Një vaksinë një votë - Zgjedhjet 25 Prill 2021

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Një vaksinë një votë

Një vaksinë një votë

· 1 · 202

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-03-2021, 15:41:24
Se shpejti fillon sezoni nje vaksine nje vote. Pse kujtoni ju se i pret ne aeroport vaksinat lithfani? Sepse aty brenda te kutite me akull ai shikon vota, jo se ju be vone shume per ju. Nderkohe nga ana tjeter sektori publik eshte fryre dhe ka shkuar 173 mije te punesuar.  Ja te bejme nje llogari te thjeshte; E zeme se 150 mije vota i merr nga sektori publik, nja 20 mije do t'i marre nga vaksinat kur t'i kembeje me vote. Per te mos futur pastaj votat e lejeve te ndertimit dhe pastrimit te parave te pista. Futet ne zgjedhje me marsh te peste.

Si kujtoni se do e largoni Ramen me mimoza? Grushtat e Metes me policine dje s'ishin kot, dicka nuhat Meta, qe s'po e nuhat dot kryetari i opozites. Kemi te bejme me nje njeri qe investon shuma te medha parash per te fsheur abuzimet me pushtetin. Nqs ai merr 15%, te jeni te sigurt qe 5% i investon ne propagande. ERTV me cfare mbahet? Keni pare ndonje diktator te ike me mimoza?

Nga Lolita Albania

Temat e fundit