ZY do te mbyllet! - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

ZY do te mbyllet!

· 20 · 2662

ZY do te mbyllet!

· 20 · 2662

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 01-04-2010, 10:33:53
  Nga burime te brendshme kam marre vesh se zeri do mbyllet si faqe. Me vjen keq :(

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 01-04-2010, 10:39:34
  Po te mos ishte 1Prilli te kisha besuar..:d

  • Postime: 406
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 01-04-2010, 10:42:16
  ja se iken 1 prilli shpejt :p

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 01-04-2010, 11:53:35
  Nga burime te brendshme kam marre vesh se zeri do mbyllet si faqe. Me vjen keq :(

  Berisha paska dhene doreheqjen ..... gjithe lajme te keqija kjo dite :D

  • Postime: 1406
  • Karma: +75/-34
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #4 ne: 01-04-2010, 12:06:15
  Berisha paska dhene doreheqjen ..... gjithe lajme te keqija kjo dite :D


  po ti sikur e kishe pushim 1 prillin  sot moj......... :D :D

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #5 ne: 01-04-2010, 12:11:17

  po ti sikur e kishe pushim 1 prillin  sot moj......... :D

  oppps harrova :D ... force zakoni LOL LOL

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 01-04-2010, 14:38:21
  ...ncncncn un nuk kam lene njeri pa genjy sot....dhe kur lexova kete temen..per momentin e hengra..LOL

  Shejtane.... te dhashe te 100-ten  :P

  Erlehtaaa me bere me zemer moj :P

  Honest..  isha ne librari qepare..bleva nje liber.."The Girl with the dragon tattoo" hahaha mu kujtove ti..  :D

   :perqafim for all of U

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57
 • i identifikuar

  #7 ne: 01-04-2010, 14:41:38
  Shyqyr :D

  • Postime: 1406
  • Karma: +75/-34
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 01-04-2010, 15:13:10
  Honest..  isha ne librari qepare..bleva nje liber.."The Girl with the dragon tattoo" hahaha mu kujtove ti..  :D


  hahahhahaha....do me thuash ne fund fare sesi eshte si liber....... :) :)

  • Postime: 1406
  • Karma: +75/-34
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #9 ne: 01-04-2010, 15:13:43

  hahahhahaha....do me thuash ne fund fare sesi eshte si liber....... :) :)


  upps se harrova ,kjo pjesa e librit bente pjese tek 1 prilli....? :D :D

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #10 ne: 01-04-2010, 15:16:13
  Aahhh moj Erlehte...te dija te pa djallezuar.. :D :D

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #11 ne: 01-04-2010, 15:28:14
  ..

  Shejtane.... te dhashe te 100-ten  :P  mos mashtro 100shin e morra mbreme une :P

  rrofte 1 prilli LOL

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #12 ne: 01-04-2010, 16:34:14

  upps se harrova ,kjo pjesa e librit bente pjese tek 1 prilli....? :D

  hahaha jo jo..eshte fakt  :) mora dhe nja 2 te tjere te Khaled Hossein

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #13 ne: 01-04-2010, 16:35:19
  mos mashtro 100shin e morra mbreme une :P

  rrofte 1 prilli

  hahhaa epo ec e trego te drejten sot de :P

  te dhashe edhe njecke :P :perqafim ( sa genjeve sot..e sa te genjyen..) :D

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #14 ne: 01-04-2010, 20:21:51
  E po mire, le te mbyllet!
  Sna duhet me!Duhet provuar dicka te re!

  E di cfare eshte me e reja, me 1 Maj, do i hiqen vizat Shqiperis ;)

  Kalofshi mire.
  Gjumashii
 • i identifikuar

  #15 ne: 01-04-2010, 23:55:17
  E di cfare eshte me e reja, me 1 Maj, do i hiqen vizat Shqiperis

  Ky eshte lajm i vjeter tashme...

  E reja eshte qe fiks me 1 qershor do behet deti kos! ;)
  Lugen ne brez gati te gjithe! :D


  P.S.
  :perqafim for all of U

  1-4-U2 :D :perqafim

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #16 ne: 02-04-2010, 00:17:06
  fitova llotarine sot :D

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #17 ne: 02-04-2010, 09:18:15
  :P Shejtania, je bere shume kernace :P dhe tregon?
  Ajde mbushe tavolinen :D

  Kan dasht ta mbyllin ZY, por e kan harruar qelsin brenda :P

  • Postime: 2648
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 02-04-2010, 12:36:20
  fitova llotarine sot :D

  Mos e ke lujt skedine ?  :P per hajr,se postimi qenka bere me te 2-tin.  :D :P

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #19 ne: 02-04-2010, 14:00:32
  Te rroje 1 Prilli, rrofshi edhe ju se jeni te gjithe 1-sha dhe si shpirta.  Mgjth meqenese zy nuk mbyllet do te mbyllim kete teme :d
  Ju  puc

  Temat e fundit