ZY do te mbyllet! - Meta

×
Hyrja
Profili

ZY do te mbyllet!

· 20 · 2335

ZY do te mbyllet!

· 20 · 2335

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 01-04-2010, 10:33:53
  Nga burime te brendshme kam marre vesh se zeri do mbyllet si faqe. Me vjen keq :(

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 01-04-2010, 10:39:34
  Po te mos ishte 1Prilli te kisha besuar..:d

  • Postime: 406
 • i identifikuar

  #2 ne: 01-04-2010, 10:42:16
  ja se iken 1 prilli shpejt :p

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 01-04-2010, 11:53:35
  Nga burime te brendshme kam marre vesh se zeri do mbyllet si faqe. Me vjen keq :(

  Berisha paska dhene doreheqjen ..... gjithe lajme te keqija kjo dite :D

  • Postime: 1508
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #4 ne: 01-04-2010, 12:06:15
  Berisha paska dhene doreheqjen ..... gjithe lajme te keqija kjo dite :D


  po ti sikur e kishe pushim 1 prillin  sot moj......... :D :D

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #5 ne: 01-04-2010, 12:11:17

  po ti sikur e kishe pushim 1 prillin  sot moj......... :D

  oppps harrova :D ... force zakoni LOL LOL

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 01-04-2010, 14:38:21
  ...ncncncn un nuk kam lene njeri pa genjy sot....dhe kur lexova kete temen..per momentin e hengra..LOL

  Shejtane.... te dhashe te 100-ten  :P

  Erlehtaaa me bere me zemer moj :P

  Honest..  isha ne librari qepare..bleva nje liber.."The Girl with the dragon tattoo" hahaha mu kujtove ti..  :D

   :perqafim for all of U

  • Postime: 4261
 • i identifikuar

  #7 ne: 01-04-2010, 14:41:38
  Shyqyr :D

  • Postime: 1508
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 01-04-2010, 15:13:10
  Honest..  isha ne librari qepare..bleva nje liber.."The Girl with the dragon tattoo" hahaha mu kujtove ti..  :D


  hahahhahaha....do me thuash ne fund fare sesi eshte si liber....... :) :)

  • Postime: 1508
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #9 ne: 01-04-2010, 15:13:43

  hahahhahaha....do me thuash ne fund fare sesi eshte si liber....... :) :)


  upps se harrova ,kjo pjesa e librit bente pjese tek 1 prilli....? :D :D

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #10 ne: 01-04-2010, 15:16:13
  Aahhh moj Erlehte...te dija te pa djallezuar.. :D :D

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #11 ne: 01-04-2010, 15:28:14
  ..

  Shejtane.... te dhashe te 100-ten  :P  mos mashtro 100shin e morra mbreme une :P

  rrofte 1 prilli LOL

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #12 ne: 01-04-2010, 16:34:14

  upps se harrova ,kjo pjesa e librit bente pjese tek 1 prilli....? :D

  hahaha jo jo..eshte fakt  :) mora dhe nja 2 te tjere te Khaled Hossein

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #13 ne: 01-04-2010, 16:35:19
  mos mashtro 100shin e morra mbreme une :P

  rrofte 1 prilli

  hahhaa epo ec e trego te drejten sot de :P

  te dhashe edhe njecke :P :perqafim ( sa genjeve sot..e sa te genjyen..) :D

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #14 ne: 01-04-2010, 20:21:51
  E po mire, le te mbyllet!
  Sna duhet me!Duhet provuar dicka te re!

  E di cfare eshte me e reja, me 1 Maj, do i hiqen vizat Shqiperis ;)

  Kalofshi mire.
  Gjumashii
 • i identifikuar

  #15 ne: 01-04-2010, 23:55:17
  E di cfare eshte me e reja, me 1 Maj, do i hiqen vizat Shqiperis

  Ky eshte lajm i vjeter tashme...

  E reja eshte qe fiks me 1 qershor do behet deti kos! ;)
  Lugen ne brez gati te gjithe! :D


  P.S.
  :perqafim for all of U

  1-4-U2 :D :perqafim

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #16 ne: 02-04-2010, 00:17:06
  fitova llotarine sot :D

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #17 ne: 02-04-2010, 09:18:15
  :P Shejtania, je bere shume kernace :P dhe tregon?
  Ajde mbushe tavolinen :D

  Kan dasht ta mbyllin ZY, por e kan harruar qelsin brenda :P

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #18 ne: 02-04-2010, 12:36:20
  fitova llotarine sot :D

  Mos e ke lujt skedine ?  :P per hajr,se postimi qenka bere me te 2-tin.  :D :P

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #19 ne: 02-04-2010, 14:00:32
  Te rroje 1 Prilli, rrofshi edhe ju se jeni te gjithe 1-sha dhe si shpirta.  Mgjth meqenese zy nuk mbyllet do te mbyllim kete teme :d
  Ju  puc

  Temat e fundit