Zerion

@Zerion => Meta => Teme e nisur nga: Syrgjyn ne 24-04-2007, 05:58:53

Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 24-04-2007, 05:58:53
Të nderuar anëtarë,

Siç e shikoni, "Forumet e Zëri YT!" tashmë kanë kaluar në version të ri. Shpresojmë që kështu të zgjidhen problemet e së kaluarës dhe të krijohen baza të shëndosha për zhvillim të mëtejshëm.

Ju bëjmë të ditur se punimet dhe përshtatjet vazhdojnë; për disa kohë mund të hasni në vështirësi teknike gjatë shëtitjes në këto forume. Ju kërkojmë ndjesë për ndërprerjet e rastit dhe shpresojmë në mirëkuptimin tuaj.

Me respekt,
Administrata e "Zëri YT!"
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Berni ne 24-04-2007, 08:19:49
Syrgjyn urime per punen qe po ben,ishalla do vij dhe olti javes tjeter e ta beni bashke,nje portal ne faqe te pare e do sesben.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: BabyDance ne 24-04-2007, 09:36:22
Urime vec shpresoj qe te behet forumi me i shpejte
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Elegance ne 24-04-2007, 22:28:45
Sigurisht qe Syrgjyni do te bente nje pune shume te mire. Ka mbetur pa gjume ama, i shkreti.  :D E dha shpirtin per kete forumin ore Bern me shoke. Ai vellai jot nga ka qene njehere se humbi andej nga Shqipnia?!
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Berni ne 24-04-2007, 23:02:51
I ka pelqyer shume atij ne shqiperi dhe si vihet me ne Austri :D Sot nga dreka do ju jap nje pergjigje se cfar date do vij Olti.Ai i di mire te gjitha punet qe jane ne forum dhe ta rregulloj mire se kshu duket sikur e kane hanger qent hahahaha Syrgjyni nuk ja di aq mire sa olti dhe ka veshtersi,po mos u merzisni se per pak koh do behet shume i lezetshem :)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: DragonFire ne 24-04-2007, 23:42:15
Mire ja keni qell, edhe pse nuk i kupto ende disa gjera,
Qka eshte kjo Testboard, pse jan futur tema aty dhe a kthehen ne vendin e tyre ?
Ku eshte forumi qe flasin anglisht (Nuk pe gjaj .. :S )
mire po ne pergjethsi shume mire :D
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-04-2007, 00:32:16
I ka pëlqyer shumë atij ne Shqipëri dhe si vihet me ne Austri :D

Domosdo, domosdo... :P :D

Sot nga dreka do ju jap një përgjigje se cfar date do vij Olti.Ai i di mirë të gjitha punët qe janë në forum dhe ta rregulloj mirë se kshu duket sikur e kanë hanger qent hahahaha Syrgjyni nuk ja di aq mirë sa olti dhe ka veshtersi,po mos u merzisni se për pak koh do bëhet shumë i lezetshem :)

Ti me marrsh te ligat (qe s'i kam fare) :d Unë kalova forumin ne versionin e ri, duke ruajtur të gjitha postimet, MP (besoj), avataret, ikonat etj. Pamjen e konvertova për TinyPortal dhe e freskova për versionin e ri te SMF (1.1.2). Instalova një modifikim qe e kam shkruar vete, i cili bën te mundur ndarjen ne nenforume. Instalova dhe konfigurova një mod për URL SEO, etj.

Të gjitha këto brenda disa oresh. ;) (Pa lllogaritur kohën qe kalova ne pune dhe ne gjume, kuptohet). Sic e kam permendur ne postimin e pare, ka akoma pune per te bere.

Pastaj, ti e di shumë mirë qe unë e bëra freskimin para kohe -- meqë kishte problem BarKafeja, thashë ta bëja gjithçka njëherë e mirë. (E gjeta edhe problemin, ishte një teme me ca si shumë postime).

Mirë ja keni qell, edhe pse nuk i kupto ende disa gjëra,
Çka është kjo Testboard, pse jan futur tema aty dhe a kthehen ne vendin e tyre ?

Mund te me japësh linkun e këtij Testboard? Falemnderit!

Ku është forumi qe flasin anglisht (Nuk pe gjaj .. :S )

http://www.zeriyt.com/albanian.html

mirë po ne pergjethsi shumë mirë :D

Me vjen mirë qe te pëlqen! Nëse sheh ndonjë gjë qe s'e merr vesh apo qe ka problem, na thuaj. ;)

Falemnderit te dyve, sidomos Bernit për komplimentet :P LOL
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Berni ne 25-04-2007, 01:10:41
Syrgjyn e kam fjalen nga pamja,duhet shume pune per te ber per ta kthyer sic ka qene me pare qe ti japi lezet faqes :)
Ti ke ber shume pune dhe hallall,se olti nuk i ben dot keto pune qe ben ti.

Vizitoret ne faqe kane humbur nuk dalin me temat qe jane kapur nga google per pune ditesh sa te kapen dhe njeher vijn prap.

Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-04-2007, 01:56:16
Syrgjyn e kam fjalën nga pamja,duhet shumë pune për te ber për ta kthyer siç ka qenë me pare qe ti japi lezet faqes :)

Ashtu është. Ia kam lënë Oltit te merret me pamjen, jo për gjë por ai merr vesh me shumë nga kjo anë.

Vizitoret ne faqe kanë humbur nuk dalin me temat qe janë kapur nga google për pune ditesh sa te kapen dhe njeher vijn prap.

E dinte Olti këtë. Nuk e di sa kohe do të duhet qe te dalin linket e reja, por shpresoj qe te paktën të mos penalizohemi nga Google për ndryshimet qe kemi bërë...  hmmmmm: Do t'ia gjejmë anën sido qe te jetë. ;)

Sapo kontrollova linket ne Google dhe me duket se dalin vetëm linket e Albumit Fotografik te anëtarëve. Do ta shtoj edhe këtë.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: DragonFire ne 25-04-2007, 04:25:37
Dje, kur e kerkova ne searc temen Vetem tri fjale (sepse) nuk e egjeta tek Barkafe e gjeta temen ne nej board Testboard, tash nuk e gjaj me...
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: DragonFire ne 25-04-2007, 04:28:01
Ja Syrgjyn shikoje

http://www.zeriyt.com/testboard-b477.0/
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: KingS00l ne 25-04-2007, 04:41:43
Urime ...
Forumi do lulezoi me kete version.
Edhe duket bukur, per mendimin tim.

Bravo.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-04-2007, 05:38:44
Ja Syrgjyn shikoje

http://www.zeriyt.com/testboard-b477.0/

Po e perdorja per testime. Do ta fshij tani. :)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-04-2007, 05:39:47
Temen "Vetem tri fjale!" niseni nga e para po te doni.

M'u desh ta fshij sepse ishte bere shume e madhe.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: DragonFire ne 25-04-2007, 05:56:03
Shume tema te medha ka ne kete forum, bash temen ma fshive :D
S'ta marr per te madhe nje gje e tille ka ndodhe edhe njeher...
Veq lete punon forumi me mire.. )
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2007, 07:42:18
Syrgjyn rrofsh lale per forumin eshte hata fare...vetem pse sme nderrohet fotoja mua tek profili. ?
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Karatisti ne 25-04-2007, 08:34:52
Syrgjyn rrofsh lale për forumin është hata fare...vetëm pse sme ndërrohet fotoja mua tek profili. ?

Ka marre vesh sistemi qe fotoja e tashme eshte shume hot ene ste le me ndrru! :D
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 25-04-2007, 09:12:18
E ishte pak....ishte keshtu pas dushit LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 25-04-2007, 09:38:15
Me pelqen keshtu, vetem duhet te punohet ca per pajmen e forumit, qe te behet edhe me i bukur. :D

Tash jam i sigurte se aktiviteti ne forum do rritet ndjeshem, sidomos ne rubrikat qe koheve te fundit dukej sikur kane rene ne gjume. :P :)

Dhe ne fund, hallall ta boft Zoti Syrgjyn, ke bere goxha pune. ;)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-04-2007, 18:18:57
Syrgjyn rrofsh lale për forumin është hata fare...vetëm pse sme ndërrohet fotoja mua tek profili. ?

E rregullova ngarkimin e avatareve, provoje përsëri.

Nëse përsëri nuk te punon, të lutem postoje ose ma nis foton me MP qe ta vendos te profili yt.


Me pëlqen kështu, vetëm duhet të punohet ca për pajmen e forumit, qe te bëhet edhe me i bukur. :D

Patjetër. Këto ditë unë u mora me shumë me funksionalitetin e forumit se sa me pamjen vizuale; me këtë te fundit besoj se mund te punoje me mirë M A X, plus qe pres të vijë ai se kam një ide qe nuk e kanë forumet e tjera... ;)

Pervec shpejtesise, ja edhe disa gjëra te tjera qe punojnë me mirë ne versionin e ri:

1) Citimi ne postime punon me mirë; tani e tutje, nëse klikoni te "Insert Quote" për te shtuar permbajtjen e një postimi tjetër, kjo nuk e fshin atë qe keni shkruar.

2) Ne listen e mesazheve personale (private), mund te shkoni drejt e te një MP duke klikuar te linku i tij; ne versionin e kaluar duhej te levizej ne faqe.

3) Njoftimet me e-mail tani janë te rregullta.

4) Kerkimi në forum jep rezultate me te sakta.

5) Nuk dalin me gabime kur shtohet pyetesor (sondazh) ne një teme ekzistuese.


Tash jam i sigurtë se aktiviteti në forum do rritet ndjeshem, sidomos ne rubrikat qe kohëve te fundit dukej sikur kanë rënë ne gjume. :P :)

Kështu qoftë.


Dhe në fund, hallall ta boft Zoti Syrgjyn, ke bërë goxha pune. ;)

Falemnderit. :) Ne për ju mundohemi! :D
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 26-04-2007, 01:34:49
Syrgjyn nuk e pranonte avatarin se fotoja ime ishte nudo LOL LOL LOL

Bej shaka,tani u rregullua e ke qare forumin per koke time eshte i shpejte dhe ka nje pamje shume te mire !

Lum ajo qe te ka se je puntor !
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: OXSA ne 16-05-2007, 17:38:04
Syrgjyn pak sa me vones ama te urio gjith te mirat per punen e palodheshme qe po e ben ne kete forum ;) ;)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2007, 07:09:53
O syrgjyno mos me co 307 emaile per ate temen pasuri fjalorin dhe argetohu..se po te pa gruaja do e marr per keq per koke time :D

P.s me kishin ardhe 307 emaile nga ty me permbajtte te njetje.. LOL LOL

A reply has been posted to a topic you are watching by kengaime.

View the reply at: http://www.zeriyt.com/pasuro_fjalorin_dhe_argetohu-t30710.0.html;new;topicseen#new
Unsubscribe to this topic by clicking here: http://www.zeriyt.com/index.php?action=notify;topic=30710.0

Regards,
The Z?ri YT! Team.
 
 
 
 
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 22-05-2007, 07:37:51
Kliko te ai linku ku shkruan Unsuscribe to this topic by clicking here dhe nuk do te vijne me emaile. ;)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Dalber ne 22-05-2007, 07:51:54
Kliko te ai linku ku shkruan Unsuscribe to this topic by clicking herë dhe nuk do të vijnë me emaile. ;)

Ai linku do te thote:
C`regjistrohu nga kjo teme duke klikuar lidhjen... :D :D

Bekim coje punen gjer ne fund ;)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-05-2007, 09:18:47
P.s me kishin ardhë 307 emaile nga ty me permbajtte te njetje.. LOL LOL

Kur e kalova forumin ne versionin e ri, vura adresen time për e-mail, meqë M A X s'ishte këtu.

Kliko te linku i dytë (ai me fjalën notify), mirato me Yes dhe nuk te vijnë me njoftime për atë teme. :)

Bekim dhe Dalber, falemnderit. :)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 22-05-2007, 12:58:07
Ai linku do të thotë:
C`regjistrohu nga kjo teme duke klikuar lidhjen... :D :D

Bekim çoje punën gjer në fund ;)

Ore u bone ti te me korigjosh mua ore??? He c'na ka gjet me keta katunaret... Zoti na rujtt. :D
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2007, 07:10:28
Mos sha Bekim se dhe unë katunare jam..po ç'të bëj qe smarr vesh nuk këto buletine e me the të thashë..sa për unsuscribe e kam parasysh..si ua bëjmë dhe atyre emaile qe na vijnë tek yahoo :D


nejse një pyetje kisha unë fjala Gurbet si shkruhet me K apo me G?

ta shofi ndonjë po mundi ne fjalor te gjuhës shqipe...se sa herë e postoj se kush dreq vete ma ndërron fjalën nga gurbet e bën gurbet LOL LOL
apo i keni bërë ndonjë formatim te gjuhës shqipe ju qe kap dhe gabimet forumi ?
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 24-05-2007, 11:39:31
apo i keni bërë ndonjë formatim te gjuhës shqipe ju qe kap dhe gabimet forumi ?

Po. ;) Te them te verteten, kete e ka bere M A X-i. Jam dakord me shumicen e ndreqjeve drejtshkrimore qe ka vene ai, por jo per fjalen gurbet -- per mua, kjo fjale shkruhet me K.

Ju qe jeni ne Shqiperi, ju lutemi te na e gjeni kete fjale ne Fjalorin e Gjuhes se Sotme Shqipe dhe na tregoni se si eshte aty. :)

Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 24-05-2007, 11:41:15
Po he njehere, si ju duket shpejtesia e forumit tani?
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: SmiLey ne 24-05-2007, 12:21:42
Po. ;) Të them te vërtetën, këtë e ka bërë M A X-i. Jam dakord me shumicen e ndreqjeve drejtshkrimore qe ka vënë ai, por jo për fjalën gurbet -- për mua, kjo fjale shkruhet me K.

Ju qe jeni ne Shqipëri, ju lutemi te na e gjeni këtë fjale ne Fjalorin e Gjuhes se Sotme Shqipe dhe na tregoni se si është aty. :)

ore s'e dija qe paskish mbetur keq me dit sesi shkruhet fjala KURBET :P se ju qe jeni dhe larg memedheut duhet ta dini kete fjale me mire se te gjithe ore :d
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: SmiLey ne 24-05-2007, 12:23:17
Po he njëherë, si ju duket shpejtësia e forumit tani?

so so :P.. dmth c'ka :D
mendoj se ka vend per rregullime te metejshme...
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Lumlumi ne 24-05-2007, 12:41:27
Syrgjyn, urime për punen dhe perkushtimin ne forum. Ndoshta nga ngarkesa shume e madhe e shume anetareve online gati kurre nuk eshte aq i shpejte. Sot vertet ishte me mire por dje kah pasditja nuk pata sukses qe te postoj ne nje teme pas disa perpjekjeve.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Dalber ne 24-05-2007, 13:20:55
ne krahasim me me pare dicka me mire por prap mua me duket i ngadalte.

sa per fjalen kurbet a gurbet,
origjinali eshte gurbet ndersa ne gjuhen letrare kalon si Kurbet. kshu e kam rastisur un.

o Bekim trungu ca thone arushat andej na fshati jote e LOL LOL LOL
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Lumlumi ne 24-05-2007, 13:26:45
Ne fjalor është k-urbet. ;)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 16-06-2007, 03:40:50
O Dalber, leri arushat, arushat te ngrenshin koken ty jarebi, por shif fjalorin turk si shkruhet ajo fjala Kurbet apo Gurbet, se s'eshte tu u marr vesh. :D :D


p.s. Na co selame andej nga katuni yt kur do kthehesh nga GKurbeti.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 24-06-2007, 03:59:23
Syrgjooo bir, Kurbeti ecen shume shpejt, ky Forumi doja te thoja se na prishet mendjen. Tu befsha une ty, i ke ndrru motorrin ketij. Ka qene me nafte e ke kthyer me benzine, aaaa rrapatush, ta njoh doren une ty.

Kurbet apo Gurbet, Cberi K dhe cberi G.

Fjala e drejte eshte me K dhe PIKE.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-06-2007, 07:25:06
Forumi kaloi nga SMF 1.1.2 ne 1.1.3 -- pune 10 sekondash :d ;)

1.1.3 rregullon disa gabime te vogla te SMF, nuk shton ndonjë gjë te re.

Nëse vini re ndonjë gjë qe nuk shkon dhe qe nuk ka ndodhur me përpara, na thoni.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Lumlumi ne 25-06-2007, 15:51:36
Unë e di se po punon shumë më shpejt se çdoherë përpara!
Qysh paskna harru me cekë këtu.
Bravo bravo Syrgjyn, punëtor i madh je ti. ;)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Belinaa ne 25-06-2007, 16:06:37
Edhe une po them se edhe tek une ketu po punon shume shpejt dhe jam e kenaqur.
Mas pari dihet kush eshte ketu admin hahaha
Bravo Syrgjyn.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-06-2007, 19:12:30
Forumi tani punon shpejt sepse eshte marre nje server i ri, shume i fuqishem. Kalimin e forumit ne serverin e ri e beri kompania e serverit (une thjesht bera ca rregullime te vogla), ndersa parate e serverit i paguan M A X, kijeni parasysh kete. ;)
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: notorious ne 12-08-2007, 12:38:05
egziston mund'sia t'më hiqet titulli ZERIST poshtë nich-name...?

do m'pëlqente pa titull fare...

ju f.l.m për mundimin... HIQENI.
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 12-08-2007, 14:17:47
Ku duhet klikuar për te shkruar nën nofke diçka sipas deshires??? Tek forumet tjera shkruan TITULLI I ANETARIT, ndërsa këtu?

Profile -> Forum Profile Information -> Custom Title:
Titulli: Re: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 12-08-2007, 14:19:17
egziston mund'sia t'më hiqet titulli ZERIST poshtëë nich-name...?

do m'pëlqente pa titull fare...

ju f.l.m për mundimin... HIQENI.

Do shohim cfare mund te bejme!
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: KingS00l ne 06-12-2007, 15:16:10
E pse bie bore e nuk bie shi pershembull .... ?
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-12-2007, 15:29:34
E pse bie bore e nuk bie shi pershembull .... ?

Sepse po afrohen festat e fundvitit. ;)

Nejse, po prisja se kush do ta zbulonte i pari! :d
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: KingS00l ne 06-12-2007, 15:54:32
Po kush do e zbulonte i pari ...aman...

Atë qe skam zbuluar akoma është pse kur klikoj
boren nuk me jepet ndonjë "dhurate" ...

Kemi apo skemi fundviti ? Ku jan dhuratat ?
Hudhu, boje klikimin me fat  :D :P

Gjithë te mirat
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2007, 02:27:37
Ku bie bore mo se s'jam tu u marr vesh?? :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Berni ne 07-12-2007, 09:49:35
Tani e mora vesh dhe une,se po shikoja te rubrika AlbanianForum aty e pash qe binte bore :D Pse nuk i keni bere te gjithe rubrikat.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 10:44:15
Hahaha...Beko ca kam qesh me ty :D


Syrgjyno pse nuk e ke bre ne gjithe forumin ashtu po vetem atje :D ishte shume e lezetshme ajoo
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 07-12-2007, 13:07:22
Eshte shume ne veri ai forum ndaj dhe bie bore. Neper 11 krahinat e tjera te Zeri Yt akoma nuk ka ardhur dimri i plote :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2007, 13:12:54
Pasi qe qenka puna keshtu, po shkoj te ndonje teme mbi Camerine qe te ndjej pak ngrohtesi.... :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 10-12-2007, 21:02:45
Erdhi dimriiiiii! :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: erlehta ne 10-12-2007, 21:12:58
 Une mbaroj per nje cik bore  :D Madje dhe burrin e le per boren  :P :P
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 11-12-2007, 00:14:16
Thuj ishalla nuk e lexon Dylberi o erlehta, se do shkriheshte se qeshuri. :D :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 11-12-2007, 00:51:35
Vishuni mire tani ;)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 11-12-2007, 00:53:14
Pse mo, ku do cosh per skijim? :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Belinaa ne 11-12-2007, 11:54:12
Uauuuuu me pelqen shume kjo pamje bie bore fjolla fjolla dore per dore shkojme te shkolla hehehehehehe.
Pasi qe nuk ka bore ketu tek ne ende nuk po bie,kjo gje se paku na ngushellon hehehe
Ide shume e mire,urime per kete pamje!!!!
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Karatisti ne 11-12-2007, 16:29:55
Qeka bo forumi me ardhe ketu me xhup e kapele! Nxirrni mer diellin se ngrim komplet!
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-12-2007, 16:32:43
Unë mbaroj për një çik bore  :D Madje dhe burrin e le për boren  :P :P

E the dhe njehere, te gjeti belaja. Mer bandillin e hajde ketu ne fshatin Kollotumba te Michgiganit te Ameriqise :D se ketu ka shtruar, plot bore.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Ami ne 13-12-2007, 16:38:24
Wow paska filluar bora ketej :).
Bravo, goxha atmosfere.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 13-12-2007, 19:21:46
Mire e ke ti Ami, por si t'ja bejme kur te ndaloje??

Jo per gje, por e urrej kur fillon te shkrihet sepse i kam cizmet si Luli i Vocerr dhe me hyn uji gjithandej. :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Karatisti ne 13-12-2007, 22:21:57

Jo për gjë, por e urrej kur fillon te shkrihet sepse i kam cizmet si Luli i Vocerr dhe me hyn uji gjithandej. :D

Ti me ke vjedh cizmet mua? Ste vjen keq qe une kam 1m bore mbi koke!
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Ami ne 14-12-2007, 09:36:18
Mirë e ke ti Ami, por si t'ja bëjmë kur te ndaloje??

Jo për gjë, por e urrej kur fillon te shkrihet sepse i kam cizmet si Luli i Vocerr dhe me hyn uji gjithandej. :D
Hajt se po ti blej nje pale te reja, dhurate per Krishtlindje. :)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 14-12-2007, 19:46:45
Rrofsh. :perqafim

Plus, Syrgjyni t'mi bleje nje pale per Vit te Ri ndersa Max per Bajram.... me 3 pale cizme e kaloj 3 vite une. :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Dalber ne 16-12-2007, 18:57:25
Thuj ishalla nuk e lexon Dylberi o erlehta, se do shkriheshte se qeshuri

LOL LOL LOL LOL

te gjithe vdiskan per bore LOL
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 16:34:08
Forumi eshte ne rregull ma ha mendje dhe sbesoj te beni me ndryshime per kete vit (flas me hamendje) ,vetem do ju sugjeroja te rregullonit cik shpejtesine dmth qe pasi poston te hapet me shpejt faqja dhe kur shikon postimet te hapet me shpejte.Faleminderi t
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-06-2008, 16:54:17
Cdo verejtje, keshille apo ide eshte e mirepritur!

Forumi është ne rregull ma ha mendje dhe sbesoj te bëni me ndryshime për këtë vit (flas me hamendje)

Hamendja jote eshte e gabuar :D

Sipas kerkesave, madhesia e fontit te citimit do te rritet ne te gjitha forumet. Gjithashtu, se shpejti do te kete nje faqe te pare.

vetëm do ju sugjeroja te rregullonit çik shpejtesine d.m.th. qe pasi poston te hapet me shpejt faqja dhe kur shikon postimet te hapet më shpejtë.Faleminderi t

Mire e ke, por duhet te kemi parasysh se serveri, pavaresisht se eshte mjaft i fuqishem, eshte goxha i ngarkuar; per shembull, baza e te dhenave e ZY po shkon te 800 MB...

Sigurisht, dikur do te marrim nje server akoma me te mire. Nderkohe, do te shohim cfare ndryshimesh te vogla mund te bejme per te rritur performancen.

Faleminderit :)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 14:59:12
ca esht ebr em forumin qe em dalin profile mua ne faqe te par ee do ju sugjeroja qe emri im te dilte i pari meqe jam postues i rregullt  :P :P
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 16-06-2008, 15:23:34
ca esht ebr em forumin qe em dalin profile mua ne faqe te par ee do ju sugjeroja qe emri im te dilte i pari meqë jam postues i rregullt  :P :P

S'na the nese te pelqeu apo jo :P
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Triology ne 16-06-2008, 15:24:49
po me pelqeu mua po do ngaterrohen antaret e rinj se do shtypin ke hyrja per te par faqen e par dhe do u dal ajo prandaj me mir te dali ne faqe te par me te madhe antaret me aktiv  :P :P
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-06-2008, 20:25:23
Me mire sic ka qene sepse kshu ngaterrohen ata qe identifikohen dhe e kane te veshtire te shohin kush eshte online dhe ca po bejne pervec meje qe e dalloj :P, me mire sic ishte
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 09:57:36
eehhh une jam e konfuzuar me kete te riun po nejse kush can koken,,,,beni c'te doni juve,,,  :S :S :)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 17-06-2008, 10:41:30
eehhh unë jam e konfuzuar me këtë të riun po nejse kush can koken,,,,bëni ç'të doni juve,,,  :S :S :)

Ne fakt nuk duhet sepse nuk ka asgjë për t'u bërë konfuz. Pasi je te faqja e pare zgjidh forumin se ku do të shkosh dhe kliko atë. P.sh. nëse do tek "Komuniteti" atëherë kliko sipër te menuja e dytë nën atë kryesoren, aty ku ndodhen emrat e 12 forumeve, duke zgjedhur forumin ku deshiron te shkosh.

Albanian Forum | Komuniteti | Politike | Biznes | Shkence | Kulture | Letersi | Teologji | Sport | Muzikë | Informatike | Webmaster |
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 11:39:22
o max me mir te jet sic ka qen se ngjan me bukur qe faqja e par te jet sic ka qenka me shum sy  :P
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:24:23
Ne fakt nuk duhet sepse nuk ka asgjë për t'u bërë konfuz. Pasi je te faqja e pare zgjidh forumin se ku do të shkosh dhe kliko atë. P.sh. nëse do tek "Komuniteti" atëherë kliko sipër te menuja e dytë nën atë kryesoren, aty ku ndodhen emrat e 12 forumeve, duke zgjedhur forumin ku deshiron të shkosh.

Albanian Forum | Komuniteti | Politike | Biznes | Shkence | Kulture | Letersi | Teologji | Sport | Muzikë | Informatike | Webmaster |

Thanx.. :perqafim
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Belinaa ne 17-06-2008, 14:11:00
Mua nuk me duket aspak i zorshem me pëlqen shume pamja e re dhe sidoms ajo aty ku tregohen profilet e anëtarëve.

BRAVO :lule :-)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: eurogina ne 17-06-2008, 16:00:06
bukur.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 17-06-2008, 16:01:25
Faleminderit Belina.
Ne fakt qellimi yne eshte Zeri Yt! pervec si forum diskutimesh te jete dhe nje fare "social network" ku njerezit te komunikojne me drejtperdrejte dhe te shprehin veten e tyre me ane te profileve personale. Shpresojme qe t'ia arrijme dhe kesaj tani ;)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Bekimi ne 17-06-2008, 18:15:43
Do t'ia arrini patjeter...jeni njisha apo c'fare? :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 17-06-2008, 20:55:46
Drejt me thënë sme pëlqen shumë pse do thoni ju

po sa here e kam hap vetëm profilet

e Max
Bernit
Elegancet edhe ca te tjereve qe si njoh  dalin aty


tani pyetja shtrohet po profilet e te tjerëve sdo dalin një here ?

S'më kanë pare sytë te antareve te tjerë,dhe është e bezdishme te shton një klikim me tepër për tek komuniteti....hajt se ne jemi te vjetër po një i i ri as ia ka haberin fare.

Sa here qe u kam dhënë te tjerëve te frenkuentojne këtë forum shumë lemsh u është dukur...le kërkesë për muzikë do 100 shekull ta gjejne...


Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 17-06-2008, 23:21:17
Ato profilet dalin ne renditje te rastesishme. Tani qe te dilkim vetem ne do te thote qe e paske fatin te lidhur ngushte me ftyrat tona :d
Mua me dalin shume shpesh profile ndermjet te tjereve dhe anetare me 0 postime.
Ne kete menyre mundesohet nje interaksion dhe komunikim mes anetareve, gje qe ne menyre tjeter nuk do arrihej kaq mire.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 18-06-2008, 08:55:11
Ato profilet dalin ne renditje te rastesishme. Tani qe te dilkim vetëm ne do të thotë qe e paske fatin te lidhur ngushtë me ftyrat tona :d
Mua me dalin shumë shpesh profile ndermjet te tjerëve dhe anetare me 0 postime.
Ne këtë mënyrë mundësohet një interaksion dhe komunikim mes anëtarëve, gjë qe ne mënyrë tjetër nuk do arrihej kaq mirë.


Une mendimin tim real dhashe,tani nese mendon "qe ndihem keq " pse sme del dhe mua profili aq shpesh e ke gabim,skam kohe te merrem me kalamalliqe.

Edhe harrova,vete e keni thene ne forum replikat tuaj na ndihmojne te ecim para.

Nese doni te ecni para,bejini nje thjeshtesi forumit egzistojne nje mije tema me te njejten pyetje vertitet gjerat rredh dickaje.

Keshtu do rrisje cilesine e forumit,pastaj forumistet me shume jepen pas profileve te njeri tjetrit sesa forumit dhe bie kualiteti i postimeve.

Merre si ta duash verejtjen time.

Shendet,Capi !
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: BabyDance ne 18-06-2008, 11:26:43
Pajtohem me Capkenen,
Vertet keto rubrikat,temat e shumta i japin forumit shume pak efekt, keshtu qe nese do fshihen disa tema,nese disa rubrika shuhen atehere do ishte me bukur,
ashtu mendoj edhe une.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Berni ne 18-06-2008, 15:27:52
Po ska asgje te keqe me temat e rubrikat e shumta, cdo njeri qe futet ne forum shikon e shkruan aty ku ka interes, cunat po lodhen me bere dicka ndryshe nga te tjeret, mua me pelqen shume kshu si eshte, se ne nje faqe te vetme do u beshin lemsh temat.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 18-06-2008, 18:00:43
Po s'ka asgjë te keqe me temat e rubrikat e shumta, çdo njeri qe futet në forum shikon e shkruan aty ku ka interes, çunat po lodhen me bërë diçka ndryshe nga te tjerët, mua me pëlqen shumë kshu si është, se ne një faqe te vetme do u beshin lemsh temat.

Po praa pajtohem shume me ty ...keshtu si eshte tani eshte shume bukur dhe mire e thor Berni secili mund te hyj aty ku ka deshire ;)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Triology ne 18-06-2008, 18:03:42
do ju sugjeroja te hapnit nje sondazh per ket enqs doni se cfar do shumica
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 18-06-2008, 22:50:12
Berni dhe Charlie

para se postoni lexoni ne rreshta .

Se kam pasur per faqen e pare aty,po ne pergjithesi per te ecur me para.

Theksoj dhe nje here se ne cdo rubrike ka aq tema qe vertitet rreth dickaje, psh tek e dashurise dhe seksit jo me hipi jo me zbriti..muhabeti vertitet rreth dickaje.


Besoj se e kuptuat kesaj here hmmmmm:


Ju pershendes
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Aida ne 19-06-2008, 09:30:19
Shumë pamje e lezetshme, ju pergezoj.

Vetëm një gjë sem pëlqeu te ua them te drejtën. Me sa pashë aty delnin edhe fotografite e anëtarëve te cilët i kanë fsheh fotot ne profilet e tyre dhe i kanë bërë te dukshme vetëm për ata qe i kanë ne listen e miqve. Edhe pse kur klikon mbi foton nuk hapet direkt ajo foto, përsëri them se kjo e prish privatesine sepse jo cdokush ka deshire ti reklamoje fotografite private ne faqen e pare. 

Do të kishte qenë e mrekullueshme sikur te existonte mundësia qe anetaret te zgjedhin mundësinë a deshirojne qe fotografite e tyre te dalin ne faqen e pare. :)

Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-06-2008, 16:14:02
Me sa pashë aty delnin edhe fotografite e anëtarëve te cilët i kanë fsheh fotot ne profilet e tyre dhe i kanë bërë te dukshme vetëm për ata qe i kanë ne listen e miqve. Edhe pse kur klikon mbi foton nuk hapet direkt ajo foto, përsëri them se kjo e prish privatesine sepse jo çdokush ka dëshirë ti reklamoje fotografite private ne faqen e pare. 

Ke shume te drejte. Mua njehere s'me kishte shkuar mendja, oops.

Do ta bej qe fotot private te mos shfaqen ne faqe te pare.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 17:08:13
Edhe një gjë e vura re see edhe këta te padukshmit nuk po mundeshin me te fshehin koken :D sepse me kishin ardhu ne maje te hundes nuk e dija se kush eshte online dhe kush nuk eshte :D haha


p.S. Capkene ne tham ne përgjithësi jo ty ;) mos u nxej :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 19-06-2008, 17:13:53
Charlie mjafton te klikosh ne avatarin e cdo forumisti dhe shikon tek LAST ACTIVE kur ka qene per here te fundit..keshtu e kupton jane te dukshem a jo...
ose me sakte jane aty a jo  :D

Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 17:18:22
Ore ku ti gjej anetaret qe te klikoj a jan apo nuk jan kur profili i tij eshte i padukshem :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 28-07-2008, 12:00:41
Si ju duket ajo qe tregon postimet e fundit ne krye te faqes?
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Capkenja ne 29-07-2008, 22:46:27
Si ju duket ajo qe tregon postimet e fundit ne krye te faqes?
ku
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 29-07-2008, 23:23:25
................
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-08-2008, 11:28:22
Super eshte. :)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Stefi ne 19-12-2008, 14:46:26
Hej shume te bukura keto topat e bores, tani po ndjehet qe jemi afer festave :D

 :party) :party) :lolo) :lule
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 19-12-2008, 14:47:27
Cool e? ;)

Falenderoni Syrgjynin.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-12-2008, 14:49:20
.. :LOL ..

.. Me qëllim është bërë kjo ee??...Thashe se mos është sëmurë pc ime looool :LOL e fika dhe e ndeza thashë çka ma gjet te shkreten :LOL

... Niceee Syrgjo ... ;)

... Hajde per hajer dhe Gezuar Festat ... :)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-12-2008, 15:26:24
E kam vene vetem te Komuniteti, keshtu qe nese hapni tema nga forume te tjera, topat s'do te dalin. Ne fakt ka me shume kuptim keshtu.

Hajde gezuar!  :party)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 15:27:21
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2008, 15:28:59
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D
...


edhe une kete desha te thosha..

syrgjynnnnn  duam ndryshimeee :D :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-12-2008, 15:31:12
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D

Pikes i ke rene! E mban mend, eeee? :)

syrgjynnnnn  duam ndryshimeee :D :D

Sa te rregulloje Olti ca gjera dhe do te bejme ndryshime qe c'ke me ate pune... Po he njehere, cfare ndryshimesh do ti?
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2008, 15:38:05

.. Po he njehere, cfare ndryshimesh do ti?

eee...ti je ai i ideve :D :)

little bit more colourful.. :D

Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Shej ne 19-12-2008, 15:44:19
me pelqekan keto kristalet e debores ....

ketej nga Tirana skemi shanse vetem shi...
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 15:49:45
Pikes i ke rene! E mban mend, eeee? :)Pse ca te dukem une ore ty ndonje plak i humbur nga kujtesa apo cfare :D :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Stefi ne 19-12-2008, 15:51:03
Atehere ju te vjetrit mos u ndjeni njehere :D sa ta shijojme dhe ne te rinjte kete atmosferen e festave ;)

Thnx Syrgjo :perqafim
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 15:52:10
Shijojeni shijojeni ...e gjitha kjo eshte vetem per tu shijuar :D

Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-12-2008, 15:52:53
eee...ti je ai i ideve :D :)

Perkundrazi, Olti eshte ai i ideve, ndersa une merrem me shume me anen teknike.

little bit more colourful.. :D

Konkretisht?
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2008, 16:10:29
hmmm...keto reklamat psh ne ate majte..te reduktoheshin pakez sa per festat dhe ne vend te tyre te viheshin ndonje little christmas green tree..or snowman..

ose keto fjollat pakez me te vockla dhe me te dendura..
...ju de i dini te gjitha opsionet .. :D

the idea its just a different thing from last year.. :D :D

anyway..this is still very good... :) :) 
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Oqeani ne 19-12-2008, 16:28:43
Ose mundesisht te krijohet nje virtualitet 3D,,ku mund te futeshim komplet,, :D,
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2008, 09:26:45
Ketej nga mua nuk bie bore. :D   Do e kete fajin pc-ja.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Parloté ne 20-12-2008, 22:11:58
Eh mor Syrgjyn.

Jan teper te lezetshme keto fjolla borre sa qe nuk rezistoj ti prek me gisht.....e kam bere ekranin e pc-se krejt gishtaaaaa dhe me duhet shpesh ta pastroj :@

Megjithate eshte nje pamje e ngrohte me frymezim Krishtlindjesh dhe Vitit te Ri. Falemnderes. :)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Shej ne 26-05-2009, 19:23:50
sikur te ndryshonin keto ngjyrat se shume te zbehta jane,

pjesa siper me duket mire po kjo bojeqiellja e celet dhe kjo ngjyra si quhet ne krah te majte sikur nuk shkojne me njera tjetren plus qe te lodh syte... si gjithmone po flas me vete se e di qe si keni qejf ndryshimet e mire e keni pse ti hapni pune vetes ne fund te fundit :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 26-05-2009, 23:41:07
Eshte ne plan nje version i ri i ZY, por s'di te them per sa kohe do te jete gati. Sidoqofte do te ndryshoje. Asnjehere nuk ka pasur pamje te njejte per me shume se 1 vit e gjyshme.

Shikoni ketu si eshte dukur ZY ne te shkuaren http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com (http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com)
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2009, 23:57:14
Me paska marr malli per keto pamjet e vjetra qe ka pas dikur :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2009, 00:03:21
Vallai kurre nuk paska pas pamje me te mire se kjo e tanishmja boys. ;) :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Shej ne 27-05-2009, 21:57:44
Eshte ne plan nje version i ri i ZY, por s'di te them per sa kohe do te jete gati. Sidoqofte do te ndryshoje. Asnjehere nuk ka pasur pamje te njejte per me shume se 1 vit e gjyshme.

Shikoni ketu si eshte dukur ZY ne te shkuaren http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com (http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com)

MAX thashe te shifja si ka qene me pare per kuriozitet me shume por nuk me njeh username dhe password e provova dhe timen dhe me te UJKUT se kujtova mos ka te beje me periudhen e rregjistrimit ne forum .... nejse kot per muhabet ta thashe
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 27-05-2009, 23:20:40
Ato jane versione te arshivuara dhe nuk mund te identifikohesh. Vetem mund te shikosh perqark si ka qene.
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: Shej ne 27-05-2009, 23:28:36
Ehe OK po atehere ky version i tanishmi normal me i mire eshte por prap kjo puna e ngjyrave sikur te lodh, doja te shtoja e dicka po lere se do thuash na merziti kjo prap  :D
Titulli: Zëri YT! përsëri me pamje të re!
Postuar nga: M A X ne 28-05-2009, 00:05:57
Je e lutur qe te japesh keshilla dhe sugjerime
http://www.zeriyt.com/zeriytcom/ide-dhe-sugjerime-per-zerin-e-ri-t52019.0.html