×

Zeri im - Zeri yt - Zerion

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 177 · 3102

 • Postime: 26273
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#25 ne: 25-03-2019, 19:13:34
Varet, nuk e di sa here do te kerkohet qe ta bej me dije :P

Je me kenaqur tani me postimet e fundit ne krye te faqes? Ke dhe ato linqet per te pergjigjet aktuale neper temat ku ke postuar.

 • Postime: 253
Monique
#26 ne: 25-03-2019, 19:18:48
Yes yes ....une nuk ankohem per veten ore
Por per ata qe vijne LOL

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#27 ne: 25-03-2019, 20:13:24
Qe forumi eshte keshtu eshte sepse kam zgjedhur une me vetedije te jete keshtu. Nuk eshte as mangesi e as defekt i SMF. Une e kuptoj se shume prej jush nuk u duket ne rregull sepse jeni mesuar me forumet konvencionale, por ky forum ketu nuk eshte si te tjeret.
Po shikoj qe edhe firma e antarit eshte e caktivizuar. Mund ta aktivizosh?
Dhe gjej ndonje menyre me te thjeshte per te gjetur temat e reja.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#28 ne: 25-03-2019, 20:17:18
Uaaaaaa Zeri serish 

Une pruzent, disa vite me shume mbi supe por prap mbahemi nuk qahemi Lol

Pershendetje te gjitheve

 • Postime: 26273
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#29 ne: 25-03-2019, 20:56:08
@Poshnjari e kam heq ate dhe disa gjera te tjera sepse ne mobile marrin shume hapesire. Theksi duhet te jete te postimi dhe kaq mjafton

 • Postime: 1580
sorelina
#30 ne: 26-03-2019, 11:58:43
Shih shih sorela, si i paske mbajt men pass moj 😂😂.

Po pas shume perpjekjesh 🤣

 • Postime: 1580
sorelina
#31 ne: 26-03-2019, 12:05:11
Megjithse erlehta jo vetem kete passin po edhe shume kode te tjera mbaj mend 🤣🤣

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#32 ne: 26-03-2019, 13:56:29
Sorelina po po  :perqafim :D

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#33 ne: 26-03-2019, 13:57:12
Shej 😘

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#34 ne: 26-03-2019, 16:23:26
Ja mire se u rigjetem :P

Na hapet pune.. Kush thoshte qe nuk udhetohet dot ne kohe? :D

 • Postime: 253
Monique
#35 ne: 26-03-2019, 16:29:57
Uaaaa Bekimiiii :)

hedhou more , po sec kam nje dyshim qe jemi takuar edhe ne dimensione te tjera por pa e dit se ku kena qene LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#36 ne: 26-03-2019, 16:33:24
Uaaaaaaaa Moni :D

Hedhou oj ti.. Hic mos e ki asnje dyshim, jemi takuar qe c'ke me te lol

 • Postime: 253
Monique
#37 ne: 26-03-2019, 16:38:32
hahahahaahhahaah

me thuaj te kujtohem kush kam qene ? :P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#38 ne: 26-03-2019, 16:41:00
Momentalisht jo.. Kane kaluar shume vite, mosha ben te veten :P

Me kujtohen disa nga anetaret, do i fus nje te lexuar arkivit te rikthej memorien.. Ose e di cke ti?? Me trego vete me mire :D :P

 • Postime: 253
Monique
#39 ne: 26-03-2019, 16:43:54
Hahahahahahaahhaa ta them ne privat se e kam nda menjen me qene ndryshe :P

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#40 ne: 26-03-2019, 17:15:51
E Bekimiiii, kur je mor cun, mirese erdhe ne shtepine tone te pare. :D

 • Postime: 253
Monique
#41 ne: 26-03-2019, 17:17:43
Nale lotin o Izet....o bote e vogel sa nje gogel lol

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#42 ne: 26-03-2019, 17:28:09
Ja paskeni shtru me qoka eeeee :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#43 ne: 26-03-2019, 17:32:00
Eeeee sa vite pa u pare o burazer, do e shtrojme do i bejme tecken LOL LOL.. Na sill icik raki Frank, se meze kam une :P

SteriOTipi njatjeta dhe mire se te gjej.. Ishalla s'ma kan zon dhomen time ke shpia jone e pare :D :P

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#44 ne: 26-03-2019, 17:37:39
Eeeee sa vite pa u pare o burazer, do e shtrojme do i bejme tecken LOL LOL.. Na sill icik raki Frank, se meze kam une :P

SteriOTipi njatjeta dhe mire se te gjej.. Ishalla s'ma kan zon dhomen time ke shpia jone e pare :D :P

Nuk hyn dot njeri ne shtepine tone pa i dhene mireseardhjen ne o Bekim djali. :D
Kenaqesi qe te rilexoj. dhe jepi nje perqafim atij liqenit nqs je akoma afer tij. ;)

 • Postime: 253
Monique
#45 ne: 26-03-2019, 17:38:31
Bejini nderet Frank se e kemi mik :P
Vetem me grate e shpise mos e vini te flere LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#46 ne: 26-03-2019, 17:52:55
Aty jam aty, i qendroj besnik vendlindjes una, nuk rri me shume se 1 jave larg saj..

Po lexoj temat e vjetra Tipo, po sa te mire qe paskerkemi qene LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#47 ne: 26-03-2019, 17:54:29
Jalla, po une per te ndershem e mbaj veten me!!! lol

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#48 ne: 26-03-2019, 17:55:16
Frank lere kete c'thote, ti je namuzi dora vete LOL LOL

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#49 ne: 26-03-2019, 17:56:26
Aty jam aty, i qendroj besnik vendlindjes una, nuk rri me shume se 1 jave larg saj..

Po lexoj temat e vjetra Tipo, po sa te mire qe paskerkemi qene LOL LOL

Aty ne ato kuota jemi prap Bekim akoma nuk na eshte ulur vrulli. LOL