×

ZY ne Twitter

· 5 · 880

ZY ne Twitter

· 5 · 880

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 07-01-2010, 02:44:00
ZY tashme ciceron edhe ne Twitter.  :)

Follow Us https://twitter.com/zeriyt :)
« Editimi i fundit: 17-03-2012, 22:58:15 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 07-01-2010, 09:17:23
Gonna try it and see what its like.. hmmmmm: :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 17-03-2012, 19:20:57
Its cool :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#3 ne: 19-03-2012, 14:20:19
ti do me na rregjistru dhe ne twitter kshu LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#4 ne: 19-03-2012, 18:29:16
Edhe Twitter keni ju?  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super