×
Hyrja
Profili

Zeri im - Zeri yt - Zerion

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 177 · 4078

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 22-03-2019, 09:15:14
Pas 5 vjetesh offline ne jemi perseri ketu. Miresevini :)

 
« Editimi i fundit: 08-10-2019, 14:40:58 nga M A X »

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 22-03-2019, 11:36:31
Epo mirese te gjetem dhe mirese  erdhem pas kaq  vitesh ketu tek Zeri.

Na ka munguar dhe me vjen mire qe po rilexoj veten pas kaq vitesh.😎😁

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2 ne: 22-03-2019, 18:49:08
Zot sa mall...Oltiii thx qe bere te mundur te na kthesh pas ne kohe
Tipiii ku je lumadh lol

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 22-03-2019, 19:50:13
Ku je mi naqe, lere se kam lexuar gjithe diten bisedat nder vite... heu bre cfare kemi bere ketu. :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#4 ne: 23-03-2019, 17:41:25
Ktu jam ktu....

Po Olti sqeka

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 23-03-2019, 19:12:01
 ^o)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6 ne: 23-03-2019, 20:21:29
U sa bukur na pershendete pas 5 vitesh mo lol lol

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 23-03-2019, 20:32:26
Se dija per ke Olt e kishe fjalen  hmmmmm:

 :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#8 ne: 23-03-2019, 20:39:02
Jalla.....une nje Olti njoh, dy nuk njoh lol
Max na ke harru aaaaa?

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 23-03-2019, 21:25:07
Jo moj t'keqen, aspak. Thash t''ju le pak te qete te ambjentoheni me me te rejat e te vjetrat e pastaj te dukesha.
Qysh je ti iher? :)

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 23-03-2019, 21:30:10
Feedback? Si po ju duket?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#11 ne: 24-03-2019, 01:43:53
Si te humbur ne ishull lol
Mua me duket shume ok si pamje, por dua ta shoh edhe nga laptopi
Kshuqe kemi k

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 24-03-2019, 08:43:13
 :perqafim
Mirëmëngjesi  :D

 • Postime: 1580
sorelina
#13 ne: 24-03-2019, 09:59:51
Gutenmorgen  :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#14 ne: 24-03-2019, 10:52:10
Shih shih sorela, si i paske mbajt men pass moj 😂😂.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#15 ne: 24-03-2019, 18:35:01
Gocaaaa kiss te dyja :*

 • Postime: 12743
Mishel...............
#16 ne: 24-03-2019, 18:36:07
Shih shih sorela, si i paske mbajt men pass moj 😂😂.


Une as emrin si e kisha rregjistru se mbaja mend hahagaha

Do bejme revolucion a jo

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#17 ne: 24-03-2019, 20:47:54
Se une e mbaja shume 😂😂😂

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#18 ne: 24-03-2019, 23:58:31
Feedback? Si po ju duket?
Mirë e u kthye, por paska goxha freskime. Me domain e vjetër çfarë u bë?
Dhe cne kjo shkëputje kaq e gjatë? Na bëtë merak mo.

 • Postime: 253
Monique
#19 ne: 25-03-2019, 07:58:17
Poshnjari e ne pas dere , sa te hapej LOL

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#20 ne: 25-03-2019, 08:07:51
@Poshnjari Domeni i vjeter aty eshte, vazhdon te jete i imi (www.zeriyt.com), por zgjodhja ta riemertoj faqen per te krijuar nje brand te ri dhe te vecante. "Zerion" si fjale e krijuar shqiptohet "zeri jon" dhe eshte gramatikalisht e gabuar ("zeri yne" eshte forma korrekte), por une doja nje fjale te vecante dhe te padegjuar mepare.

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#21 ne: 25-03-2019, 14:38:14
@Poshnjari Domeni i vjeter aty eshte, vazhdon te jete i imi (www.zeriyt.com), por zgjodhja ta riemertoj faqen per te krijuar nje brand te ri dhe te vecante. "Zerion" si fjale e krijuar shqiptohet "zeri jon" dhe eshte gramatikalisht e gabuar ("zeri yne" eshte forma korrekte), por une doja nje fjale te vecante dhe te padegjuar mepare.
Ok, por ky version e smf më duket se ka shumë mangesira. Kanë qenë me te mirë versionet e kaluara. Po Syrgjyn nga bëhet se kemi lexuar më që nga 2013.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#22 ne: 25-03-2019, 17:59:32
mire se ju gjeta te gjitheve

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#23 ne: 25-03-2019, 18:38:06
Ok, por ky version e smf më duket se ka shumë mangesira. Kanë qenë me te mirë versionet e kaluara. Po Syrgjyn nga bëhet se kemi lexuar më që nga 2013.

Qe forumi eshte keshtu eshte sepse kam zgjedhur une me vetedije te jete keshtu. Nuk eshte as mangesi e as defekt i SMF. Une e kuptoj se shume prej jush nuk u duket ne rregull sepse jeni mesuar me forumet konvencionale, por ky forum ketu nuk eshte si te tjeret.

 • Postime: 253
Monique
#24 ne: 25-03-2019, 19:11:19
Edhe sa here do e lexojme qe ti i bo gjonat ndryshe LOL

Temat e fundit