Votoni Zeriyt.com - 6 - Meta

×
Hyrja
Profili

Sondazh

Cfare vote do jepnit ju per kete faqe te re?!

Shkelqyeshem
319 (57.6%)
Shume mire
105 (19%)
Mire
65 (11.7%)
Jo keq
17 (3.1%)
Jo dhe aq mire
15 (2.7%)
Keq
9 (1.6%)
Nuk kam pare me keq
24 (4.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 270

Votoni Zeriyt.com

Votoni Zeriyt.com

· 127 · 23898

  • Postime: 12743

#125 ne: 23-05-2012, 15:31:37
ku e ka rimen mi???? LOL

vetem une qe s'mbaj mistere po nejse.....me hapur se une si une si ben askush gjerat...naaaa gjurmet sa te kaut LOL

  • Postime: 956
  • Gjinia: Mashkull

#126 ne: 25-05-2012, 15:19:05
Kjo theme e forumit eshte ose me sakte ishte punuar mire si per nga dizajni dhe per nga funksionalitetet dhe me ka pelqyer qysh ne fillim  :) bravo admineve per punimin e kesaj theme, tani te shohim themen e re se si do te jete per nga dizajni dhe funksionaliteti :D dhe cfare gabimesh do te harrojne te rregullojne ke e reja :D se mezor po pres t'ua ve ne dukje  :P gjithsesi te pakten shpresojme qe te jete me e mire dhe me e bukur se kjo qe eshte aktualisht  :)

Temat e fundit