×
Hyrja
Profili

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

Zëri YT! përsëri me pamje të re!

· 122 · 14274

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#100 ne: 19-12-2008, 15:26:24
E kam vene vetem te Komuniteti, keshtu qe nese hapni tema nga forume te tjera, topat s'do te dalin. Ne fakt ka me shume kuptim keshtu.

Hajde gezuar!  :party)

 • Postime: 4261
Charlie
#101 ne: 19-12-2008, 15:27:21
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#102 ne: 19-12-2008, 15:28:59
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D
...


edhe une kete desha te thosha..

syrgjynnnnn  duam ndryshimeee :D :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#103 ne: 19-12-2008, 15:31:12
Kjo nuk eshte ndonje risi per neve te vjetrit ketu :D sepse edhe vitin e kaluar keshtu ka qene apo jo :D

Pikes i ke rene! E mban mend, eeee? :)

syrgjynnnnn  duam ndryshimeee :D :D

Sa te rregulloje Olti ca gjera dhe do te bejme ndryshime qe c'ke me ate pune... Po he njehere, cfare ndryshimesh do ti?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#104 ne: 19-12-2008, 15:38:05

.. Po he njehere, cfare ndryshimesh do ti?

eee...ti je ai i ideve :D :)

little bit more colourful.. :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#105 ne: 19-12-2008, 15:44:19
me pelqekan keto kristalet e debores ....

ketej nga Tirana skemi shanse vetem shi...

 • Postime: 4261
Charlie
#106 ne: 19-12-2008, 15:49:45
Pikes i ke rene! E mban mend, eeee? :)Pse ca te dukem une ore ty ndonje plak i humbur nga kujtesa apo cfare :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#107 ne: 19-12-2008, 15:51:03
Atehere ju te vjetrit mos u ndjeni njehere :D sa ta shijojme dhe ne te rinjte kete atmosferen e festave ;)

Thnx Syrgjo :perqafim

 • Postime: 4261
Charlie
#108 ne: 19-12-2008, 15:52:10
Shijojeni shijojeni ...e gjitha kjo eshte vetem per tu shijuar :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#109 ne: 19-12-2008, 15:52:53
eee...ti je ai i ideve :D :)

Perkundrazi, Olti eshte ai i ideve, ndersa une merrem me shume me anen teknike.

little bit more colourful.. :D

Konkretisht?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#110 ne: 19-12-2008, 16:10:29
hmmm...keto reklamat psh ne ate majte..te reduktoheshin pakez sa per festat dhe ne vend te tyre te viheshin ndonje little christmas green tree..or snowman..

ose keto fjollat pakez me te vockla dhe me te dendura..
...ju de i dini te gjitha opsionet .. :D

the idea its just a different thing from last year.. :D :D

anyway..this is still very good... :) :) 

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#111 ne: 19-12-2008, 16:28:43
Ose mundesisht te krijohet nje virtualitet 3D,,ku mund te futeshim komplet,, :D,

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#112 ne: 20-12-2008, 09:26:45
Ketej nga mua nuk bie bore. :D   Do e kete fajin pc-ja.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#113 ne: 20-12-2008, 22:11:58
Eh mor Syrgjyn.

Jan teper te lezetshme keto fjolla borre sa qe nuk rezistoj ti prek me gisht.....e kam bere ekranin e pc-se krejt gishtaaaaa dhe me duhet shpesh ta pastroj :@

Megjithate eshte nje pamje e ngrohte me frymezim Krishtlindjesh dhe Vitit te Ri. Falemnderes. :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#114 ne: 26-05-2009, 19:23:50
sikur te ndryshonin keto ngjyrat se shume te zbehta jane,

pjesa siper me duket mire po kjo bojeqiellja e celet dhe kjo ngjyra si quhet ne krah te majte sikur nuk shkojne me njera tjetren plus qe te lodh syte... si gjithmone po flas me vete se e di qe si keni qejf ndryshimet e mire e keni pse ti hapni pune vetes ne fund te fundit :D

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#115 ne: 26-05-2009, 23:41:07
Eshte ne plan nje version i ri i ZY, por s'di te them per sa kohe do te jete gati. Sidoqofte do te ndryshoje. Asnjehere nuk ka pasur pamje te njejte per me shume se 1 vit e gjyshme.

Shikoni ketu si eshte dukur ZY ne te shkuaren http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com

 • Postime: 4261
Charlie
#116 ne: 26-05-2009, 23:57:14
Me paska marr malli per keto pamjet e vjetra qe ka pas dikur :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#117 ne: 27-05-2009, 00:03:21
Vallai kurre nuk paska pas pamje me te mire se kjo e tanishmja boys. ;) :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#118 ne: 27-05-2009, 21:57:44
Eshte ne plan nje version i ri i ZY, por s'di te them per sa kohe do te jete gati. Sidoqofte do te ndryshoje. Asnjehere nuk ka pasur pamje te njejte per me shume se 1 vit e gjyshme.

Shikoni ketu si eshte dukur ZY ne te shkuaren http://web.archive.org/web/*/http://zeriyt.com

MAX thashe te shifja si ka qene me pare per kuriozitet me shume por nuk me njeh username dhe password e provova dhe timen dhe me te UJKUT se kujtova mos ka te beje me periudhen e rregjistrimit ne forum .... nejse kot per muhabet ta thashe

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#119 ne: 27-05-2009, 23:20:40
Ato jane versione te arshivuara dhe nuk mund te identifikohesh. Vetem mund te shikosh perqark si ka qene.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#120 ne: 27-05-2009, 23:28:36
Ehe OK po atehere ky version i tanishmi normal me i mire eshte por prap kjo puna e ngjyrave sikur te lodh, doja te shtoja e dicka po lere se do thuash na merziti kjo prap  :D

 • Postime: 26671
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#121 ne: 28-05-2009, 00:05:57

Temat e fundit