×

Zeri im - Zeri yt - Zerion

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 177 · 3632

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#100 ne: 08-05-2019, 00:37:04


Mirë se ju gjej. 😊
Si po te duket?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#101 ne: 08-05-2019, 08:50:12
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!

 • Postime: 224
Passion
#102 ne: 08-05-2019, 09:24:32
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!

Mire se erdhe Oqean. :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#103 ne: 08-05-2019, 09:38:20
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!

YYYYY Oqean :) ...mire se erdhe buddy

 • Postime: 4261
Charlie
#104 ne: 08-05-2019, 13:44:11
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#105 ne: 08-05-2019, 15:10:50
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P

Charlie??????????????? LOL LOL LOL

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#106 ne: 08-05-2019, 15:29:24

 Si po te duket?

Hera e parë në forum me pamjen e re nuk ishte edhe aq e vështirë. Se ishte tërheqës fakti që mund ti gjeje postimet e vjetra është tjetër gjë 😉 Nuk kam asnjë propozim për ndryshime për moment.
Përshëndetje

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#107 ne: 08-05-2019, 18:26:07
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P
Me vjen mire qe na gjete 👍

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#108 ne: 08-05-2019, 18:52:34
Cka paske bo kshu o Olto :D Rehat kemi qene :P
Charlie, sa me kish marr malli 😍😁
Mire se erdhe serish 😙

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#109 ne: 08-05-2019, 18:55:25
Pershendetje  :) :)

E pashe rastesishte ne facebook edhe s'mu besua nje here,, ahaha

Mire qe MAX ka ruajtur DB ne teresi, Po lexoja komentet pe para 7 apo 8 vjete   grushtsyve))
 
Suksese!
Mire se erdhe Oqeano ☺️😚

 • Postime: 4261
Charlie
#110 ne: 08-05-2019, 23:33:11
Charlie??????????????? LOL LOL LOL

Mishel Rodrigez :D  Ckemiii :P

 • Postime: 4261
Charlie
#111 ne: 08-05-2019, 23:36:22
Charlie, sa me kish marr malli 😍😁
Mire se erdhe serish 😙


erlehta, me duket qe paske ushtruar presion mbi MAX per rihapjen e forumit :D  Si kalon ti, ca ke bo, si ke qene :D Berni nga e ka koken ai kopuk :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#112 ne: 09-05-2019, 09:09:50
Mishel Rodrigez :D  Ckemiii :P

LOL LOL LOL dmth gjalle qenke e ti :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#113 ne: 09-05-2019, 10:09:28
Mire qe mbushet ngadal ngadal :D

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#114 ne: 09-05-2019, 11:26:14
erlehta, me duket qe paske ushtruar presion mbi MAX per rihapjen e forumit :D  Si kalon ti, ca ke bo, si ke qene :D Berni nga e ka koken ai kopuk :D
O mire shume jena😂
Ehhhh lere lere nga mengjesi deri ne darke .hape zerin hape zerin😂😂
Berni është bere sterkkopuk 😂😂

 • Postime: 12743
Mishel...............
#115 ne: 09-05-2019, 13:32:41
E di si me duket ngaihere , sikur kemi qene ne lufte , brenda neper bunkere, e tashi qe maroi lufta , po gjejme shoqi shoqin LOL LOL LOL

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#116 ne: 09-05-2019, 14:51:29
Mishel,fix fare  LOL LOL LOL

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#117 ne: 09-05-2019, 18:27:25
Une them qe te abonojme Aida Shtinon te na i gjeje nje nga nje e te na i sjelle ketu... lol

 • Postime: 1104
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#118 ne: 10-05-2019, 07:43:17
Une them qe te abonojme Aida Shtinon te na i gjeje nje nga nje e te na i sjelle ketu... lol
LOL LOL LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#119 ne: 10-05-2019, 08:27:14
Berni nga e ka koken ai kopuk :D
  Ckemi Charlie mire je ti 🙂une mire si perhera vetem Milani spo hecen mire hahahaha

 • Postime: 12743
Mishel...............
#120 ne: 10-05-2019, 10:54:45
  Ckemi Charlie mire je ti 🙂une mire si perhera vetem Milani spo hecen mire hahahaha

O Bern pse e nxjerr koken kur te del emri ne apel...dil me shpesh o njeri ,se kemi lene ca biseda pergjysem

A do e hedhi qivirine neser Lulushi a jo??? ec i here me trego :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#121 ne: 10-05-2019, 12:23:39
Mishel..... ja po pergatit planin dhe po e lexon dhe Berni, se me duket si nje trenjer i deshtuar :D qe thote, do dalim ne fush, e dime qe do marrim gola, por mos marrim shume. :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#122 ne: 10-05-2019, 16:27:35
Mishel..... ja po pergatit planin dhe po e lexon dhe Berni, se me duket si nje trenjer i deshtuar :D qe thote, do dalim ne fush, e dime qe do marrim gola, por mos marrim shume. :D

hahahahahahahha Planin per hudhje asoj per se gjati ooo lot

 • Postime: 224
Passion
#123 ne: 10-05-2019, 17:05:27
Uaaaaaa Zeri serish 

Une pruzent, disa vite me shume mbi supe por prap mbahemi nuk qahemi Lol

Pershendetje te gjitheve

Dy muaj kjo Shej,e vec nje postim ka bere ?  :S  :(

Une mendoja qe se di qe serish erdh zeri  :)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#124 ne: 11-05-2019, 00:06:56
O Bern pse e nxjerr koken kur te del emri ne apel...dil me shpesh o njeri ,se kemi lene ca biseda pergjysem

A do e hedhi qivirine neser Lulushi a jo??? ec i here me trego :P
. Rama i rrezuar eshte po besoj se sot do i marri valixhet si juventusi ne champions leag ose si Manchesteri gjumashit😋 Rama ka qe vjet qe i ka hapur negociatat me BE dhe prap i thot prralla shqiptareve,  ma mire te iki me te mire se sa me dhune.