Zerion

@Zerion => Meta => Teme e nisur nga: M A X ne 22-03-2019, 09:15:14

Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 22-03-2019, 09:15:14
Pas 5 vjetesh offline ne jemi perseri ketu. Miresevini :)

 
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2019, 11:36:31
Epo mirese te gjetem dhe mirese  erdhem pas kaq  vitesh ketu tek Zeri.

Na ka munguar dhe me vjen mire qe po rilexoj veten pas kaq vitesh.😎😁
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 22-03-2019, 18:49:08
Zot sa mall...Oltiii thx qe bere te mundur te na kthesh pas ne kohe
Tipiii ku je lumadh lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2019, 19:50:13
Ku je mi naqe, lere se kam lexuar gjithe diten bisedat nder vite... heu bre cfare kemi bere ketu. :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 23-03-2019, 17:41:25
Ktu jam ktu....

Po Olti sqeka
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 23-03-2019, 19:12:01
 ^o)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 23-03-2019, 20:21:29
U sa bukur na pershendete pas 5 vitesh mo lol lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 23-03-2019, 20:32:26
Se dija per ke Olt e kishe fjalen  hmmmmm:

 :perqafim
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 23-03-2019, 20:39:02
Jalla.....une nje Olti njoh, dy nuk njoh lol
Max na ke harru aaaaa?
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 23-03-2019, 21:25:07
Jo moj t'keqen, aspak. Thash t''ju le pak te qete te ambjentoheni me me te rejat e te vjetrat e pastaj te dukesha.
Qysh je ti iher? :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 23-03-2019, 21:30:10
Feedback? Si po ju duket?
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2019, 01:43:53
Si te humbur ne ishull lol
Mua me duket shume ok si pamje, por dua ta shoh edhe nga laptopi
Kshuqe kemi k
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 24-03-2019, 08:43:13
 :perqafim
Mirëmëngjesi  :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: sorelina ne 24-03-2019, 09:59:51
Gutenmorgen  :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 24-03-2019, 10:52:10
Shih shih sorela, si i paske mbajt men pass moj 😂😂.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2019, 18:35:01
Gocaaaa kiss te dyja :*
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2019, 18:36:07
Shih shih sorela, si i paske mbajt men pass moj 😂😂.


Une as emrin si e kisha rregjistru se mbaja mend hahagaha

Do bejme revolucion a jo
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 24-03-2019, 20:47:54
Se une e mbaja shume 😂😂😂
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 24-03-2019, 23:58:31
Feedback? Si po ju duket?
Mirë e u kthye, por paska goxha freskime. Me domain e vjetër çfarë u bë?
Dhe cne kjo shkëputje kaq e gjatë? Na bëtë merak mo.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 07:58:17
Poshnjari e ne pas dere , sa te hapej LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 25-03-2019, 08:07:51
@Poshnjari Domeni i vjeter aty eshte, vazhdon te jete i imi (www.zeriyt.com), por zgjodhja ta riemertoj faqen per te krijuar nje brand te ri dhe te vecante. "Zerion" si fjale e krijuar shqiptohet "zeri jon" dhe eshte gramatikalisht e gabuar ("zeri yne" eshte forma korrekte), por une doja nje fjale te vecante dhe te padegjuar mepare.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 25-03-2019, 14:38:14
@Poshnjari Domeni i vjeter aty eshte, vazhdon te jete i imi (www.zeriyt.com), por zgjodhja ta riemertoj faqen per te krijuar nje brand te ri dhe te vecante. "Zerion" si fjale e krijuar shqiptohet "zeri jon" dhe eshte gramatikalisht e gabuar ("zeri yne" eshte forma korrekte), por une doja nje fjale te vecante dhe te padegjuar mepare.
Ok, por ky version e smf më duket se ka shumë mangesira. Kanë qenë me te mirë versionet e kaluara. Po Syrgjyn nga bëhet se kemi lexuar më që nga 2013.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Gjumashi ne 25-03-2019, 17:59:32
mire se ju gjeta te gjitheve
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 25-03-2019, 18:38:06
Ok, por ky version e smf më duket se ka shumë mangesira. Kanë qenë me te mirë versionet e kaluara. Po Syrgjyn nga bëhet se kemi lexuar më që nga 2013.

Qe forumi eshte keshtu eshte sepse kam zgjedhur une me vetedije te jete keshtu. Nuk eshte as mangesi e as defekt i SMF. Une e kuptoj se shume prej jush nuk u duket ne rregull sepse jeni mesuar me forumet konvencionale, por ky forum ketu nuk eshte si te tjeret.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 19:11:19
Edhe sa here do e lexojme qe ti i bo gjonat ndryshe LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 25-03-2019, 19:13:34
Varet, nuk e di sa here do te kerkohet qe ta bej me dije :P

Je me kenaqur tani me postimet e fundit ne krye te faqes? Ke dhe ato linqet per te pergjigjet aktuale neper temat ku ke postuar.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 19:18:48
Yes yes ....une nuk ankohem per veten ore
Por per ata qe vijne LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 25-03-2019, 20:13:24
Qe forumi eshte keshtu eshte sepse kam zgjedhur une me vetedije te jete keshtu. Nuk eshte as mangesi e as defekt i SMF. Une e kuptoj se shume prej jush nuk u duket ne rregull sepse jeni mesuar me forumet konvencionale, por ky forum ketu nuk eshte si te tjeret.
Po shikoj qe edhe firma e antarit eshte e caktivizuar. Mund ta aktivizosh?
Dhe gjej ndonje menyre me te thjeshte per te gjetur temat e reja.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Shej ne 25-03-2019, 20:17:18
Uaaaaaa Zeri serish 

Une pruzent, disa vite me shume mbi supe por prap mbahemi nuk qahemi Lol

Pershendetje te gjitheve
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 25-03-2019, 20:56:08
@Poshnjari e kam heq ate dhe disa gjera te tjera sepse ne mobile marrin shume hapesire. Theksi duhet te jete te postimi dhe kaq mjafton
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: sorelina ne 26-03-2019, 11:58:43
Shih shih sorela, si i paske mbajt men pass moj 😂😂.

Po pas shume perpjekjesh 🤣
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: sorelina ne 26-03-2019, 12:05:11
Megjithse erlehta jo vetem kete passin po edhe shume kode te tjera mbaj mend 🤣🤣
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 26-03-2019, 13:56:29
Sorelina po po  :perqafim :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 26-03-2019, 13:57:12
Shej 😘
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 26-03-2019, 16:23:26
Ja mire se u rigjetem :P

Na hapet pune.. Kush thoshte qe nuk udhetohet dot ne kohe? :D

Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 16:29:57
Uaaaa Bekimiiii :)

hedhou more , po sec kam nje dyshim qe jemi takuar edhe ne dimensione te tjera por pa e dit se ku kena qene LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 26-03-2019, 16:33:24
Uaaaaaaaa Moni :D

Hedhou oj ti.. Hic mos e ki asnje dyshim, jemi takuar qe c'ke me te lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 16:38:32
hahahahaahhahaah

me thuaj te kujtohem kush kam qene ? :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 26-03-2019, 16:41:00
Momentalisht jo.. Kane kaluar shume vite, mosha ben te veten :P

Me kujtohen disa nga anetaret, do i fus nje te lexuar arkivit te rikthej memorien.. Ose e di cke ti?? Me trego vete me mire :D :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 16:43:54
Hahahahahahaahhaa ta them ne privat se e kam nda menjen me qene ndryshe :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2019, 17:15:51
E Bekimiiii, kur je mor cun, mirese erdhe ne shtepine tone te pare. :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 17:17:43
Nale lotin o Izet....o bote e vogel sa nje gogel lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Frank ne 26-03-2019, 17:28:09
Ja paskeni shtru me qoka eeeee :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 26-03-2019, 17:32:00
Eeeee sa vite pa u pare o burazer, do e shtrojme do i bejme tecken LOL LOL.. Na sill icik raki Frank, se meze kam une :P

SteriOTipi njatjeta dhe mire se te gjej.. Ishalla s'ma kan zon dhomen time ke shpia jone e pare :D :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2019, 17:37:39
Eeeee sa vite pa u pare o burazer, do e shtrojme do i bejme tecken LOL LOL.. Na sill icik raki Frank, se meze kam une :P

SteriOTipi njatjeta dhe mire se te gjej.. Ishalla s'ma kan zon dhomen time ke shpia jone e pare :D :P

Nuk hyn dot njeri ne shtepine tone pa i dhene mireseardhjen ne o Bekim djali. :D
Kenaqesi qe te rilexoj. dhe jepi nje perqafim atij liqenit nqs je akoma afer tij. ;)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 17:38:31
Bejini nderet Frank se e kemi mik :P
Vetem me grate e shpise mos e vini te flere LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 26-03-2019, 17:52:55
Aty jam aty, i qendroj besnik vendlindjes una, nuk rri me shume se 1 jave larg saj..

Po lexoj temat e vjetra Tipo, po sa te mire qe paskerkemi qene LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Frank ne 26-03-2019, 17:54:29
Jalla, po une per te ndershem e mbaj veten me!!! lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 26-03-2019, 17:55:16
Frank lere kete c'thote, ti je namuzi dora vete LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2019, 17:56:26
Aty jam aty, i qendroj besnik vendlindjes una, nuk rri me shume se 1 jave larg saj..

Po lexoj temat e vjetra Tipo, po sa te mire qe paskerkemi qene LOL LOL

Aty ne ato kuota jemi prap Bekim akoma nuk na eshte ulur vrulli. LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Frank ne 26-03-2019, 17:58:18
Une jam si prifti darkut mor lol lol lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 26-03-2019, 18:00:16
Hahahahhahahahahaha hahahahahahahahahah ahahahahahaha o ti je i cmendur Frank

Stereotipi, vallaj o ul nje cike, nuk jemi ata qe ishim para 10-15 viteve :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-03-2019, 18:02:45
Hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha o ti je i cmendur Frank

Stereotipi, vallaj o ul nje cike, nuk jemi ata qe ishim para 10-15 viteve :P
Epo te pakten flamurin mbahee gjys shtize e lart o Bekim se po iku gjys shtize e poshte aty fillojne hallet. LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 18:39:22
Sa thashethemexhij paski qellu LOL

Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 26-03-2019, 18:40:46
Bekimi përshëndetje e mire se erdhe ☺️
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 18:41:19
Erlehta shyqyr qe erdhe se po me dukej vetja si te shpella e ariut lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 26-03-2019, 18:44:40
Ketu jam ketu 😂
Te na rrojne celi, se po te ish vetëm me l top ... qyqa mi gru njehere ne jave me kishe 😂
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 18:45:14
Normal kur te hapte shefi krahun lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 26-03-2019, 18:46:25
Hahahah jo de jo 😂😂
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 26-03-2019, 18:46:56
Po de po :P

Ka burra shpia lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2019, 13:04:19
Bekimi përshëndetje e mire se erdhe ☺️

Pershendetje dhe mire se te gjej :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: imp4cT ne 27-03-2019, 13:06:36
Pershendetje edhe nga une.  :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2019, 13:07:25
Po ti qeroso, ke qene te ZeriYt i vjeter??
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: imp4cT ne 27-03-2019, 13:09:09
Jo jo.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2019, 13:11:46
E pra, je i ri dhe ti, si Zana LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: imp4cT ne 27-03-2019, 13:20:52
E pra, je i ri dhe ti, si Zana LOL LOL

Kam qene off everywhere vlla mos me krahaso me wannabes se lendohem. :p Ke nt2 Jam fut nfillim mbas shume kohesh.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 13:29:52
Bekim ke te fala nga Shejtania
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2019, 13:30:30
Ejvalla thuji.. Por, s'mi ben dot vete te falat ajo? :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 13:31:27
e ka rrugen e gjate :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 07:52:40
Mgjesi....uiii i hengri kucedra te tere lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 04-04-2019, 08:45:10
Jo jo 😂😍
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 08:48:23
E se u bera merak :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2019, 15:59:46
Miremengjes nga une e miredita nga ju, ore keni bo njoftime qe jane hap apo jo? Jo per gje po ca njoftime qi bera une hengra ban pergjithmone dhe laj thaj ky forum em ka mbet e nje tjeter . LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 04-04-2019, 16:01:40
Je heroi yne😅
Do i lapidar?
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2019, 16:03:06
Je heroi yne😅
Do i lapidar?
Ngrije plako por e du me imazhin e Mishelit te stampum, plus te shkruhet kjo i qit geshtenjat me durt e Tipit. LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 17:12:29
Hhahahahahahha hhahahahhaha hhahahhahahaha
Mire qe ika ne banjo para se te lexoja kte ,se do kisha lag sediljen lol

O Tipi te thashe po e deshe merre userin tim hhahahaha shkalafitu andej se ti e di dardha nen dardhe bie lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2019, 17:33:39
Hhahahahahahha hhahahahhaha hhahahhahahaha
Mire qe ika ne banjo para se te lexoja kte ,se do kisha lag sediljen lol

O Tipi te thashe po e deshe merre userin tim hhahahaha shkalafitu andej se ti e di dardha nen dardhe bie lol
Une desha me ik me pompozitet se keshtu me ban as me plas fare. :P :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 17:34:34
Hahahhahahaggag ctu desh me iven o u befsh lemsh lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2019, 17:42:29
Hahahhahahaggag ctu desh me iven o u befsh lemsh lol
E ngaterrova me Iva Alikon tu befsha, kur i shkruja asaj me dilnin para sysh Cicat e asaj tjetres. LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 17:54:41
Hahahahahahahhahaha h o strabik ..ftillohu eshte vetem iluzion optik lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2019, 17:58:36
Hahahahahahahhahahah o strabik ..ftillohu eshte vetem iluzion optik lol
e i thashe budallaqes mos me nis foto se me kap budlliku. LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 18:29:34
LOL LOL plac ishalla
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Ωμέγα ne 09-04-2019, 11:34:16
Na kishit munguar. Me vjen mire qe e shoh zerin prap online
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2019, 09:24:37
Grens rrezik nga 2020 e lexon mesazhin.....ama kur ta lexoj me vrap do plaset :P


 

 
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 11-04-2019, 09:27:33
Shef ti, ja e paske gjet. Shume kembengulese ti goce. M'pelqe
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2019, 09:32:34
Shef ti, ja e paske gjet. Shume kembengulese ti goce. M'pelqe

Une kam hall mos ka vendos me vdek , e skemi per ta marre vesh kurre LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 11-04-2019, 10:15:30
😂😂😂😂
Mishel ku punon ti 😂😂😂
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Gjumashi ne 11-04-2019, 10:24:21
Mishel, sec kam nje parandjen qe ti ke gishte ne ate vjedhje :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 11-04-2019, 11:01:01
Po shoh qe shume anetare qe kane qene aktive ketu nuk i perdorin adresat email me te cilat jane rregjistruar, ndaj dhe s'kane si ta dine qe forumi eshte prap online.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2019, 11:26:30
Mishel, sec kam nje parandjen qe ti ke gishte ne ate vjedhje :D

Mbaje parandjenje pash nerin ,se me e kalu ne bindje pale kush me bi ne qafe :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2019, 11:26:54
😂😂😂😂
Mishel ku punon ti 😂😂😂

te agjensia funeralit " Paqja qofte me ju"! LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 11-04-2019, 12:29:50
Ah ti ah ti 😂😂
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Passion ne 11-04-2019, 15:45:52
te agjensia funeralit " Paqja qofte me ju"! LOL


Kohet e fundit po s'pate keto sherbime(ambulanca,infermiere) s'ke xho ne terezi  :D
Po amblulanca mbuloni,infermiere (t'bukura)  :P

I ofroni keto sherbime?  :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 03-05-2019, 08:37:17
Ndoshta e keni vene re, por ketu ka nje sere te rejash qe do duhet ta permiresojne dukshem perdorimin e faqes.
Tani ka nje sistem me familjar njoftimesh qe lajmeron kur ka te reja ne rubrikat dhe temat ku jeni aktive.
(https://i.postimg.cc/sxCHxjmV/screenshot-29.jpg)

Tani kemi dhe nje sistem per likes e me shume. Jo vetem mund te pelqehen postimet por dhe te c'pelqehen etj. Gjithashtu dhe nje buton i vogel per citim te shpejte.
(https://i.postimg.cc/wBPGKcsR/screenshot-30.jpg)

Nga telefoni perdorimi i faqes eshte thjeshtezuar shume. Mund te navigohet lehte dhe postohen tema te reja shume me shpejt thjeshte se me pare. Vetem kur vizitohet nga smartphone paraqitet ne fund nje menu per navigim e perdorim te lehte. Menuja fundore ka nje buton per ne kryefaqe, nje per te shkuar direkt te rubrikat, nje per te hapur teme te re, nje per mesazhet private dhe nje ne fund qe tregon kush eshte online ne nje moment te dhene.
(https://i.postimg.cc/SsMtm2WT/screenshot-28.jpg)

Per qartesi ne navigim tani qendron ne krye ngjitur sipas rastit titulli i rubrikes apo i temes.
(https://i.postimg.cc/fWYgFdWk/screenshot-26.jpg)

(https://i.postimg.cc/yxhQSMp0/screenshot-27.jpg)

Po ashtu plot ndryshime e rregullime te tjera me te vogla qe ndoshta vetem mua me bien ne sy :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 03-05-2019, 23:11:24
Harrova te permend qe njoftimet vijne ne dekstop dhe kur nuk je duke vizituar faqen.
Gjithashtu eshte permiresuar pamja e Temave aktuale (https://www.zerion.net/unread/?all;start=0) dhe ajo e Pergjigjeve te palexuara (https://www.zerion.net/unreadreplies/).
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 05-05-2019, 01:41:49
Dhe nje sugjerim linket pse nuk i bene ngjyre e kuqe pasi ngjan me bukur.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 05-05-2019, 10:01:09
Dhe nje sugjerim linket pse nuk i bene ngjyre e kuqe pasi ngjan me bukur.
E kam menduar dhe une, por duhet gjet nje ngjyre e pershtatshme, se e kuqja shume e forte eshte. Imagjino nje teme me shume linqe do te vriste syte nga e kuqja. Sidoqofte, duhet bere.
Si po te duket tani @Poshnjari ke ndonje feedback tjeter?
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 05-05-2019, 10:50:12
E kam menduar dhe une, por duhet gjet nje ngjyre e pershtatshme, se e kuqja shume e forte eshte. Imagjino nje teme me shume linqe do te vriste syte nga e kuqja. Sidoqofte, duhet bere.
Si po te duket tani @Poshnjari ke ndonje feedback tjeter?
Sikur po vjen ne vije :D
Me keto ndryshimet e fundit duket goxha mire.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Parloté ne 05-05-2019, 23:38:55
Mirë se ju gjej. 😊
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2019, 22:17:28
Hey Parlote mire se u ktheve.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 08-05-2019, 00:37:04
(https://www.zerion.net/index.php?action=dlattach;topic=112341.0;attach=87249;image)

Mirë se ju gjej. 😊
Si po te duket?
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Oqeani ne 08-05-2019, 08:50:12
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Passion ne 08-05-2019, 09:24:32
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!

Mire se erdhe Oqean. :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2019, 09:38:20
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!

YYYYY Oqean :) ...mire se erdhe buddy
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 08-05-2019, 13:44:11
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2019, 15:10:50
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P

Charlie??????????????? LOL LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Parloté ne 08-05-2019, 15:29:24
(https://www.zerion.net/index.php?action=dlattach;topic=112341.0;attach=87249;image)
 Si po te duket?

Hera e parë në forum me pamjen e re nuk ishte edhe aq e vështirë. Se ishte tërheqës fakti që mund ti gjeje postimet e vjetra është tjetër gjë 😉 Nuk kam asnjë propozim për ndryshime për moment.
Përshëndetje
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 08-05-2019, 18:26:07
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P
Me vjen mire qe na gjete 👍
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 08-05-2019, 18:52:34
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P
Charlie, sa me kish marr malli 😍😁
Mire se erdhe serish 😙
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 08-05-2019, 18:55:25
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!
Mire se erdhe Oqeano ☺️😚
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 08-05-2019, 23:33:11
Charlie??????????????? LOL LOL LOL

Mishel Rodrigez :D  Ckemiii :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 08-05-2019, 23:36:22
Charlie, sa me kish marr malli 😍😁
Mire se erdhe serish 😙


erlehta, me duket qe paske ushtruar presion mbi MAX per rihapjen e forumit :D  Si kalon ti, ca ke bo, si ke qene :D Berni nga e ka koken ai kopuk :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2019, 09:09:50
Mishel Rodrigez :D  Ckemiii :P

LOL LOL LOL dmth gjalle qenke e ti :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Gjumashi ne 09-05-2019, 10:09:28
Mire qe mbushet ngadal ngadal :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 09-05-2019, 11:26:14
erlehta, me duket qe paske ushtruar presion mbi MAX per rihapjen e forumit :D  Si kalon ti, ca ke bo, si ke qene :D Berni nga e ka koken ai kopuk :D
O mire shume jena😂
Ehhhh lere lere nga mengjesi deri ne darke .hape zerin hape zerin😂😂
Berni është bere sterkkopuk 😂😂
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2019, 13:32:41
E di si me duket ngaihere , sikur kemi qene ne lufte , brenda neper bunkere, e tashi qe maroi lufta , po gjejme shoqi shoqin LOL LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 09-05-2019, 14:51:29
Mishel,fix fare  LOL LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2019, 18:27:25
Une them qe te abonojme Aida Shtinon te na i gjeje nje nga nje e te na i sjelle ketu... lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 10-05-2019, 07:43:17
Une them qe te abonojme Aida Shtinon te na i gjeje nje nga nje e te na i sjelle ketu... lol
LOL LOL LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Berni ne 10-05-2019, 08:27:14
Berni nga e ka koken ai kopuk :D
  Ckemi Charlie mire je ti 🙂une mire si perhera vetem Milani spo hecen mire hahahaha
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2019, 10:54:45
  Ckemi Charlie mire je ti 🙂une mire si perhera vetem Milani spo hecen mire hahahaha

O Bern pse e nxjerr koken kur te del emri ne apel...dil me shpesh o njeri ,se kemi lene ca biseda pergjysem

A do e hedhi qivirine neser Lulushi a jo??? ec i here me trego :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Gjumashi ne 10-05-2019, 12:23:39
Mishel..... ja po pergatit planin dhe po e lexon dhe Berni, se me duket si nje trenjer i deshtuar :D qe thote, do dalim ne fush, e dime qe do marrim gola, por mos marrim shume. :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2019, 16:27:35
Mishel..... ja po pergatit planin dhe po e lexon dhe Berni, se me duket si nje trenjer i deshtuar :D qe thote, do dalim ne fush, e dime qe do marrim gola, por mos marrim shume. :D

hahahahahahahha Planin per hudhje asoj per se gjati ooo lot
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Passion ne 10-05-2019, 17:05:27
Uaaaaaa Zeri serish 

Une pruzent, disa vite me shume mbi supe por prap mbahemi nuk qahemi Lol

Pershendetje te gjitheve

Dy muaj kjo Shej,e vec nje postim ka bere ?  :S  :(

Une mendoja qe se di qe serish erdh zeri  :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Berni ne 11-05-2019, 00:06:56
O Bern pse e nxjerr koken kur te del emri ne apel...dil me shpesh o njeri ,se kemi lene ca biseda pergjysem

A do e hedhi qivirine neser Lulushi a jo??? ec i here me trego :P
. Rama i rrezuar eshte po besoj se sot do i marri valixhet si juventusi ne champions leag ose si Manchesteri gjumashit😋 Rama ka qe vjet qe i ka hapur negociatat me BE dhe prap i thot prralla shqiptareve,  ma mire te iki me te mire se sa me dhune.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2019, 07:51:52
Po shoku ashtu them e une...bile si sala te iki LOL

Edhe sala si zotni iku, vrau 3 veta...ama jo ,iku me te mire lol
Berno iket me vote......kaq
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2019, 18:23:48
Basha basha bashaaaa lol lol o sot o kurre Epo nuk e rrezuan sot pas dy javesh prap xhirro.😁😁
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Gjumashi ne 11-05-2019, 19:59:15
une gjithë Rash nga kolltuku më kish zënë gjumi nga fjalimi.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 12-05-2019, 08:51:42
U rrezua qeveria apo jo 😁
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Berni ne 13-05-2019, 17:39:06
Po shoku ashtu them e une...bile si sala te iki LOL

Edhe sala si zotni iku, vrau 3 veta...ama jo ,iku me te mire lol
Berno iket me vote......kaq
  Dhe Rama me vote do iki, nuk mbahet pushteti me dhune e me fjale te embla ambasadoresh qe jane te blere.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-05-2019, 00:47:33
Eh sa bomba molotov hudha po Rama prap nuk u tut.... lol lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2019, 15:22:56
  Dhe Rama me vote do iki, nuk mbahet pushteti me dhune e me fjale te embla ambasadoresh qe jane te blere.

C'paska qene ky rama mo aman , gjithe boten mbare bleu :P
leku kuceder ...se leter e kishte edhe saliu po si bleu i ziu :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 17-05-2019, 15:53:13
LOL LOL LOL dmth gjalle qenke e ti :P

Cdo here me i forte :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 17-05-2019, 15:54:44
  Ckemi Charlie mire je ti 🙂une mire si perhera vetem Milani spo hecen mire hahahaha

Ende me Milanin je ti :D :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-05-2019, 17:00:36
mshel      ku jane kalamajte dhe ato komshijet e mia?..qe i pata lene ketu para 6 vitesh e kam fjalen..ti lashe ne mire besim
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 17-05-2019, 20:43:48
Kalamajte jane rrit Grens 😁 kane shkuar ne kurbet 😁
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-05-2019, 20:56:46
te rrojne mamate e kalamajve :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 18-05-2019, 08:03:56
Mamate si gjen me ,se kalamajte moren rruget o grenze
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-05-2019, 10:47:02
Mamate si gjen me ,se kalamajte moren rruget o grenze
..do me gjesh 5 mamate e kalamajve ..ti lashe ne ruatje per 5  vjet
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 18-05-2019, 15:05:46
Pervec vetes e Capit te tjerat can ferren vlla lol
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-05-2019, 13:46:14
po juve ju kam sa per 20...shyqyr qe me ke qendru besnike...se tek Capi nuk kam besim :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2019, 16:25:43
po juve ju kam sa per 20...shyqyr qe me ke qendru besnike...se tek Capi nuk kam besim :D


Une ja stoike ore , si kulla eifel :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2019, 23:53:09
ashtu te dua..je femra qe kam enderruar gjithmone...
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2019, 10:45:45
E di e di...vazhdo enderro :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-05-2019, 09:49:56
ate po bej.. :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Metalik ne 29-05-2019, 00:45:27
Pershendetje
Kam harruar paswordin! Mund te me ndihmoni?!
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Passion ne 29-05-2019, 09:51:07
Pershendetje
Kam harruar paswordin! Mund te me ndihmoni?!

Mundesh t'i drejtohesh admin (Max).
Nqs s'te pergjigjet urgjent na lajmero ti leshojme ca te bertitura.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 29-05-2019, 17:03:48
I drg email ;)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2019, 15:30:10
Kush o ky Metaliku me?? :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-06-2019, 01:51:35
I missed you guys so much!!!!!
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: erlehta ne 05-06-2019, 02:02:35
I missed you guys so much!!!!!

Ku je moj e embel 😍😍😍
Mirëserdhe 😘
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 05-06-2019, 07:22:43
I missed you guys so much!!!!!

Mireserivjen  :perqafim
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Gjumashi ne 05-06-2019, 07:58:48
Mire se na erdhet :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Passion ne 05-06-2019, 08:03:16
Mire se rigjete Zerin e zeristet. :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2019, 11:59:02
I missed you guys so much!!!!!

Miss u too mi :P
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Parloté ne 05-06-2019, 13:49:35
I missed you guys so much!!!!!

Rikthim të këndshëm 🤗
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-06-2019, 01:05:19
Flm evribadi :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 06-06-2019, 17:18:39
Nafija in da house yoo yooo :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Dalber ne 06-06-2019, 17:20:19
Nafija in da house yoo yooo :D

Dybeque time thua LOL
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 06-06-2019, 17:25:31
Dybeque time thua LOL

Asiher nuk i dihet :D :D 

Mire se ke ardhe edhe ti shoku :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 06:25:08
Nga tel duket super

Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 10-06-2019, 12:36:38
Ju vijne njoftime te tilla si ky shembulli meposhte, per rubrika dhe temat e abonuara si dhe per mesazhet private?
 [ You are not allowed to view attachments ]  
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Passion ne 10-06-2019, 12:40:23
Ju vijne njoftime te tilla si ky shembulli meposhte, per rubrika dhe temat e abonuara si dhe per mesazhet private?Mua jo!  :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 10-06-2019, 12:59:35
Mua po
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2019, 13:44:55
MAX, do ta doja qe ta ktheje ate opsionin qe tregon se kush ka qene postuesi i fundit ne ate teme.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Parloté ne 11-06-2019, 06:40:33
MAX, do ta doja qe ta ktheje ate opsionin qe tregon se kush ka qene postuesi i fundit ne ate teme.

Mendon në celular? Nëse hyn nga iPad ose kompjuter aty e ke  ;)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 11-06-2019, 14:23:19
Mendon në celular? Nëse hyn nga iPad ose kompjuter aty e ke  ;)

Mua nuk me del as nga PC as nga celulari se kush ka qene postuesi i fundit ne nje teme.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Parloté ne 14-06-2019, 07:01:05
Kështu më del mua
 

 
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 14-06-2019, 08:22:24
Charlie e ka fjalen per brenda rubrikave. Sdq do rregullohet dhe ajo.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Parloté ne 14-06-2019, 13:44:37
Nuk është I vetmi 🙂 Unë as që e kisha vërnë re.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 16-06-2019, 20:24:43
@Parloté ato opsionet Outbox e te tjera ne MP https://www.zerion.net/pm/ u rivendosen. Do duhet te kishin qene gjithmone aty, por gabimisht ishin hequr.
  [ You are not allowed to view attachments ]  
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2019, 16:02:00
Charlie e ka fjalen per brenda rubrikave. Sdq do rregullohet dhe ajo.

Po pra per ate e kisha fjalen. Faleminderit sepse nuk i merrke vesh kush ka postu i fundit :D
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 19-06-2019, 10:45:57
Disa ndryshime me rendesi per profilet dhe mesazhet private kur vizitohen e perdoren nga pajisje mobile (smartphone)

 
 


 
 
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Ωμέγα ne 09-12-2019, 09:03:42
Me pelqejne ndryshimet e reja ketu. Perdorim i lehte dhe cdo gje e pergjithesuar e kompakte.👍👌
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 07-01-2020, 00:19:18
Nje update me te rejat e Zerit te realizuara muajt e fundit. Qellimi eshte qe faqja te jete sa me praktike dhe e thjeshte ne perdorim. Fokusi ka qene me shume te optimizimi per smartphone, pasi shumica e perdorin faqen nga celulari.
Prandaj dhe pergjigja e shpejte kur temat vizitohe nga celulari eshte bere qe te jete sa me e lehte ne perdorim. Praktikisht per t'u pergjigjur ne nje teme eshte gati po aq e thjeshte sa tashme te gjithperdorshmit WhatsApp, FB Messenger etj si keto.

(https://i.postimg.cc/Fz3TtPMh/screenshot-2.png)

Anetaret e identifikuar marrin ne faqen hyrese informacionet me aktuale ne nje faqe te personalizuar per secilin. Ne pamje te pare paraqiten me te rejat qe nga vizita e fundit per ate anetar; qofshin keto postime ne nje teme te vjeter apo nje teme komplet e re. Nje teme e palexuar pasi eshte vizituar nuk paraqitet me ne faqen e pare per sa kohe nuk ka te reja ne ate teme.

(https://i.postimg.cc/3JnYznYX/screenshot-4.png)

Vizitoret apo te paidentifikuarit shohin faqen e pare vetem me temat e reja.
Po kjo faqe mund te vizitohet dhe nga anetaret e identifikuar nese deshirohet.
Gjithesesi per anetaret ne faqen e pare te personalizuar prezantohen edhe temat e reja te krijuara qe prej vizites se fundit.

(https://i.postimg.cc/Qtw0BLQQ/screenshot-5.png)

Nenrubrikat gjenden ne nje menu te vecante ne krye te rubrikes meme.

(https://i.postimg.cc/tCL9N75P/screenshot-3.png)

Ikona te vecanta per rubrikat kryesore

(https://i.postimg.cc/QtvgSpn1/screenshot-6.png)

Nje menu ndihmese ne te majte te faqes per versionin desktop.

(https://i.postimg.cc/KvCXLVN8/screenshot-7.png)

Plus dhe shume rregullime te tjera funksionale e estetike. Zerion eshte vazhdimisht ne permiresim e ndryshim. Stay tuned :)
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: Poshnjari ne 07-01-2020, 12:09:53
Ja si del duket nga celulari kur vete në fund temës.
Titulli: Zeri im - Zeri yt - Zerion
Postuar nga: M A X ne 07-01-2020, 14:37:22
Ajo eshte bere me qellim qe fusha e postimit te mos mbuloje fundin (footer) e faqes dhe mosdukja ndodh vetem kur je ne fund fare, sepse sapo leviz pak lart fusha e postimit te shpejte paraqitet menjehere.
 
(https://i.postimg.cc/90S8M83R/Illfated-Whispered-Godwit-size-restricted.gif)