×
Hyrja
Profili

Zeri Yt ne iPhone, iPod, etj...

· 31 · 2802

Zeri Yt ne iPhone, iPod, etj...

· 31 · 2802

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #25 ne: 16-08-2012, 00:34:02
  Syrgjyn dhe MAX shikoni pak kete faqe.

  Kodi: [Zgjidh]
  https://www.mobile-website-generator.com/

  Kurse ti Gerti1, nese flet per zhvillimin e internetit ne Shqiperi, te lutem mos beje krahasime te tilla oki? E lem me mire me kaq.

  Shpresoje qe ZeriYt te kaloje ne nje version mobil se shpejti.

  • Postime: 75
 • i identifikuar
  Invisible Girl
  #26 ne: 10-08-2013, 23:59:01
  Ne fakt civilizim eshte kur Tirana ju hapi dyert ne nje moment te veshtire ju pranoj ne shtepite e tyre dhe pse te varfer apo te pasur, dhe sot njerez mosmirenjohes si ty shprehen ne kete menyre.


  Me ke e ke ti goce? :D

  • Postime: 1283
 • i identifikuar
  Pasion
  #27 ne: 11-08-2013, 12:08:14
  Me ke e ke ti goce? :D

  Me mosmirenjohesit e ka! ;)

  • Postime: 75
 • i identifikuar
  Invisible Girl
  #28 ne: 16-08-2013, 08:54:03
  Me mosmirenjohesit e ka! ;)


  Jam mosmirenjohese per gjojna qe s'meritojne mirenjohjen time ;) por s'lepij ate qe peshtyj si ti ;)
  A me kuptove? ;) :D

  • Postime: 1283
 • i identifikuar
  Pasion
  #29 ne: 16-08-2013, 11:39:02
  Jam mosmirenjohese per gjojna qe s'meritojne mirenjohjen time ;) por s'lepij ate qe peshtyj si ti ;)
  A me kuptove? ;) :D
  Po!

  Si s'mund te te kuptoje kush ty,aq me shume une ;) ?

  • Postime: 12743
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #30 ne: 26-08-2013, 07:56:23
  Kur Kosova ka pasur ate civilizim qe ke ti ne Tirane sot, ti blije sapun 15-lekesh me tallon ;)

  Sapun rrogozhine qe sot ti perdor cte duash e ate lesh koke qe kishe ath se gjen kurre....

  pranej ngelet tu vone extension juve robte e civilizum

  Temat e fundit