×

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 13284

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#25 ne: 22-05-2007, 09:18:47
P.s me kishin ardhë 307 emaile nga ty me permbajtte te njetje.. LOL LOL

Kur e kalova forumin ne versionin e ri, vura adresen time për e-mail, meqë M A X s'ishte këtu.

Kliko te linku i dytë (ai me fjalën notify), mirato me Yes dhe nuk te vijnë me njoftime për atë teme. :)

Bekim dhe Dalber, falemnderit. :)

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#26 ne: 22-05-2007, 12:58:07
Ai linku do të thotë:
C`regjistrohu nga kjo teme duke klikuar lidhjen... :D :D

Bekim çoje punën gjer në fund ;)

Ore u bone ti te me korigjosh mua ore??? He c'na ka gjet me keta katunaret... Zoti na rujtt. :D
Capkenja
#27 ne: 23-05-2007, 07:10:28
Mos sha Bekim se dhe unë katunare jam..po ç'të bëj qe smarr vesh nuk këto buletine e me the të thashë..sa për unsuscribe e kam parasysh..si ua bëjmë dhe atyre emaile qe na vijnë tek yahoo :D


nejse një pyetje kisha unë fjala Gurbet si shkruhet me K apo me G?

ta shofi ndonjë po mundi ne fjalor te gjuhës shqipe...se sa herë e postoj se kush dreq vete ma ndërron fjalën nga gurbet e bën gurbet LOL LOL
apo i keni bërë ndonjë formatim te gjuhës shqipe ju qe kap dhe gabimet forumi ?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#28 ne: 24-05-2007, 11:39:31
apo i keni bërë ndonjë formatim te gjuhës shqipe ju qe kap dhe gabimet forumi ?

Po. ;) Te them te verteten, kete e ka bere M A X-i. Jam dakord me shumicen e ndreqjeve drejtshkrimore qe ka vene ai, por jo per fjalen gurbet -- per mua, kjo fjale shkruhet me K.

Ju qe jeni ne Shqiperi, ju lutemi te na e gjeni kete fjale ne Fjalorin e Gjuhes se Sotme Shqipe dhe na tregoni se si eshte aty. :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#29 ne: 24-05-2007, 11:41:15
Po he njehere, si ju duket shpejtesia e forumit tani?

 • Postime: 5966
SmiLey
#30 ne: 24-05-2007, 12:21:42
Po. ;) Të them te vërtetën, këtë e ka bërë M A X-i. Jam dakord me shumicen e ndreqjeve drejtshkrimore qe ka vënë ai, por jo për fjalën gurbet -- për mua, kjo fjale shkruhet me K.

Ju qe jeni ne Shqipëri, ju lutemi te na e gjeni këtë fjale ne Fjalorin e Gjuhes se Sotme Shqipe dhe na tregoni se si është aty. :)

ore s'e dija qe paskish mbetur keq me dit sesi shkruhet fjala KURBET :P se ju qe jeni dhe larg memedheut duhet ta dini kete fjale me mire se te gjithe ore :d

 • Postime: 5966
SmiLey
#31 ne: 24-05-2007, 12:23:17
Po he njëherë, si ju duket shpejtësia e forumit tani?

so so :P.. dmth c'ka :D
mendoj se ka vend per rregullime te metejshme...

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull
Lumlumi
#32 ne: 24-05-2007, 12:41:27
Syrgjyn, urime për punen dhe perkushtimin ne forum. Ndoshta nga ngarkesa shume e madhe e shume anetareve online gati kurre nuk eshte aq i shpejte. Sot vertet ishte me mire por dje kah pasditja nuk pata sukses qe te postoj ne nje teme pas disa perpjekjeve.

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#33 ne: 24-05-2007, 13:20:55
ne krahasim me me pare dicka me mire por prap mua me duket i ngadalte.

sa per fjalen kurbet a gurbet,
origjinali eshte gurbet ndersa ne gjuhen letrare kalon si Kurbet. kshu e kam rastisur un.

o Bekim trungu ca thone arushat andej na fshati jote e LOL LOL LOL

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull
Lumlumi
#34 ne: 24-05-2007, 13:26:45
Ne fjalor është k-urbet. ;)

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#35 ne: 16-06-2007, 03:40:50
O Dalber, leri arushat, arushat te ngrenshin koken ty jarebi, por shif fjalorin turk si shkruhet ajo fjala Kurbet apo Gurbet, se s'eshte tu u marr vesh. :D :D


p.s. Na co selame andej nga katuni yt kur do kthehesh nga GKurbeti.

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#36 ne: 24-06-2007, 03:59:23
Syrgjooo bir, Kurbeti ecen shume shpejt, ky Forumi doja te thoja se na prishet mendjen. Tu befsha une ty, i ke ndrru motorrin ketij. Ka qene me nafte e ke kthyer me benzine, aaaa rrapatush, ta njoh doren une ty.

Kurbet apo Gurbet, Cberi K dhe cberi G.

Fjala e drejte eshte me K dhe PIKE.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#37 ne: 25-06-2007, 07:25:06
Forumi kaloi nga SMF 1.1.2 ne 1.1.3 -- pune 10 sekondash :d ;)

1.1.3 rregullon disa gabime te vogla te SMF, nuk shton ndonjë gjë te re.

Nëse vini re ndonjë gjë qe nuk shkon dhe qe nuk ka ndodhur me përpara, na thoni.

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull
Lumlumi
#38 ne: 25-06-2007, 15:51:36
Unë e di se po punon shumë më shpejt se çdoherë përpara!
Qysh paskna harru me cekë këtu.
Bravo bravo Syrgjyn, punëtor i madh je ti. ;)

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#39 ne: 25-06-2007, 16:06:37
Edhe une po them se edhe tek une ketu po punon shume shpejt dhe jam e kenaqur.
Mas pari dihet kush eshte ketu admin hahaha
Bravo Syrgjyn.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#40 ne: 25-06-2007, 19:12:30
Forumi tani punon shpejt sepse eshte marre nje server i ri, shume i fuqishem. Kalimin e forumit ne serverin e ri e beri kompania e serverit (une thjesht bera ca rregullime te vogla), ndersa parate e serverit i paguan M A X, kijeni parasysh kete. ;)

 • Postime: 876
notorious
#41 ne: 12-08-2007, 12:38:05
egziston mund'sia t'më hiqet titulli ZERIST poshtë nich-name...?

do m'pëlqente pa titull fare...

ju f.l.m për mundimin... HIQENI.

 • Postime: 22667
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#42 ne: 12-08-2007, 14:17:47
Ku duhet klikuar për te shkruar nën nofke diçka sipas deshires??? Tek forumet tjera shkruan TITULLI I ANETARIT, ndërsa këtu?

Profile -> Forum Profile Information -> Custom Title:

 • Postime: 22667
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#43 ne: 12-08-2007, 14:19:17
egziston mund'sia t'më hiqet titulli ZERIST poshtëë nich-name...?

do m'pëlqente pa titull fare...

ju f.l.m për mundimin... HIQENI.

Do shohim cfare mund te bejme!

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#44 ne: 06-12-2007, 15:16:10
E pse bie bore e nuk bie shi pershembull .... ?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#45 ne: 06-12-2007, 15:29:34
E pse bie bore e nuk bie shi pershembull .... ?

Sepse po afrohen festat e fundvitit. ;)

Nejse, po prisja se kush do ta zbulonte i pari! :d

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#46 ne: 06-12-2007, 15:54:32
Po kush do e zbulonte i pari ...aman...

Atë qe skam zbuluar akoma është pse kur klikoj
boren nuk me jepet ndonjë "dhurate" ...

Kemi apo skemi fundviti ? Ku jan dhuratat ?
Hudhu, boje klikimin me fat  :D :P

Gjithë te mirat

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#47 ne: 07-12-2007, 02:27:37
Ku bie bore mo se s'jam tu u marr vesh?? :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#48 ne: 07-12-2007, 09:49:35
Tani e mora vesh dhe une,se po shikoja te rubrika AlbanianForum aty e pash qe binte bore :D Pse nuk i keni bere te gjithe rubrikat.

 • Postime: 4215
Charlie
#49 ne: 07-12-2007, 10:44:15
Hahaha...Beko ca kam qesh me ty :D


Syrgjyno pse nuk e ke bre ne gjithe forumin ashtu po vetem atje :D ishte shume e lezetshme ajoo