« ne: 23-05-2012, 15:30:40 »

LOL O mister qe mban emrin Mishel (Perseri me rime LOL)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 23-05-2012, 15:29:31 »

hhahaha po thuje de se na bere veshet sa te gomarit LOL :D

Sinqerisht, ne forumin shqiptar kam qene njefare periudhe, s'di pse po s'me terhoqi ^o)
per forume te tjera as qe behet fjale ti krahasoj me ket...

Do me hapur se kaq?? :D

me shume se kaq JO LOL
Postuar nga: dreamm
« ne: 23-05-2012, 15:26:55 »

hhahaha po thuje de se na bere veshet sa te gomarit LOL :D

Sinqerisht, ne forumin shqiptar kam qene njefare periudhe, s'di pse po s'me terhoqi ^o)
per forume te tjera as qe behet fjale ti krahasoj me ket...

Do me hapur se kaq?? :D :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 23-05-2012, 15:20:33 »

Sic ka thene R.Tree :D Ka shpik zoti MP :P ( ta thashe edhe me rime pale LOL)

Nuk merrem me pemethym une mi LOL
kam ca kam i them ne shesh te burrave LOL
Postuar nga: dreamm
« ne: 23-05-2012, 15:19:41 »

Shttttt pse ca me di ti mua eeee Spiune LOL

Sic ka thene R.Tree :D Ka shpik zoti MP :P :P ( ta thashe edhe me rime pale LOL)
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 23-05-2012, 15:18:43 »

Shttttt pse ca me di ti mua eeee Spiune LOL LOL
Postuar nga: dreamm
« ne: 23-05-2012, 15:07:37 »

mendohu edhe i here  ;)

Me bere kurioze :D

Shoot! :D hmmmmm:
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 23-05-2012, 15:06:25 »

Po mi,po ti ma kalo ama LOL

po flisnim per ty ,jo per mua...