×

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 143 · 969

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 143 · 969

 • Postime: 12703
Mishel...............
#125 ne: 11-05-2019, 07:51:52
Po shoku ashtu them e une...bile si sala te iki LOL

Edhe sala si zotni iku, vrau 3 veta...ama jo ,iku me te mire lol
Berno iket me vote......kaq
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7242
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#126 ne: 11-05-2019, 18:23:48
Basha basha bashaaaa lol lol o sot o kurre Epo nuk e rrezuan sot pas dy javesh prap xhirro.😁😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3029
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#127 ne: 11-05-2019, 19:59:15
une gjithë Rash nga kolltuku më kish zënë gjumi nga fjalimi.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6610
 • Gjinia: Femer
erlehta
#128 ne: 12-05-2019, 08:51:42
U rrezua qeveria apo jo 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27129
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#129 ne: 13-05-2019, 17:39:06
Po shoku ashtu them e une...bile si sala te iki LOL

Edhe sala si zotni iku, vrau 3 veta...ama jo ,iku me te mire lol
Berno iket me vote......kaq
  Dhe Rama me vote do iki, nuk mbahet pushteti me dhune e me fjale te embla ambasadoresh qe jane te blere.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7242
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#130 ne: 14-05-2019, 00:47:33
Eh sa bomba molotov hudha po Rama prap nuk u tut.... lol lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12703
Mishel...............
#131 ne: 14-05-2019, 15:22:56
  Dhe Rama me vote do iki, nuk mbahet pushteti me dhune e me fjale te embla ambasadoresh qe jane te blere.

C'paska qene ky rama mo aman , gjithe boten mbare bleu :P
leku kuceder ...se leter e kishte edhe saliu po si bleu i ziu :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4171
Charlie
#132 ne: 17-05-2019, 15:53:13
LOL LOL LOL dmth gjalle qenke e ti :P

Cdo here me i forte :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4171
Charlie
#133 ne: 17-05-2019, 15:54:44
  Ckemi Charlie mire je ti 🙂une mire si perhera vetem Milani spo hecen mire hahahaha

Ende me Milanin je ti :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2095
Grens(Wiliams)
#134 ne: 17-05-2019, 17:00:36
mshel      ku jane kalamajte dhe ato komshijet e mia?..qe i pata lene ketu para 6 vitesh e kam fjalen..ti lashe ne mire besim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6610
 • Gjinia: Femer
erlehta
#135 ne: 17-05-2019, 20:43:48
Kalamajte jane rrit Grens 😁 kane shkuar ne kurbet 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2095
Grens(Wiliams)
#136 ne: 17-05-2019, 20:56:46
te rrojne mamate e kalamajve :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12703
Mishel...............
#137 ne: 18-05-2019, 08:03:56
Mamate si gjen me ,se kalamajte moren rruget o grenze
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2095
Grens(Wiliams)
#138 ne: 18-05-2019, 10:47:02
Mamate si gjen me ,se kalamajte moren rruget o grenze
..do me gjesh 5 mamate e kalamajve ..ti lashe ne ruatje per 5  vjet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12703
Mishel...............
#139 ne: 18-05-2019, 15:05:46
Pervec vetes e Capit te tjerat can ferren vlla lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2095
Grens(Wiliams)
#140 ne: 19-05-2019, 13:46:14
po juve ju kam sa per 20...shyqyr qe me ke qendru besnike...se tek Capi nuk kam besim :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12703
Mishel...............
#141 ne: 19-05-2019, 16:25:43
po juve ju kam sa per 20...shyqyr qe me ke qendru besnike...se tek Capi nuk kam besim :D


Une ja stoike ore , si kulla eifel :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2095
Grens(Wiliams)
#142 ne: 20-05-2019, 23:53:09
ashtu te dua..je femra qe kam enderruar gjithmone...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super