Zerion

@Zerion => Meta => Teme e nisur nga: M A X ne 31-05-2004, 19:36:41

Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 31-05-2004, 19:36:41
Votoni per tere komponentet e kesaj faqe duke filluar me revisten, portalin, galerine dhe forumin.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: atman ne 11-06-2004, 17:27:42
Mua me duket se forumi eshte ne rruge te mbare. Kur them forumi kam parasysh gjithçka duke perfshire edhe ate qe ndoshta eshte shume e rendesishme, revista, si dhe gjithe komponentet e tjere. Natyrisht kjo persa i perket permbajtjes dhe formes me te cilen shprehet. Persa i perket aneve teknike, do te deshiroja qe dikush te me sqaronte per menyren se si behen levizjet e temave kur ato dublohen dhe kam parsysh ketu rastin e sotem te barcoletave, kur Neptun kishte  hapur nje te rediku gjetke,  ndersa ne forum eshte nje teme e tille. Me duket sikur egziston vetem lista e gjate e kapitujve, por jo nen zerat dhe nese nuk egziston mundesia e nenzerave, egziston mundesia e dublimit, ose pamundesia e rregullimit. Kjo verejtje mund edhe te mos qendroje, por ju lutem shume, kush eshte ekspert ne keto gjera le te lodhet paksa per ta rregulluar, ose per te me bere nje leksion te shkurter mua, gratis e? ndryshe :pafshim
Faleminderit.
Sidoqofte, vajza dhe djem, ajo qe mungon tani per tani eshte vetem pak pjesmarrje, dua te them gjalleri. Ndryshe do te ngacmoj nga pak qe te filloni <)> dhe nese nxirrni justifikime atehere do te zbatohet ligji i luftes dhe...  :zjarr. Mos thoni qe nuk u paralajmeruat.
Forumi eshte mire, shume mire. Perfitoj nga rasti t'i uroj ata studente qe jane me provime, une per vete jam duke :tym.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 12-06-2004, 17:04:56
E kam vendosur faqen ne nje direktori sitesh shqiptare (www.kerko.info) dhe lexoni vleresimin qe na kane bere: "pershendetje?
e kam princip nw jet as kujt nuk i jap kompliment po ksaj rradhe ju e merritoni,po vazhdon keshtu se ma letsoni punen sidomos kjo vlen per studentet.falemderi t
"
http://www.kerko.info/index.php?id=33&t=details&cat=33
:)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: SmiLey ne 15-07-2004, 18:03:34
Mendoj se eshte nje 'site' mjaft interesant dhe informues (deri diku) ;)

Urime dhe suksese stafit <> qe beri te mundur hapjen e kesaj faqe me te gjitha karakteristikat e saj qe e cilesojne me shume nga faqet e tjera shqiptare qe kam pare deri tani <)>.

Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 15-07-2004, 23:53:03
Falemnderit shume per komplimentat :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: milanisti ne 16-07-2004, 18:06:26
Edhe un mendoj se forumi esht shum interesant dhe shum i bukur deri tashi ka hecur shum mire dhe te vazhdojm te mbajm kete ritem po duhet ma shum angazhim , kuptohet qe esht sezon pushimi tashi per studentet dhe jane me pushime te neper familjet e veta po ne te ardhem do ket shum aktivitet i uroj suksese Administratoreve te forumit.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 27-07-2004, 01:03:20
Tek www.kerko.info Zeri yt eshte lavderuar shume dhe ka marre plot nente vota ;)

Ketu: http://www.kerko.info/index.php?id=33&t=details&cat=33
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Zhade ne 27-07-2004, 11:32:59
Jo vetem interesant por edhe i mrekullueshem  dhe te gjithe ketu me duket se i njoh kur hyjne ne forum.Jemi miqesuar
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: CL ne 20-08-2004, 06:16:44
iiiiiii   sa te poshter qe jeni (shaka) sikur se dini qe te gjith do te zgjedhin shkelqyeshem dhe shum mir , madje na vini dhe "skam par me keq". hihihiihhi      SUPER MO JENI  (dihet)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: milanisti ne 22-08-2004, 18:32:44
iiiiiii   sa te poshter qe jeni (shaka) sikur se dini qe te gjith do te zgjedhin shkelqyeshem dhe shum mir , madje na vini dhe "skam par me keq". hihihiihhi      SUPER MO JENI  (dihet)

Faliminderit per komplimentat Capkene ???
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Kinge ne 27-08-2004, 16:15:19
voten time do e jap pak me vone  :lule gjer tani jeni mire :pafshim :pafshim
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: la justicia ne 04-09-2004, 16:33:56
i mir....shum shum i mir me duket ne mu.... :lule
po ja qe m'bezdisin ca rob koti nji kty e ne ca tema ia veshin nji kot  ><  :lalala
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Guevara ne 05-09-2004, 01:36:08
ato qe kane votuar NUK KAM PARE ME KEQ, e kane bere per kunje :D
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: aceofhearts ne 08-09-2004, 11:21:51
Hey urime stafit drejtues  ;)...pune te mrekullueshme keni bere edhe po beni! <>
Me topalbania radio e keni mbyllur kapitullin  <)> <>
Bravo, Bravo,Bravo
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: bledarmuco ne 08-09-2004, 16:47:21
pergezime per faqen tuaj por mos ju rritet mendja shume se pastaj  :zjarrr
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: AngelDeviled ne 08-09-2004, 16:53:58
pergezime per faqen tuaj por mos ju rritet mendja shume se pastaj  :zjarrr


Kujt po i rritet mendja?? Dhe cdo me thane ai Zgjarri.
Me tregu se jemi te nxehte!!!!! :lule
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: njoni ne 10-09-2004, 13:44:21
keni bere me te vertete nje pune te mrekullueshme  8)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: diamant ne 11-09-2004, 02:35:42
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: AngelDeviled ne 11-09-2004, 03:33:31
nuk e  kuptoj pse-ne e shkronjave te vogla,por kam vene re se ne pc te ndryshem ndryshon formati!Psh ai i MAC s'eshte gje!Nuk e di po mua per vete shkronjat me dalin normale!
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Gjumashi ne 11-09-2004, 03:35:38
Kush na ka inat he.

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: AngelDeviled ne 11-09-2004, 03:36:33
se mos na ka kush inat!!!! :occ
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 11-09-2004, 08:57:05
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari

E ke fjalen per madhesine e germave ne faqe te pare, apo tek forumi?

Pershendetje!
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: diamant ne 11-09-2004, 23:16:01
Te them te drejten nuk kam shume kohe te lire per te pare gjithe faqen Zeriyt po e le te votoje nje here tjeter,  them se kjo e radiove muzik shqip eshte  e kendshme me pelqen shume :lule
Kam nje veretje tek hyrja shkrimet jane vertet interesante por i lexoje me shume mundim pasi jane shkronjat e vogla gati mikroskopike. :detari

E ke fjalen per madhesine e germave ne faqe te pare, apo tek forumi?

Pershendetje!

Tek faqja e pare. :tym
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: diamant ne 11-09-2004, 23:20:41
Kush na ka inat he.

E  paske karikatorin te nxehur lol:lalala
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Amela ne 24-09-2004, 02:54:53
Good Job !!!
Po me pelqen shume ky forumi i ri se paske shume pika kyce ku mund te kapesh :P ;)
Me vertet shume topic paska edhe tema nga me te ndryshmet.....po jan anetaret thuj qe e kan zbukuru .
Eshte si puna e shtepiave qe kompania e ngrit ne kembe nje pallat dhe banoret e mire mbajne :) Jan be te dyja bashke edhe pastaj bjen ne sy puna e mire e bere nga dyja palet.
Pershendetje administratoreve dhe anetareve ne vecanti qe qenkan kaq simpatike :)
Bye all !! :pafshim
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 24-09-2004, 15:22:06
Amela rrofsh per fjalet e mira :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: greta ne 27-09-2004, 01:40:13
Shume shume urime, web site eshte me te verte shume i mire. <>
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: lona_19 ne 27-09-2004, 16:37:21
gjeri tani u takon shum mire ..... po me vone nuk e dime ....mbase e shkelqyeshme <> <)>
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Zhade ne 27-09-2004, 16:46:13
gjeri tani u takon shum mire ..... po me vone nuk e dime ....mbase e shkelqyeshme <> <)>

FLM per fjalet e mira Greta & Lona_19 :puth :puth

P.s. Lona me vone akoma me mire do te jete  :pafshim :pafshim
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: ÇAMËRIA ne 30-09-2004, 19:13:29
Ju pergezoj! Shume pune e mire..suksese !
Hala s`kam pare "faqen e zeze" ketu, oj, e keni, a se keni?
Se  revistat ma hengren shpirtin me jane bere boze   :occ
A ju punon ju AL-SAT se mua nuk ma kapin valet ? :pafshim
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: ÇAMËRIA ne 04-10-2004, 19:29:43
 :lalala
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: zonjusha ne 04-10-2004, 21:18:44
megjithse nuk hyj shume ne forum per arsye kohe, me pelqen shume ketu , ka plot tema neper te cilat secili mund te gjej ate cka i pershtatet....etj
ju pergezoj
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: milanisti ne 05-10-2004, 02:08:40
megjithse nuk hyj shume ne forum per arsye kohe, me pelqen shume ketu , ka plot tema neper te cilat secili mund te gjej ate cka i pershtatet....etj
ju pergezoj

flm Zonjusha per komplimentat.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: TolindaKS ne 12-10-2004, 11:57:30
Kurre forum me te shkelqyer deri me tani s'kam pare. :X
p.s. Si kam votuar , mund ta vertetoni. :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: milanisti ne 12-10-2004, 16:52:53
Kur forum me te shkelqyer deri me tani s'kam pare. :X
p.s. Si kam votuar , mund ta vertetoni. :)

Shkelqyeshem ke votuar ;)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: TolindaKS ne 12-10-2004, 18:41:41
Bravo Berno <)>
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Saimir ne 15-10-2004, 20:13:43
Eshte me te vertete nje pune e mrekullueshme qe keni bere. Faleminderit qe na jepni mundesine te ndjekim nga afer zhvillimet ne token meme. Faleminderit qe na ngrohni zemren dhe na beni te ndihemi si ne atdhe. Vazhdoni keshtu se do te keni bekimin e zotit dhe te mbare shqiptareve dhe patrioteve qe u dhemb zemra dhe shpirt per ate toke te perveluar.

Ju uroj pune te mbare dhe suksese te metejshme.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Bar Bari ne 23-10-2004, 16:31:53
Po kuptohet, e kisha rradhen te votoj, dhe dihet te paren. Pse? Po jeni te shkelqyeshem, ia keni qelluar me vete emertimin e faqes "Zeri yt" qe nenkuptoj zerin tim, tendin dhe te gjithe shqiptareve ane e kende ku jane,qe zeri i tyre te ndegjohet kumbueshem, ashtu sic reh zemra e tyre per vendlindje e ATDHE, te vazhdon ndegjueshmeria e zerit te shqiptarit per shqiptari e Shqiperi.
Me nderime dhe respekt, stafit udheheqes dhe gjithe shqiptareve!
Bar Bari
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 23-10-2004, 16:43:28
Ju falenderojme per fjalet e mira :)

Shpresojme qe sebashku te ndertojme dicka qe te na vleje te gjitheve.

Pershendetje!
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: redman ne 24-10-2004, 19:07:09
bravo  <>..urimet me te mira
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: kreksi ne 25-10-2004, 22:29:02
nese më ndegjoni mua mos ndegjoni se ç'thojn tjerët përë ju, por bëhuni më të mirë se tjerët!
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 25-10-2004, 23:07:45
Besoj se kritikat jane  te nevojshme :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: diamant ne 26-10-2004, 03:39:57

Shkelqyshem    :occ
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: LinaVL ne 26-10-2004, 04:51:36
Shume mir ~ shkellqyshem
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: ProudToBeAlbanian ne 15-11-2004, 20:19:53
#1  #1  #1 #1 #1

 faqja me e mire shqipetare qe kam pare ne internet deri tani
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: milanisti ne 15-11-2004, 21:04:04
#1  #1  #1 #1 #1

 faqja me e mire shqipetare qe kam pare ne internet deri tani

flm Ina per fjalet e mira :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: leni ne 26-11-2004, 22:19:47
Pershendetje forumit megjithse dhe une u bera antare nje veretje kam , her pas here mbyllet ky forum cfare ndodh ;) :love:
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: milanisti ne 26-11-2004, 22:23:09
Kemi pas nje probleme me severin dhe tashi sdo kete probleme ma tashi qe na erdhe dhe ti do te heci shum mire :puth
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: AngelDeviled ne 26-11-2004, 22:28:25
Pershendetje forumit megjithse dhe une u bera antare nje veretje kam , her pas here mbyllet ky forum cfare ndodh ;) :love:
Ngaqe forumi eshte si yll na e kane inat..........Na kane zili Xhuli.........:D
dhe na detyruan te nderrojme server,edhe pse jemi me mire me te riun!
Keshtu qe serveri i ri i sapo upload-uar nuk do kete probleme mbyllje me!
faleminderit!
;)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: kreksi ne 27-11-2004, 07:55:37
pershendetje dhe urime!

smë treguat përse tek une duken gerrmat, sidomos (A=ë) dhe (ç=<)
j u lutemi si ta rregulloje këtë prishje?

tek disa antarë është në rregull!
qe pra cilët s'arrij ti deshifroj si duhet:

Po filloj nga une, kreksi
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Gjumashi ne 27-11-2004, 08:20:56
Pershendetje Kreksi!
Ke te drejte, pasi kaluam ne serverin e ri, disa gjera u rregulluan e disa jo.

Per ti kaluar prap E dhe C, mjafton te marrish tekstin ta besh copy dhe pastaj tek Wordpad pse tek
Word ta besh paste, dhe pastaj me crlt + H kliko dhe do e zgjedhish qe Ä<< ta besh E dhe ate tjetren C.
Shpresoje se te kam ndihmuar sa do pak.Me disa postime do merret vet stafi, por ata qe i kan postimet te shentuara ne pc, do isha lutur qe te postojn dhe nje her.
Faleminderit per mirekuptimin.

Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Gaxhia ne 01-12-2004, 21:55:35
marrshallaaa marrshalllaaa

mu mpelqen shum i her
PS: e kapa me dor se mos e marr msysh

se ne gaxhot te marrim msysh na qefi le le na inat:P apo jo berno  :lalala


Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: leni ne 03-12-2004, 00:58:25
marrshallaaa marrshalllaaa

mu mpelqen shum i her
PS: e kapa me dor se mos e marr msysh

se ne gaxhot te marrim msysh na qefi le le na inat:P apo jo berno  :lalala

meqe ra fjale  kujt i thoni gaxhie  :???
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: ProudToBeAlbanian ne 03-12-2004, 04:54:45
mua me pelqen ky website si dhe forumi dhe galeria

webite: me pelqen se eshte i thjesht.

Forumi:me pelqen se qe kur erdha minutat e para anetaret me mirepriten me shume dashamiresi.

Galeria:me pelqen se shikojm fotot me te fundit

 <> <> :perqafim :puth :puth

Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Berti1 ne 26-12-2004, 20:28:40
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F&hash=e62a3cc47f948faa0e3ab6a34ef185d3)komplimente edhe nga ana ime ok  :???
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Step By Albania ne 27-12-2004, 17:03:22
Tung,
Qysh ne fillim deshta tju pergezoj per idete e forumit. Tani sa e gjeta ne gogle, e shoh se ja vlen qe te kyqem me shpesh.

Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: BuBi ne 02-01-2005, 22:38:57
 <)> Mire jo keq por ka edhe me mire  :tym
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Alda ne 04-01-2005, 13:03:28
Edhe un mendoj se forumi esht shum interesant dhe shum i bukur deri tashi ka hecur shum mire dhe te vazhdojm te mbajm kete ritem po duhet ma shum angazhim , kuptohet qe esht sezon pushimi tashi per studentet dhe jane me pushime te neper familjet e veta po ne te ardhem do ket shum aktivitet i uroj suksese Administratoreve te forumit.

 :puth
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: leni ne 20-01-2005, 19:33:16
Si forum eshte i shkelqyer  por    nuk e kuptoj akoma  probleme keni me servirin   nuk e kuptoj   :???
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: SuB_ZeRo ne 21-01-2005, 00:13:37
do nderrojme server me ca di une  :??? :??? :???
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: kreksi ne 21-01-2005, 00:22:20
Zeri yt na u është bërë tani si Nikotini  ore  apo si një virus i pasheruar!
Sa e nderprejm duhanin aq më shumë na mungon...
dhe keshtu ia dijm mungesen e tijë më shumë.
A e keni ndjer edhe ju keshtu dashurin e parë apo vetëm une?
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Irenis ne 27-03-2005, 10:33:41
Komplimente!
I rrumbullakësova "shkëlqyeshëm" dhe "shumë mirë". :perqafim
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: 0711 ne 19-04-2005, 06:56:25
pershendetje te dashur miq dhe staffi i zeriyt.com

dua tju sjpreh komplimentet e mia per faqen, dmth regullimet e saj...
me ka pelqyer jashtmase
dhe ngjyrat me kane bere shume pershtypje, i japin
forumit nje "flair" shuzme rinore... :)

ju pershendes, 0711 :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Positive ne 19-04-2005, 07:10:56
vota ime shkoi per "Shkelqyeshem!"

me verte tani me kete pamjen e re, Forumi ka dal dicka mrekulli...
ju pergezoj per kete web faqe shqiptare qe kemi ne Internet,
nje urim i vecante i shkon Stafit Drejtues (ne vecanti MAX).

suksese ne te ardhmen,
I krishteri  ;)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: a1 ne 21-04-2005, 13:56:29
nuk kam votuar akoma  Jojo:

se avatarin e kisha 3d dhe ai me del vec nje foto  :O :(

megjithate ju lumta dora keni bere nje pune shume te mire ;)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: yllza ne 10-05-2005, 05:33:28
Zoti ju ndihmofte per nje vazhdimesi edhe me te shkelqyer vertete jeni te mrekullueshem vota ime ishte per shkelqyeshem..sukse se
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Patriot2005 ne 19-05-2005, 05:45:35
mire por duhet edhe me mire me shume cilesi
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 19-05-2005, 06:10:18
o max ,o lali ,po pse sarri me cu mesazhe si me perpara un.ca boni kto nryshime per dit,te pakten na shpiego si funksionojn .spo mor vesh mo asigjo............ :tym.hajt shnet ............

Qe te arrish te dergosh MP duhet te kesh mbi 30 postime ne forum. Duke lene te lire mundesine e mesazheve private per cdokend, kishim problem pasi shume hyjne e rregjistrohen vetem per t'i derguar reklama anetareve ne privat duke i  bezdisur.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Dirrtygirl ne 19-05-2005, 07:55:50
SHKELQYESHEM
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: mbreti007 ne 19-05-2005, 10:29:03
Pershendetje

Forumi eshte i shkelqyeshum, ketu mund te nderlidhesh ne shume tema.
Vetem keshtu dueht te vazhdohet se do te arrihet shume, se paku ky eshte mendimi im.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 19-05-2005, 18:18:34
Ju faleminderit.

Dhe nje here kerkoj ndjese per kufizimin me MP por duhesh bere pasi ka shume abuzime. Njezet postime nuk jane dhe aq shume per t'u arritur ;)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: kanto leshaj ne 29-06-2005, 15:05:50
Edhe un mendoj se forumi esht shum interesant dhe shum i bukur deri tashi ka hecur shum mire dhe te vazhdojm te mbajm kete ritem po duhet ma shum angazhim , kuptohet qe esht sezon pushimi tashi per studentet dhe jane me pushime te neper familjet e veta po ne te ardhem do ket shum aktivitet i uroj suksese Administratoreve te forumit.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2005, 10:09:17
E kam votuar me SHKELQYESHEM pasi kjo faqe nuk meriton as edhe nje grimce me pak...

Eshte forumi Nr.1 i gjithe shqiptareve. Ju moderatoret duhet te jeni krenare qe keni kryer nje pune kaq te mir.

Ju uroj suksese ne te ardhmen, dhe shpresoj se numri i anetarve te arrije 1000000.

Ju pershendes te gjithve.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: emsi ne 12-08-2005, 15:30:07
Forumi me i mire nga te gjithe forumet shqiptare qe egzistojne :) :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: erlehta ne 12-08-2005, 16:59:35
shkelqyeshem
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: embelsira ne 14-08-2005, 09:08:15
ne gje qe me ka ra ne sy ketu dhe qe forumet e tjera nuk i kane jan ato mesazhet e castit, shum te bukura komplimente

ju pershendes
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: AngelDeviled ne 17-08-2005, 23:30:58
Mua me ben pershtypje ajo shifra 17 te Nuk kam pare me keq... si duket do jene ata te atyre faqeve me Tk ne fund se s'ka si te jete ndryshe! :D
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: a1 ne 10-09-2005, 13:26:05
Ose  do jen nga Albforumi  ;)  se me duket 17 anetar kan ne stafin drejtues ata LOL
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Dire ne 27-09-2005, 04:17:58
Si dikur në  komunizëm
Turp  i madh për Forumin Zeriyt.
Përjashtohen anëtarët pa  asnjë  koment

Psh. Bambos
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: [TRAFIKER OF COLUMBIA] ne 15-10-2005, 08:54:47
Forum i lezecem me pelqen interesant.Ju lumte per punen e krijuar dhe realizuar nga STAFI.
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: sorelina ne 15-10-2005, 15:10:58
vetova dhe une piken e pare
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Aleko ne 16-10-2005, 04:28:55
votova edhe un piken e fundit. :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: erlehta ne 17-10-2005, 13:30:23
po  sigurisht  qe duhet  dhe ndonje vote e tille  per te prishur  syrin e keq :)
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Karatisti ne 17-10-2005, 15:33:20
votova edhe un piken e fundit. :)

nese nuk ke pare me keq, me verte shume pak paske pare LOL
Titulli: : Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Berni ne 24-04-2006, 09:12:48
votova edhe un pikën e fundit. :)

Shume mire e ke ber,sic e tha dhe Erlehta mos na marrin nga zar me voten shkelqyeshem.
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: BabyDance ne 09-05-2006, 21:29:38
Të parën te parën  :)
Rrall gjera une pelqej .
Jam interesant une  :)
Zeri yt me pelqen pa mase.
Sa hap pc-n ne shtepi ose diku ku jam duke perdorur internetin ska shance mos hy te zeriyt .

 :perqafim
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: kreksi ne 10-05-2006, 18:48:31
Zeri i se vërtetës !


[attachment[/attachment]
Titulli: Re: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: marvis ne 29-10-2007, 21:04:23
Shum mire mund te themi po ku e ka te shkelqyeshmin mos e degjeneroni muhabetin apo duhet me i ber pak qejfin ....
Titulli: Re: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Ami ne 30-10-2007, 08:27:28
Une nuk po them se çfare votova, pasi vota eshte kofidenciale :P.
Po si gurisht qe me pelqen shume ky forum, perndryshe nuk do futesha kaq shpesh ne te.
Urime stafit
Titulli: Re: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Berni ne 30-10-2007, 09:33:47
Shum mirë mund të themi po ku e ka te shkelqyeshmin mos e degjeneroni muhabetin apo duhet me i ber pak qejfin ....

Ka qene i shkelqyer,se ti 3 muaj ke ketu,po para 2 vjetesh ka pas shume antare online ne nje moment,po do behet sic ka qene,se deri tani nuk i eshte ber asnje reklam,sot ose neser do vendoset nje pamje e re shpresojm qe te jete e lezetshme per antaret,dhe do i behet me shume reklam duke i derguar e-maile antareve qe te kete shume aktivitet,ne temat me te mira qe ka forumi.
Titulli: Re: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Belinaa ne 30-10-2007, 20:52:39
Te paren normal eshte i shkelqyeshem
Titulli: Re: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Terenc ne 31-10-2007, 00:07:33
ska nevoje per vota  :D mjafton te shikosh statistikat e forumit dhe del pergjije e shume e mire  ;)
Titulli: Re: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Englishbee ne 31-10-2007, 00:42:15
s'ka nevojë për vota  :D mjafton të shikosh statistikat e forumit dhe del pergjije e shumë e mirë  ;)

Ketu ia ke pikasur!!! :D
Nuk ka nevoje per vota natyrisht, kur dihet nga vete anetaret qe cdo dite regjistrohen ne kete forum, nga postimet qe jane me mijera dhe nga temat qe i bejne te gjithe te pakten ta hapin njehere :P ;) faqen e mrekullueshme "ZeriYT"!!!
Une vetem mund te them qe vetem vazhdoni keshtu, sepse nuk kam hasur ne ndonje forum me te mirefillte se ky qe bej pjese une me gjithe qejf! ;) :perqafim
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Nore ne 05-08-2010, 15:06:56
shume mire..:).
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 05-08-2010, 15:53:24
Paske germuar nje teme "antike" :) Rrofshi per vleresimet sidoqofte.
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: sorelina ne 06-08-2010, 20:05:27
Shkelqyer  :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Hektori111 ne 06-08-2010, 20:10:27
Shume e mire.
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 28-09-2010, 10:02:05
Shkelqyeshem  :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: alegri ne 28-09-2010, 11:46:26
bombe fare  po nuk votoj se me shkoj jeta neper votime :D
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2010, 18:02:06
Une zgjodha te fundit :D se pastaj mos po na del neser forumi Time Out :D
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Syrgjyn ne 28-09-2010, 18:10:06
Une zgjodha te fundit :D se pastaj mos po na del neser forumi Time Out :D

E paske zgjedhur për të prishur syrin e keq :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: JustA ne 28-09-2010, 21:07:50
mundet edhe me mir :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Nore ne 28-09-2010, 21:27:41
jam kondrra me ty justa me mir ska ku tshkoj :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: JustA ne 29-09-2010, 19:37:03
jam kondrra me ty justa me mir ska ku tshkoj :)


pun e madhe :D
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Nore ne 29-09-2010, 19:47:14
e thuaj me zemer ne dore :D  "kiss" ups shpulle :P
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: dreamm ne 21-10-2010, 12:09:53
Keto ditet e fundit qe s'po punonte "Zeri" dola vizita neper forumet tjera.
Nuk para e kam pasur idene si jane e si funksionojne e cfare permbajne :D, meqe vetem me "Zerin" merresha.

Ti Max dhe ti Syrgjyn vertet duhet te jeni krenare per cfare keni bere me kete forum.
Eshte absolutisht sh. me i vecante se forumet e tjera, si ne paraqitje ashtu edhe ne permbajtje.

Welldone to both of you.  :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Syrgjyn ne 21-10-2010, 12:57:55
Faleminderit! :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: M A X ne 22-10-2010, 13:03:17
Rrofsh e dashur Dream :) Na vjen shume mire kur lexojme dhe fjale te tilla.

Le te mos harrojme dhe slloganin  kesaj rubrike:

Vlerësimet dhe lavdërimet na kënaqin; kritikat na ndihmojnë të ecim para
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: pylltar ne 06-11-2010, 22:51:18
dy te parat zgjodha
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: [AnnaBela] ne 15-03-2012, 16:51:14
me duket e shkelqyeshme
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Misss ne 17-03-2012, 18:05:23
Shkelqyeshem paskam votuar por tani do thoja mire  :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 13:36:42
Shkelqyeshem paskam votuar por tani do thoja mire  :)

me 2
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: endrrimtare ne 23-05-2012, 13:42:36
Eshte i kendshem si forum. Mua me duket sikur jam ne shtepine time. :D

Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 13:49:30
Eshte i kendshem si forum. Mua me duket sikur jam ne shtepine time. :Dpranej je leshu si vaji ne lakra ti LOL
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: endrrimtare ne 23-05-2012, 13:51:05
pranej je leshu si vaji ne lakra ti LOL

Po mi,po ti ma kalo ama LOL
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2012, 15:04:26
Personalisht, s'do e nderroja me asnje forum tjeter. :)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 15:06:07
Personalisht, s'do e nderroja me asnje forum tjeter. :)

mendohu edhe i here  ;)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 15:06:25
Po mi,po ti ma kalo ama LOL

po flisnim per ty ,jo per mua...
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2012, 15:07:37
mendohu edhe i here  ;)

Me bere kurioze :D

Shoot! :D hmmmmm:
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 15:18:43
Shttttt pse ca me di ti mua eeee Spiune LOL LOL
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2012, 15:19:41
Shttttt pse ca me di ti mua eeee Spiune LOL

Sic ka thene R.Tree :D Ka shpik zoti MP :P :P ( ta thashe edhe me rime pale LOL)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 15:20:33
Sic ka thene R.Tree :D Ka shpik zoti MP :P ( ta thashe edhe me rime pale LOL)

Nuk merrem me pemethym une mi LOL
kam ca kam i them ne shesh te burrave LOL
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2012, 15:26:55
hhahaha po thuje de se na bere veshet sa te gomarit LOL :D

Sinqerisht, ne forumin shqiptar kam qene njefare periudhe, s'di pse po s'me terhoqi ^o)
per forume te tjera as qe behet fjale ti krahasoj me ket...

Do me hapur se kaq?? :D :P
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 15:29:31
hhahaha po thuje de se na bere veshet sa te gomarit LOL :D

Sinqerisht, ne forumin shqiptar kam qene njefare periudhe, s'di pse po s'me terhoqi ^o)
per forume te tjera as qe behet fjale ti krahasoj me ket...

Do me hapur se kaq?? :D

me shume se kaq JO LOL
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2012, 15:30:40
LOL O mister qe mban emrin Mishel (Perseri me rime LOL)
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 15:31:37
ku e ka rimen mi???? LOL

vetem une qe s'mbaj mistere po nejse.....me hapur se une si une si ben askush gjerat...naaaa gjurmet sa te kaut LOL
Titulli: Votoni Zeriyt.com
Postuar nga: whitesnake ne 25-05-2012, 15:19:05
Kjo theme e forumit eshte ose me sakte ishte punuar mire si per nga dizajni dhe per nga funksionalitetet dhe me ka pelqyer qysh ne fillim  :) bravo admineve per punimin e kesaj theme, tani te shohim themen e re se si do te jete per nga dizajni dhe funksionaliteti :D dhe cfare gabimesh do te harrojne te rregullojne ke e reja :D se mezor po pres t'ua ve ne dukje  :P gjithsesi te pakten shpresojme qe te jete me e mire dhe me e bukur se kjo qe eshte aktualisht  :)