Stop robërisë së kafshëve - Zoologji

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Stop robërisë së kafshëve

Stop robërisë së kafshëve

· 1 · 166

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 23-03-2011, 02:50:02
Stop robërisë së kafshëve
      


Nga Animal Rights in Albania Now Shqipëria për fat të keq njihet në gjithë botën për nga mënyra se si ajo i trajton kafshët. Reagimet alarmuese dhe trishtuese janë shumë të forta sidomos ndaj mbajtjes së kafshëve të egra të mbyllur në kafaze në kushte të papranueshme. Ka pasur edhe shumë shqiptarë që kanë kundërshtuar [...]
         

http://laj.me/35223
      

Temat e fundit