×

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 13198

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 13198

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#50 ne: 07-12-2007, 13:07:22
Eshte shume ne veri ai forum ndaj dhe bie bore. Neper 11 krahinat e tjera te Zeri Yt akoma nuk ka ardhur dimri i plote :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#51 ne: 07-12-2007, 13:12:54
Pasi qe qenka puna keshtu, po shkoj te ndonje teme mbi Camerine qe te ndjej pak ngrohtesi.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#52 ne: 10-12-2007, 21:02:45
Erdhi dimriiiiii! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#53 ne: 10-12-2007, 21:12:58
 Une mbaroj per nje cik bore  :D Madje dhe burrin e le per boren  :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#54 ne: 11-12-2007, 00:14:16
Thuj ishalla nuk e lexon Dylberi o erlehta, se do shkriheshte se qeshuri. :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#55 ne: 11-12-2007, 00:51:35
Vishuni mire tani ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#56 ne: 11-12-2007, 00:53:14
Pse mo, ku do cosh per skijim? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#57 ne: 11-12-2007, 11:54:12
Uauuuuu me pelqen shume kjo pamje bie bore fjolla fjolla dore per dore shkojme te shkolla hehehehehehe.
Pasi qe nuk ka bore ketu tek ne ende nuk po bie,kjo gje se paku na ngushellon hehehe
Ide shume e mire,urime per kete pamje!!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#58 ne: 11-12-2007, 16:29:55
Qeka bo forumi me ardhe ketu me xhup e kapele! Nxirrni mer diellin se ngrim komplet!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#59 ne: 11-12-2007, 16:32:43
Unë mbaroj për një çik bore  :D Madje dhe burrin e le për boren  :P :P

E the dhe njehere, te gjeti belaja. Mer bandillin e hajde ketu ne fshatin Kollotumba te Michgiganit te Ameriqise :D se ketu ka shtruar, plot bore.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#60 ne: 13-12-2007, 16:38:24
Wow paska filluar bora ketej :).
Bravo, goxha atmosfere.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#61 ne: 13-12-2007, 19:21:46
Mire e ke ti Ami, por si t'ja bejme kur te ndaloje??

Jo per gje, por e urrej kur fillon te shkrihet sepse i kam cizmet si Luli i Vocerr dhe me hyn uji gjithandej. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#62 ne: 13-12-2007, 22:21:57

Jo për gjë, por e urrej kur fillon te shkrihet sepse i kam cizmet si Luli i Vocerr dhe me hyn uji gjithandej. :D

Ti me ke vjedh cizmet mua? Ste vjen keq qe une kam 1m bore mbi koke!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#63 ne: 14-12-2007, 09:36:18
Mirë e ke ti Ami, por si t'ja bëjmë kur te ndaloje??

Jo për gjë, por e urrej kur fillon te shkrihet sepse i kam cizmet si Luli i Vocerr dhe me hyn uji gjithandej. :D
Hajt se po ti blej nje pale te reja, dhurate per Krishtlindje. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#64 ne: 14-12-2007, 19:46:45
Rrofsh. :perqafim

Plus, Syrgjyni t'mi bleje nje pale per Vit te Ri ndersa Max per Bajram.... me 3 pale cizme e kaloj 3 vite une. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#65 ne: 16-12-2007, 18:57:25
Thuj ishalla nuk e lexon Dylberi o erlehta, se do shkriheshte se qeshuri

LOL LOL LOL LOL

te gjithe vdiskan per bore LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#66 ne: 09-06-2008, 16:34:08
Forumi eshte ne rregull ma ha mendje dhe sbesoj te beni me ndryshime per kete vit (flas me hamendje) ,vetem do ju sugjeroja te rregullonit cik shpejtesine dmth qe pasi poston te hapet me shpejt faqja dhe kur shikon postimet te hapet me shpejte.Faleminderi t
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#67 ne: 09-06-2008, 16:54:17
Cdo verejtje, keshille apo ide eshte e mirepritur!

Forumi është ne rregull ma ha mendje dhe sbesoj te bëni me ndryshime për këtë vit (flas me hamendje)

Hamendja jote eshte e gabuar :D

Sipas kerkesave, madhesia e fontit te citimit do te rritet ne te gjitha forumet. Gjithashtu, se shpejti do te kete nje faqe te pare.

vetëm do ju sugjeroja te rregullonit çik shpejtesine d.m.th. qe pasi poston te hapet me shpejt faqja dhe kur shikon postimet te hapet më shpejtë.Faleminderi t

Mire e ke, por duhet te kemi parasysh se serveri, pavaresisht se eshte mjaft i fuqishem, eshte goxha i ngarkuar; per shembull, baza e te dhenave e ZY po shkon te 800 MB...

Sigurisht, dikur do te marrim nje server akoma me te mire. Nderkohe, do te shohim cfare ndryshimesh te vogla mund te bejme per te rritur performancen.

Faleminderit :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#68 ne: 16-06-2008, 14:59:12
ca esht ebr em forumin qe em dalin profile mua ne faqe te par ee do ju sugjeroja qe emri im te dilte i pari meqe jam postues i rregullt  :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#69 ne: 16-06-2008, 15:23:34
ca esht ebr em forumin qe em dalin profile mua ne faqe te par ee do ju sugjeroja qe emri im te dilte i pari meqë jam postues i rregullt  :P :P

S'na the nese te pelqeu apo jo :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#70 ne: 16-06-2008, 15:24:49
po me pelqeu mua po do ngaterrohen antaret e rinj se do shtypin ke hyrja per te par faqen e par dhe do u dal ajo prandaj me mir te dali ne faqe te par me te madhe antaret me aktiv  :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#71 ne: 16-06-2008, 20:25:23
Me mire sic ka qene sepse kshu ngaterrohen ata qe identifikohen dhe e kane te veshtire te shohin kush eshte online dhe ca po bejne pervec meje qe e dalloj :P, me mire sic ishte
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#72 ne: 17-06-2008, 09:57:36
eehhh une jam e konfuzuar me kete te riun po nejse kush can koken,,,,beni c'te doni juve,,,  :S :S :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#73 ne: 17-06-2008, 10:41:30
eehhh unë jam e konfuzuar me këtë të riun po nejse kush can koken,,,,bëni ç'të doni juve,,,  :S :S :)

Ne fakt nuk duhet sepse nuk ka asgjë për t'u bërë konfuz. Pasi je te faqja e pare zgjidh forumin se ku do të shkosh dhe kliko atë. P.sh. nëse do tek "Komuniteti" atëherë kliko sipër te menuja e dytë nën atë kryesoren, aty ku ndodhen emrat e 12 forumeve, duke zgjedhur forumin ku deshiron te shkosh.

Albanian Forum | Komuniteti | Politike | Biznes | Shkence | Kulture | Letersi | Teologji | Sport | Muzikë | Informatike | Webmaster |
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#74 ne: 17-06-2008, 11:39:22
o max me mir te jet sic ka qen se ngjan me bukur qe faqja e par te jet sic ka qenka me shum sy  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super