×
Hyrja
Profili

WTF

· 3 · 1155

WTF

· 3 · 1155

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 03-10-2009, 12:49:47
  Me vjen keq por kjo teme i kalon kufijte e natyres se ketij komuniteti. Ketu duhet te diskutohet dhe flitet per seksualitet normal e te shendoshe e jo per perversitete te semura prej njerezish te semure. Cfare do vije pastaj, ndonje pyetje qe ka lidhje me minorene?!! Se keshtu po shkojne keto gjera, ku shtyhen kufijte tej e me tej duke kaluar jashte natyres tone njerezore.


  I dashur Max!
  Mua më vjen mirë që ty nuk të pëlqen dalja nga natyra njerëzore, por problemi yt është se ti nuk kupton dhe nuk përcakton dot se cila është natyra e vërtetë njerëzore.

  Në marrëdhëniet seksuale mashkull femër, nuk ka dalje nga natyra njerëzore. Tema ime mund të klasifikohej e veçantë, por jo perverse.

  Dalje nga natyra njerëzore janë marrëdhëniet e të njëjtit seks.
  Ti këtu lejon tema për homoseksualët dhe lesbiket. Këta sot po legalizohen dhe po vlerësohen. Këto janë perversitete, jo tema ime.

   
   

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 03-10-2009, 12:55:15
  Jo me vjen keq, por tema "fekalizuese" vertete nuk kane vend ketu. Ka plot forume te specializuara per te tilla tematika dhe ky ketu nuk eshte nje nga ato. Do te lutesha te mos e zgjatnim me kete diskutim.

  • Postime: 910
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 03-10-2009, 13:01:42
  Në rregull, nuk po e zgjas diskutimin, por prisja të më sqaroje diçka për homosekualët dhe lesbikët.
  Ti nuk the asgjë për ta...

  Temat e fundit