Zgjedhjet 25 Prill 2021

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per Zgjedhjet parlamentare te 25 Prillit 2021.

zgjedhjet shqiperi 2021 25 prill.jpg
FB_IMG_1619541922123.jpg
M A X
22-03-2021, 00:27:37

Hipokrizia e fushatës negative të Edi Ramës

Në këtë kohë pandemie dhe krize ekonomike duket se Kryeministri Rama e ka të vështirë t’u shesë shqiptarëve arritjet e qeverisë së tij si justifikim për një mandat të tretë. Përballë një sistemi shëndetësor të kolapsuar deri në atë pikë sa qytetarët preferojnë të vdesin në shtëpi në vend që të s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Alban
15-03-2021, 21:52:52

Facebook do të identifikojë reklamuesit politikë per zgjedhjet e 25 Prillit

Partitë politike dhe politikanët, të cilët janë mësuar deri tani të shpenzojnë lirshëm në reklama në Facebook, shpesh duke përdorur faqe jo lehtësisht të identifikueshme si faqe politike, do të detyrohen të jenë transparent mbi financuesit e tyre, bëri të ditur rrjeti social Facebook në një njof...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
15-03-2021, 21:31:21

Rreziku i strategjise opozitare

Thelbi i strategjisë opozi tare është rrëzimi i PS-së dhe Edi Ramës, duke i prezantuar ata si e keqja më e madhe në Shqipëri sot. Si Basha, Kryemadhi dhe Meta, ashtu edhe analistët pro rotacionit, theksojnë kleptokracinë dhe degradimin e qeverisjes Rama në autoritarizëm, për të bindur elektorati...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
13-03-2021, 15:41:24

Një vaksinë një votë

Se shpejti fillon sezoni nje vaksine nje vote. Pse kujtoni ju se i pret ne aeroport vaksinat lithfani? Sepse aty brenda te kutite me akull ai shikon vota, jo se ju be vone shume per ju. Nderkohe nga ana tjeter sektori publik eshte fryre dhe ka shkuar 173 mije te punesuar.Ja te bejme nje llogar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kongresi-i-ps.jpg

12:51
12-03-2021, 19:33:39

Sondazh: Kush do t’i fitojë zgjedhjet e 25 prillit?

Sondazhi i tretë kombëtar i Euronews Albania me kompaninë MRB lidhur me votën e shqiptarëve në zgjedhjet e 25 prillit zbuloi se nëse qytetarët do të drejtoheshin këtë të diel drejt kutive të votimit ata do të votonin në këtë mënyrë:PS – 41.3% e votavePD – 30.8% e votaveLSI – 7.6% e votavePDIU – ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-03-2021, 19:31:00

Shanset e PS për fitore ne zgjedhjet e 25 Prillit 2021

Partia Socialiste fitoi zgjedhjet e vitit 2017 duke arritur të ruajë rezultatet zgjedhore në numër votash në krahasim me vitin 2013, ndërkohë që Partia Demokratike në opozitë pësoi tkurrje të ndjeshme të votave në zgjedhje të karakterizuara nga një pjesëmarrje e ulët.Socialistët fituan 74 mandat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe