×
Hyrja
Profili

Zeri im - Zeri yt - Zerion

Zeri im - Zeri yt - Zerion

· 177 · 4079

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#175 ne: 07-01-2020, 12:09:53
Ja si del duket nga celulari kur vete në fund temës.

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#176 ne: 07-01-2020, 14:37:22
Ajo eshte bere me qellim qe fusha e postimit te mos mbuloje fundin (footer) e faqes dhe mosdukja ndodh vetem kur je ne fund fare, sepse sapo leviz pak lart fusha e postimit te shpejte paraqitet menjehere.
 

Temat e fundit