×

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 13197

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 13197

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#75 ne: 17-06-2008, 13:24:23
Ne fakt nuk duhet sepse nuk ka asgjë për t'u bërë konfuz. Pasi je te faqja e pare zgjidh forumin se ku do të shkosh dhe kliko atë. P.sh. nëse do tek "Komuniteti" atëherë kliko sipër te menuja e dytë nën atë kryesoren, aty ku ndodhen emrat e 12 forumeve, duke zgjedhur forumin ku deshiron të shkosh.

Albanian Forum | Komuniteti | Politike | Biznes | Shkence | Kulture | Letersi | Teologji | Sport | Muzikë | Informatike | Webmaster |

Thanx.. :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#76 ne: 17-06-2008, 14:11:00
Mua nuk me duket aspak i zorshem me pëlqen shume pamja e re dhe sidoms ajo aty ku tregohen profilet e anëtarëve.

BRAVO :lule :-)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#77 ne: 17-06-2008, 16:00:06
bukur.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#78 ne: 17-06-2008, 16:01:25
Faleminderit Belina.
Ne fakt qellimi yne eshte Zeri Yt! pervec si forum diskutimesh te jete dhe nje fare "social network" ku njerezit te komunikojne me drejtperdrejte dhe te shprehin veten e tyre me ane te profileve personale. Shpresojme qe t'ia arrijme dhe kesaj tani ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#79 ne: 17-06-2008, 18:15:43
Do t'ia arrini patjeter...jeni njisha apo c'fare? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#80 ne: 17-06-2008, 20:55:46
Drejt me thënë sme pëlqen shumë pse do thoni ju

po sa here e kam hap vetëm profilet

e Max
Bernit
Elegancet edhe ca te tjereve qe si njoh  dalin aty


tani pyetja shtrohet po profilet e te tjerëve sdo dalin një here ?

S'më kanë pare sytë te antareve te tjerë,dhe është e bezdishme te shton një klikim me tepër për tek komuniteti....hajt se ne jemi te vjetër po një i i ri as ia ka haberin fare.

Sa here qe u kam dhënë te tjerëve te frenkuentojne këtë forum shumë lemsh u është dukur...le kërkesë për muzikë do 100 shekull ta gjejne...


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#81 ne: 17-06-2008, 23:21:17
Ato profilet dalin ne renditje te rastesishme. Tani qe te dilkim vetem ne do te thote qe e paske fatin te lidhur ngushte me ftyrat tona :d
Mua me dalin shume shpesh profile ndermjet te tjereve dhe anetare me 0 postime.
Ne kete menyre mundesohet nje interaksion dhe komunikim mes anetareve, gje qe ne menyre tjeter nuk do arrihej kaq mire.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#82 ne: 18-06-2008, 08:55:11
Ato profilet dalin ne renditje te rastesishme. Tani qe te dilkim vetëm ne do të thotë qe e paske fatin te lidhur ngushtë me ftyrat tona :d
Mua me dalin shumë shpesh profile ndermjet te tjerëve dhe anetare me 0 postime.
Ne këtë mënyrë mundësohet një interaksion dhe komunikim mes anëtarëve, gjë qe ne mënyrë tjetër nuk do arrihej kaq mirë.


Une mendimin tim real dhashe,tani nese mendon "qe ndihem keq " pse sme del dhe mua profili aq shpesh e ke gabim,skam kohe te merrem me kalamalliqe.

Edhe harrova,vete e keni thene ne forum replikat tuaj na ndihmojne te ecim para.

Nese doni te ecni para,bejini nje thjeshtesi forumit egzistojne nje mije tema me te njejten pyetje vertitet gjerat rredh dickaje.

Keshtu do rrisje cilesine e forumit,pastaj forumistet me shume jepen pas profileve te njeri tjetrit sesa forumit dhe bie kualiteti i postimeve.

Merre si ta duash verejtjen time.

Shendet,Capi !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#83 ne: 18-06-2008, 11:26:43
Pajtohem me Capkenen,
Vertet keto rubrikat,temat e shumta i japin forumit shume pak efekt, keshtu qe nese do fshihen disa tema,nese disa rubrika shuhen atehere do ishte me bukur,
ashtu mendoj edhe une.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#84 ne: 18-06-2008, 15:27:52
Po ska asgje te keqe me temat e rubrikat e shumta, cdo njeri qe futet ne forum shikon e shkruan aty ku ka interes, cunat po lodhen me bere dicka ndryshe nga te tjeret, mua me pelqen shume kshu si eshte, se ne nje faqe te vetme do u beshin lemsh temat.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#85 ne: 18-06-2008, 18:00:43
Po s'ka asgjë te keqe me temat e rubrikat e shumta, çdo njeri qe futet në forum shikon e shkruan aty ku ka interes, çunat po lodhen me bërë diçka ndryshe nga te tjerët, mua me pëlqen shumë kshu si është, se ne një faqe te vetme do u beshin lemsh temat.

Po praa pajtohem shume me ty ...keshtu si eshte tani eshte shume bukur dhe mire e thor Berni secili mund te hyj aty ku ka deshire ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#86 ne: 18-06-2008, 18:03:42
do ju sugjeroja te hapnit nje sondazh per ket enqs doni se cfar do shumica
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#87 ne: 18-06-2008, 22:50:12
Berni dhe Charlie

para se postoni lexoni ne rreshta .

Se kam pasur per faqen e pare aty,po ne pergjithesi per te ecur me para.

Theksoj dhe nje here se ne cdo rubrike ka aq tema qe vertitet rreth dickaje, psh tek e dashurise dhe seksit jo me hipi jo me zbriti..muhabeti vertitet rreth dickaje.


Besoj se e kuptuat kesaj here hmmmmm:


Ju pershendes
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#88 ne: 19-06-2008, 09:30:19
Shumë pamje e lezetshme, ju pergezoj.

Vetëm një gjë sem pëlqeu te ua them te drejtën. Me sa pashë aty delnin edhe fotografite e anëtarëve te cilët i kanë fsheh fotot ne profilet e tyre dhe i kanë bërë te dukshme vetëm për ata qe i kanë ne listen e miqve. Edhe pse kur klikon mbi foton nuk hapet direkt ajo foto, përsëri them se kjo e prish privatesine sepse jo cdokush ka deshire ti reklamoje fotografite private ne faqen e pare. 

Do të kishte qenë e mrekullueshme sikur te existonte mundësia qe anetaret te zgjedhin mundësinë a deshirojne qe fotografite e tyre te dalin ne faqen e pare. :)

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#89 ne: 19-06-2008, 16:14:02
Me sa pashë aty delnin edhe fotografite e anëtarëve te cilët i kanë fsheh fotot ne profilet e tyre dhe i kanë bërë te dukshme vetëm për ata qe i kanë ne listen e miqve. Edhe pse kur klikon mbi foton nuk hapet direkt ajo foto, përsëri them se kjo e prish privatesine sepse jo çdokush ka dëshirë ti reklamoje fotografite private ne faqen e pare. 

Ke shume te drejte. Mua njehere s'me kishte shkuar mendja, oops.

Do ta bej qe fotot private te mos shfaqen ne faqe te pare.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#90 ne: 19-06-2008, 17:08:13
Edhe një gjë e vura re see edhe këta te padukshmit nuk po mundeshin me te fshehin koken :D sepse me kishin ardhu ne maje te hundes nuk e dija se kush eshte online dhe kush nuk eshte :D haha


p.S. Capkene ne tham ne përgjithësi jo ty ;) mos u nxej :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#91 ne: 19-06-2008, 17:13:53
Charlie mjafton te klikosh ne avatarin e cdo forumisti dhe shikon tek LAST ACTIVE kur ka qene per here te fundit..keshtu e kupton jane te dukshem a jo...
ose me sakte jane aty a jo  :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#92 ne: 19-06-2008, 17:18:22
Ore ku ti gjej anetaret qe te klikoj a jan apo nuk jan kur profili i tij eshte i padukshem :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#93 ne: 28-07-2008, 12:00:41
Si ju duket ajo qe tregon postimet e fundit ne krye te faqes?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#94 ne: 29-07-2008, 22:46:27
Si ju duket ajo qe tregon postimet e fundit ne krye te faqes?
ku
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#95 ne: 29-07-2008, 23:23:25
................
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#96 ne: 02-08-2008, 11:28:22
Super eshte. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#97 ne: 19-12-2008, 14:46:26
Hej shume te bukura keto topat e bores, tani po ndjehet qe jemi afer festave :D

 :party) :party) :lolo) :lule
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#98 ne: 19-12-2008, 14:47:27
Cool e? ;)

Falenderoni Syrgjynin.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 19-12-2008, 14:49:20
.. :LOL ..

.. Me qëllim është bërë kjo ee??...Thashe se mos është sëmurë pc ime looool :LOL e fika dhe e ndeza thashë çka ma gjet te shkreten :LOL

... Niceee Syrgjo ... ;)

... Hajde per hajer dhe Gezuar Festat ... :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super