×

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 173 · 1698

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 173 · 1698

 • Postime: 12738
Mishel...............
#75 ne: 04-04-2019, 17:12:29
Hhahahahahahha hhahahahhaha hhahahhahahaha
Mire qe ika ne banjo para se te lexoja kte ,se do kisha lag sediljen lol

O Tipi te thashe po e deshe merre userin tim hhahahaha shkalafitu andej se ti e di dardha nen dardhe bie lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#76 ne: 04-04-2019, 17:33:39
Hhahahahahahha hhahahahhaha hhahahhahahaha
Mire qe ika ne banjo para se te lexoja kte ,se do kisha lag sediljen lol

O Tipi te thashe po e deshe merre userin tim hhahahaha shkalafitu andej se ti e di dardha nen dardhe bie lol
Une desha me ik me pompozitet se keshtu me ban as me plas fare. :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#77 ne: 04-04-2019, 17:34:34
Hahahhahahaggag ctu desh me iven o u befsh lemsh lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#78 ne: 04-04-2019, 17:42:29
Hahahhahahaggag ctu desh me iven o u befsh lemsh lol
E ngaterrova me Iva Alikon tu befsha, kur i shkruja asaj me dilnin para sysh Cicat e asaj tjetres. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#79 ne: 04-04-2019, 17:54:41
Hahahahahahahhahaha h o strabik ..ftillohu eshte vetem iluzion optik lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#80 ne: 04-04-2019, 17:58:36
Hahahahahahahhahahah o strabik ..ftillohu eshte vetem iluzion optik lol
e i thashe budallaqes mos me nis foto se me kap budlliku. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#81 ne: 04-04-2019, 18:29:34
LOL LOL plac ishalla
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 398
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#82 ne: 09-04-2019, 11:34:16
Na kishit munguar. Me vjen mire qe e shoh zerin prap online
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#83 ne: 11-04-2019, 09:24:37
Grens rrezik nga 2020 e lexon mesazhin.....ama kur ta lexoj me vrap do plaset :P


 

 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#84 ne: 11-04-2019, 09:27:33
Shef ti, ja e paske gjet. Shume kembengulese ti goce. M'pelqe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#85 ne: 11-04-2019, 09:32:34
Shef ti, ja e paske gjet. Shume kembengulese ti goce. M'pelqe

Une kam hall mos ka vendos me vdek , e skemi per ta marre vesh kurre LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#86 ne: 11-04-2019, 10:15:30
😂😂😂😂
Mishel ku punon ti 😂😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#87 ne: 11-04-2019, 10:24:21
Mishel, sec kam nje parandjen qe ti ke gishte ne ate vjedhje :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#88 ne: 11-04-2019, 11:01:01
Po shoh qe shume anetare qe kane qene aktive ketu nuk i perdorin adresat email me te cilat jane rregjistruar, ndaj dhe s'kane si ta dine qe forumi eshte prap online.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#89 ne: 11-04-2019, 11:26:30
Mishel, sec kam nje parandjen qe ti ke gishte ne ate vjedhje :D

Mbaje parandjenje pash nerin ,se me e kalu ne bindje pale kush me bi ne qafe :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#90 ne: 11-04-2019, 11:26:54
😂😂😂😂
Mishel ku punon ti 😂😂😂

te agjensia funeralit " Paqja qofte me ju"! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#91 ne: 11-04-2019, 12:29:50
Ah ti ah ti 😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#92 ne: 11-04-2019, 15:45:52
te agjensia funeralit " Paqja qofte me ju"! LOL


Kohet e fundit po s'pate keto sherbime(ambulanca,infermiere) s'ke xho ne terezi  :D
Po amblulanca mbuloni,infermiere (t'bukura)  :P

I ofroni keto sherbime?  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#93 ne: 03-05-2019, 08:37:17
Ndoshta e keni vene re, por ketu ka nje sere te rejash qe do duhet ta permiresojne dukshem perdorimin e faqes.
Tani ka nje sistem me familjar njoftimesh qe lajmeron kur ka te reja ne rubrikat dhe temat ku jeni aktive.


Tani kemi dhe nje sistem per likes e me shume. Jo vetem mund te pelqehen postimet por dhe te c'pelqehen etj. Gjithashtu dhe nje buton i vogel per citim te shpejte.


Nga telefoni perdorimi i faqes eshte thjeshtezuar shume. Mund te navigohet lehte dhe postohen tema te reja shume me shpejt thjeshte se me pare. Vetem kur vizitohet nga smartphone paraqitet ne fund nje menu per navigim e perdorim te lehte. Menuja fundore ka nje buton per ne kryefaqe, nje per te shkuar direkt te rubrikat, nje per te hapur teme te re, nje per mesazhet private dhe nje ne fund qe tregon kush eshte online ne nje moment te dhene.


Per qartesi ne navigim tani qendron ne krye ngjitur sipas rastit titulli i rubrikes apo i temes.
Po ashtu plot ndryshime e rregullime te tjera me te vogla qe ndoshta vetem mua me bien ne sy :D
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super x 1

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#94 ne: 03-05-2019, 23:11:24
Harrova te permend qe njoftimet vijne ne dekstop dhe kur nuk je duke vizituar faqen.
Gjithashtu eshte permiresuar pamja e Temave aktuale dhe ajo e Pergjigjeve te palexuara.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1061
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#95 ne: 05-05-2019, 01:41:49
Dhe nje sugjerim linket pse nuk i bene ngjyre e kuqe pasi ngjan me bukur.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#96 ne: 05-05-2019, 10:01:09
Dhe nje sugjerim linket pse nuk i bene ngjyre e kuqe pasi ngjan me bukur.
E kam menduar dhe une, por duhet gjet nje ngjyre e pershtatshme, se e kuqja shume e forte eshte. Imagjino nje teme me shume linqe do te vriste syte nga e kuqja. Sidoqofte, duhet bere.
Si po te duket tani @Poshnjari ke ndonje feedback tjeter?
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1061
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#97 ne: 05-05-2019, 10:50:12
E kam menduar dhe une, por duhet gjet nje ngjyre e pershtatshme, se e kuqja shume e forte eshte. Imagjino nje teme me shume linqe do te vriste syte nga e kuqja. Sidoqofte, duhet bere.
Si po te duket tani @Poshnjari ke ndonje feedback tjeter?
Sikur po vjen ne vije :D
Me keto ndryshimet e fundit duket goxha mire.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#98 ne: 05-05-2019, 23:38:55
Mirë se ju gjej. 😊
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#99 ne: 06-05-2019, 22:17:28
Hey Parlote mire se u ktheve.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super