×

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 13193

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 13193

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#100 ne: 19-12-2008, 15:26:24
E kam vene vetem te Komuniteti, keshtu qe nese hapni tema nga forume te tjera, topat s'do te dalin. Ne fakt ka me shume kuptim keshtu.

Hajde gezuar!  :party)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#101 ne: 19-12-2008, 15:27:21
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#102 ne: 19-12-2008, 15:28:59
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D
...


edhe une kete desha te thosha..

syrgjynnnnn  duam ndryshimeee :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#103 ne: 19-12-2008, 15:31:12
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D

Pikes i ke rene! E mban mend, eeee? :)

syrgjynnnnn  duam ndryshimeee :D :D

Sa te rregulloje Olti ca gjera dhe do te bejme ndryshime qe c'ke me ate pune... Po he njehere, cfare ndryshimesh do ti?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#104 ne: 19-12-2008, 15:38:05

.. Po he njehere, cfare ndryshimesh do ti?

eee...ti je ai i ideve :D :)

little bit more colourful.. :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#105 ne: 19-12-2008, 15:44:19
me pelqekan keto kristalet e debores ....

ketej nga Tirana skemi shanse vetem shi...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#106 ne: 19-12-2008, 15:49:45
Pikes i ke rene! E mban mend, eeee? :)Pse ca te dukem une ore ty ndonje plak i humbur nga kujtesa apo cfare :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#107 ne: 19-12-2008, 15:51:03
Atehere ju te vjetrit mos u ndjeni njehere :D sa ta shijojme dhe ne te rinjte kete atmosferen e festave ;)

Thnx Syrgjo :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#108 ne: 19-12-2008, 15:52:10
Shijojeni shijojeni ...e gjitha kjo eshte vetem per tu shijuar :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#109 ne: 19-12-2008, 15:52:53
eee...ti je ai i ideve :D :)

Perkundrazi, Olti eshte ai i ideve, ndersa une merrem me shume me anen teknike.

little bit more colourful.. :D

Konkretisht?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#110 ne: 19-12-2008, 16:10:29
hmmm...keto reklamat psh ne ate majte..te reduktoheshin pakez sa per festat dhe ne vend te tyre te viheshin ndonje little christmas green tree..or snowman..

ose keto fjollat pakez me te vockla dhe me te dendura..
...ju de i dini te gjitha opsionet .. :D

the idea its just a different thing from last year.. :D :D

anyway..this is still very good... :) :) 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#111 ne: 19-12-2008, 16:28:43
Ose mundesisht te krijohet nje virtualitet 3D,,ku mund te futeshim komplet,, :D,
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#112 ne: 20-12-2008, 09:26:45
Ketej nga mua nuk bie bore. :D   Do e kete fajin pc-ja.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#113 ne: 20-12-2008, 22:11:58
Eh mor Syrgjyn.

Jan teper te lezetshme keto fjolla borre sa qe nuk rezistoj ti prek me gisht.....e kam bere ekranin e pc-se krejt gishtaaaaa dhe me duhet shpesh ta pastroj :@

Megjithate eshte nje pamje e ngrohte me frymezim Krishtlindjesh dhe Vitit te Ri. Falemnderes. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#114 ne: 26-05-2009, 19:23:50
sikur te ndryshonin keto ngjyrat se shume te zbehta jane,

pjesa siper me duket mire po kjo bojeqiellja e celet dhe kjo ngjyra si quhet ne krah te majte sikur nuk shkojne me njera tjetren plus qe te lodh syte... si gjithmone po flas me vete se e di qe si keni qejf ndryshimet e mire e keni pse ti hapni pune vetes ne fund te fundit :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#115 ne: 26-05-2009, 23:41:07
Eshte ne plan nje version i ri i ZY, por s'di te them per sa kohe do te jete gati. Sidoqofte do te ndryshoje. Asnjehere nuk ka pasur pamje te njejte per me shume se 1 vit e gjyshme.

Shikoni ketu si eshte dukur ZY ne te shkuaren http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#116 ne: 26-05-2009, 23:57:14
Me paska marr malli per keto pamjet e vjetra qe ka pas dikur :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#117 ne: 27-05-2009, 00:03:21
Vallai kurre nuk paska pas pamje me te mire se kjo e tanishmja boys. ;) :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#118 ne: 27-05-2009, 21:57:44
Eshte ne plan nje version i ri i ZY, por s'di te them per sa kohe do te jete gati. Sidoqofte do te ndryshoje. Asnjehere nuk ka pasur pamje te njejte per me shume se 1 vit e gjyshme.

Shikoni ketu si eshte dukur ZY ne te shkuaren http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com

MAX thashe te shifja si ka qene me pare per kuriozitet me shume por nuk me njeh username dhe password e provova dhe timen dhe me te UJKUT se kujtova mos ka te beje me periudhen e rregjistrimit ne forum .... nejse kot per muhabet ta thashe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#119 ne: 27-05-2009, 23:20:40
Ato jane versione te arshivuara dhe nuk mund te identifikohesh. Vetem mund te shikosh perqark si ka qene.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#120 ne: 27-05-2009, 23:28:36
Ehe OK po atehere ky version i tanishmi normal me i mire eshte por prap kjo puna e ngjyrave sikur te lodh, doja te shtoja e dicka po lere se do thuash na merziti kjo prap  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#121 ne: 28-05-2009, 00:05:57
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super