×

Zeri im - Zeri yt - Zerion

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 177 · 3306

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#150 ne: 05-06-2019, 02:02:35
I missed you guys so much!!!!!

Ku je moj e embel 😍😍😍
Mirëserdhe 😘

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#151 ne: 05-06-2019, 07:22:43
I missed you guys so much!!!!!

Mireserivjen  :perqafim

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#152 ne: 05-06-2019, 07:58:48
Mire se na erdhet :)

 • Postime: 223
Passion
#153 ne: 05-06-2019, 08:03:16
Mire se rigjete Zerin e zeristet. :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#154 ne: 05-06-2019, 11:59:02
I missed you guys so much!!!!!

Miss u too mi :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#155 ne: 05-06-2019, 13:49:35
I missed you guys so much!!!!!

Rikthim të këndshëm 🤗

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#156 ne: 06-06-2019, 01:05:19
Flm evribadi :D

 • Postime: 4261
Charlie
#157 ne: 06-06-2019, 17:18:39
Nafija in da house yoo yooo :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#158 ne: 06-06-2019, 17:20:19
Nafija in da house yoo yooo :D

Dybeque time thua LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#159 ne: 06-06-2019, 17:25:31
Dybeque time thua LOL

Asiher nuk i dihet :D :D 

Mire se ke ardhe edhe ti shoku :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#160 ne: 07-06-2019, 06:25:08
Nga tel duket super

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#161 ne: 10-06-2019, 12:36:38
Ju vijne njoftime te tilla si ky shembulli meposhte, per rubrika dhe temat e abonuara si dhe per mesazhet private?

 • Postime: 223
Passion
#162 ne: 10-06-2019, 12:40:23
Ju vijne njoftime te tilla si ky shembulli meposhte, per rubrika dhe temat e abonuara si dhe per mesazhet private?Mua jo!  :)

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#163 ne: 10-06-2019, 12:59:35
Mua po

 • Postime: 4261
Charlie
#164 ne: 10-06-2019, 13:44:55
MAX, do ta doja qe ta ktheje ate opsionin qe tregon se kush ka qene postuesi i fundit ne ate teme.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#165 ne: 11-06-2019, 06:40:33
MAX, do ta doja qe ta ktheje ate opsionin qe tregon se kush ka qene postuesi i fundit ne ate teme.

Mendon në celular? Nëse hyn nga iPad ose kompjuter aty e ke  ;)

 • Postime: 4261
Charlie
#166 ne: 11-06-2019, 14:23:19
Mendon në celular? Nëse hyn nga iPad ose kompjuter aty e ke  ;)

Mua nuk me del as nga PC as nga celulari se kush ka qene postuesi i fundit ne nje teme.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#167 ne: 14-06-2019, 07:01:05
Kështu më del mua
 

 
« Editimi i fundit: 14-06-2019, 08:05:47 nga Gjumashi »

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#168 ne: 14-06-2019, 08:22:24
Charlie e ka fjalen per brenda rubrikave. Sdq do rregullohet dhe ajo.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#169 ne: 14-06-2019, 13:44:37
Nuk është I vetmi 🙂 Unë as që e kisha vërnë re.

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#170 ne: 16-06-2019, 20:24:43
@Parloté ato opsionet Outbox e te tjera ne MP https://www.zerion.net/pm/ u rivendosen. Do duhet te kishin qene gjithmone aty, por gabimisht ishin hequr.
 

 • Postime: 4261
Charlie
#171 ne: 17-06-2019, 16:02:00
Charlie e ka fjalen per brenda rubrikave. Sdq do rregullohet dhe ajo.

Po pra per ate e kisha fjalen. Faleminderit sepse nuk i merrke vesh kush ka postu i fundit :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#172 ne: 19-06-2019, 10:45:57
Disa ndryshime me rendesi per profilet dhe mesazhet private kur vizitohen e perdoren nga pajisje mobile (smartphone)

 
 


 
 

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#173 ne: 09-12-2019, 09:03:42
Me pelqejne ndryshimet e reja ketu. Perdorim i lehte dhe cdo gje e pergjithesuar e kompakte.👍👌

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#174 ne: 07-01-2020, 00:19:18
Nje update me te rejat e Zerit te realizuara muajt e fundit. Qellimi eshte qe faqja te jete sa me praktike dhe e thjeshte ne perdorim. Fokusi ka qene me shume te optimizimi per smartphone, pasi shumica e perdorin faqen nga celulari.
Prandaj dhe pergjigja e shpejte kur temat vizitohe nga celulari eshte bere qe te jete sa me e lehte ne perdorim. Praktikisht per t'u pergjigjur ne nje teme eshte gati po aq e thjeshte sa tashme te gjithperdorshmit WhatsApp, FB Messenger etj si keto.Anetaret e identifikuar marrin ne faqen hyrese informacionet me aktuale ne nje faqe te personalizuar per secilin. Ne pamje te pare paraqiten me te rejat qe nga vizita e fundit per ate anetar; qofshin keto postime ne nje teme te vjeter apo nje teme komplet e re. Nje teme e palexuar pasi eshte vizituar nuk paraqitet me ne faqen e pare per sa kohe nuk ka te reja ne ate teme.Vizitoret apo te paidentifikuarit shohin faqen e pare vetem me temat e reja.
Po kjo faqe mund te vizitohet dhe nga anetaret e identifikuar nese deshirohet.
Gjithesesi per anetaret ne faqen e pare te personalizuar prezantohen edhe temat e reja te krijuara qe prej vizites se fundit.Nenrubrikat gjenden ne nje menu te vecante ne krye te rubrikes meme.Ikona te vecanta per rubrikat kryesoreNje menu ndihmese ne te majte te faqes per versionin desktop.Plus dhe shume rregullime te tjera funksionale e estetike. Zerion eshte vazhdimisht ne permiresim e ndryshim. Stay tuned :)