×

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 173 · 1697

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 173 · 1697

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#50 ne: 26-03-2019, 17:58:18
Une jam si prifti darkut mor lol lol lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#51 ne: 26-03-2019, 18:00:16
Hahahahhahahahahaha hahahahahahahahahah ahahahahahaha o ti je i cmendur Frank

Stereotipi, vallaj o ul nje cike, nuk jemi ata qe ishim para 10-15 viteve :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#52 ne: 26-03-2019, 18:02:45
Hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha o ti je i cmendur Frank

Stereotipi, vallaj o ul nje cike, nuk jemi ata qe ishim para 10-15 viteve :P
Epo te pakten flamurin mbahee gjys shtize e lart o Bekim se po iku gjys shtize e poshte aty fillojne hallet. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#53 ne: 26-03-2019, 18:39:22
Sa thashethemexhij paski qellu LOL

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#54 ne: 26-03-2019, 18:40:46
Bekimi përshëndetje e mire se erdhe ☺️
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#55 ne: 26-03-2019, 18:41:19
Erlehta shyqyr qe erdhe se po me dukej vetja si te shpella e ariut lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#56 ne: 26-03-2019, 18:44:40
Ketu jam ketu 😂
Te na rrojne celi, se po te ish vetëm me l top ... qyqa mi gru njehere ne jave me kishe 😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#57 ne: 26-03-2019, 18:45:14
Normal kur te hapte shefi krahun lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#58 ne: 26-03-2019, 18:46:25
Hahahah jo de jo 😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#59 ne: 26-03-2019, 18:46:56
Po de po :P

Ka burra shpia lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#60 ne: 27-03-2019, 13:04:19
Bekimi përshëndetje e mire se erdhe ☺️

Pershendetje dhe mire se te gjej :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3
imp4cT
#61 ne: 27-03-2019, 13:06:36
Pershendetje edhe nga une.  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#62 ne: 27-03-2019, 13:07:25
Po ti qeroso, ke qene te ZeriYt i vjeter??
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3
imp4cT
#63 ne: 27-03-2019, 13:09:09
Jo jo.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#64 ne: 27-03-2019, 13:11:46
E pra, je i ri dhe ti, si Zana LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3
imp4cT
#65 ne: 27-03-2019, 13:20:52
E pra, je i ri dhe ti, si Zana LOL LOL

Kam qene off everywhere vlla mos me krahaso me wannabes se lendohem. :p Ke nt2 Jam fut nfillim mbas shume kohesh.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#66 ne: 27-03-2019, 13:29:52
Bekim ke te fala nga Shejtania
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#67 ne: 27-03-2019, 13:30:30
Ejvalla thuji.. Por, s'mi ben dot vete te falat ajo? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#68 ne: 27-03-2019, 13:31:27
e ka rrugen e gjate :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#69 ne: 04-04-2019, 07:52:40
Mgjesi....uiii i hengri kucedra te tere lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#70 ne: 04-04-2019, 08:45:10
Jo jo 😂😍
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#71 ne: 04-04-2019, 08:48:23
E se u bera merak :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#72 ne: 04-04-2019, 15:59:46
Miremengjes nga une e miredita nga ju, ore keni bo njoftime qe jane hap apo jo? Jo per gje po ca njoftime qi bera une hengra ban pergjithmone dhe laj thaj ky forum em ka mbet e nje tjeter . LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#73 ne: 04-04-2019, 16:01:40
Je heroi yne😅
Do i lapidar?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#74 ne: 04-04-2019, 16:03:06
Je heroi yne😅
Do i lapidar?
Ngrije plako por e du me imazhin e Mishelit te stampum, plus te shkruhet kjo i qit geshtenjat me durt e Tipit. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super